teema lukku müügis!!

Foorumiliikmete autod.
Suletud
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

teema lukku müügis!!

Postitus Postitas enrico6655 »

:cry:
Viimati muutis enrico6655, 26 Juun 2007 22:48, muudetud 3 korda kokku.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Re: enrico e21

Postitus Postitas Ruut »

enrico6655 kirjutas:hetkel auto kasutuses, ja võite seda kohata linnapildis :D
ma nägin sellist masinat nädalavahetusel Järvel Pärnu mnt-l seismas (vist kapott lahti)
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

ehk on see auto ka lõpuks headesse kätesse sattunud 8)
täitsa ilus näeb välja. pagasiruumiga on keegi tegelenud? kui ta minu käes veel oli siis paistis sealt maapind üsna korralikult.
karburaator on paika saadud?
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
raunz
Klubiliige
Postitusi: 2270
Liitunud: 08 Veebr 2006 16:43
Asukoht: Saku

Postitus Postitas raunz »

Hästi säilinud päris korralik isend. Ise kah seda näinud ja ka sõita saanud. Mootor oli tal küll läbi, eks uut mootorit oligi vaja.

Juppidega varustab Rauno E21 varuosaladu :D
BMW E21 323 2,5 M50 1981
BMW E21 320 2,5 M20 1980
BMW E88 135i 2008
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Re: enrico e21

Postitus Postitas enrico6655 »

Ruut kirjutas:
enrico6655 kirjutas:hetkel auto kasutuses, ja võite seda kohata linnapildis :D
ma nägin sellist masinat nädalavahetusel Järvel Pärnu mnt-l seismas (vist kapott lahti)
täiesti õigus :D gaasi tross hüppas lahti :D panin seda seal kinni :D
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

pr117 kirjutas:ehk on see auto ka lõpuks headesse kätesse sattunud 8)
täitsa ilus näeb välja. pagasiruumiga on keegi tegelenud? kui ta minu käes veel oli siis paistis sealt maapind üsna korralikult.
karburaator on paika saadud?
pagassiga ei ole veel tegelenud aga karpaga just eile lasin ühel vanal rallispetsil seda vaadata ja mis üllatus toore klapp hoidis ennast lahti ! ja väike regull ja auto hakkas paremini tööle ja pensukulu normaliseerus :)
ja loodan tõesti et olen hea omanik sellele autole :D
tegelt seal juba pärispalju nokkind :D kere tahaks küll hirmsasti tööd näha aga eks see aeg ka kohe tulemas(seda pagassi augu vaatab pleksepp mul kohe üle ja loodetavasti saab selle nädala lõpuks selle pagassi ka korda et maapinda enam sealt ei paista ja vaatab ka üle teised kohad :D ja siis panen pagassi pigimatiga üle ja milllaski teen salongiga sama sest müra hetkel maru suur mis sisse kostub :) ja hetkel mõtlesin et kere värviks ikkakist järgmine kuu ära )!
aga nüüd 1 asjas kindel maha ma seda ei müü :D
Viimati muutis enrico6655, 03 Apr 2007 09:29, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

raunz kirjutas:Hästi säilinud päris korralik isend. Ise kah seda näinud ja ka sõita saanud. Mootor oli tal küll läbi, eks uut mootorit oligi vaja.

Juppidega varustab Rauno E21 varuosaladu :D
:D mootor toimib hetkel edukalt
jah ja sina mu varuosa kauplus :D eks ma varsti külasta sind :D
-ziil-
Postitusi: 7
Liitunud: 28 Dets 2006 00:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas -ziil- »

Auto on veel minu nimel ja kui sa ta ostsid, siis lubasid, et ennem sõitma ei hakka, kui oled ümber kirjutanud.
Niisiis, kuna sina murdsid enda antud lubadust, siis teen mina kõikvõimaliku, et sa ei saaks selle autoga nii kaua liigelda kuni ta on minu nimel. Sest kui sina kellegi alla ajad ja sündmuskohalt põgened, siis jään mina süüdi.
Sellega seonduvalt teatan kahetsusega, et alates tänasest on auto arvelt kustutatud (ajutiselt, et sul oleks veel võimalus ta enda nimele kirjutada) ja annan sulle aega 7 päeva auto enda nimele kirjutada. Kui selle ajaga ei ole kirjutatud ta ümber, siis lähevad käiku järgmised meetmed.

PS! Ise ei poolda oluliselt selliseid asju, aga kuna see scorp mis ma maha müüsin põletati maha ja ma pidin ise maksma kinni treila veo 80km. eest, siis teiste autodega ma nii enam teha ei tahaks.

PS2! On ka teisi varjante. Võta ühendust ja räägime. Siiamaani sa seda teinud ei ole kahjuks.


Kuna asjast sai siiber, siis on see tekst mõeldud otse foorumisse, kõigile lugemiseks, mitte otse postkasti.
Viimati muutis -ziil-, 19 Apr 2007 23:43, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

-ziil- kirjutas:Auto on veel minu nimel ja kui sa ta ostsid, siis lubasid, et ennem sõitma ei hakka, kui oled ümber kirjutanud.
Niisiis, kuna sina murdsid enda antud lubadust, siis teen mina kõikvõimaliku, et sa ei saaks selle autoga nii kaua liigelda kuni ta on sinu nimel. Sest kui sina kellegi alla ajad ja sündmuskohalt põgened, siis jään mina süüdi.
Sellega seonduvalt teatan kahetsusega, et alates tänasest on auto arvelt kustutatud (ajutiselt, et sul oleks veel võimalus ta enda nimele kirjutada) ja annan sulle aega 7 päeva auto enda nimele kirjutada. Kui selle ajaga ei ole kirjutatud ta ümber, siis lähevad käiku järgmised meetmed.

PS! Ise ei poolda oluliselt selliseid asju, aga kuna see scorp mis ma maha müüsin põletati maha ja ma pidin ise maksma kinni treila veo 80km. eest, siis teiste autodega ma nii enam teha ei tahaks.

PS2! On ka teisi varjante. Võta ühendust ja räägime. Siiamaani sa seda teinud ei ole kahjuks.


Kuna asjast sai siiber, siis on see tekst mõeldud otse foorumisse, kõigile lugemiseks, mitte otse postkasti.
1 põgenema ma sellega ei olehakand ja ei hakka ka kontrolliks on isegi seda maha võetud
2 auto hetkel ootab tööjuures mul mootori vahetust!
ja mul ei ole enam su nri
jäi vanasse trelefoni!
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

-ziil-, anna teada kui asi korras! Kustutan selle teksti seejärel ära!

Positiivset lahendust soovides,

Sysi.
Suletud