BMW 735iA, 1983 - Kustas

Foorumiliikmete autod.
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

kus kaugel auto asub siis
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Cardo kirjutas:kus kaugel auto asub siis
Sellises ilusas kohas, nagu seda on Märjamaa :).
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Nonii, nonii, täna siis sõitis seitsmene puksiiri peal linna Patriku juurde. Patrik käis oma näpitsatega ümber auto, lõikas siit, lõikas sealt, viskas suure hunniku juhtmeid välja. Proovimisel tuli starter järgi, kuid käima ei läinud. Siis mõõtis seal oma testriga ja selgus, et süütepool otsas. Ja siis nii muuseas võttis umbes tagataskust uue süütepooli, kruvis peale ja auto käis :D. Viimsi poole sõites trikitas temp näiduk, nimelt ummikus seistes kippus see seier üle poole minema. Kui siis aga soojenduse põhja keerasin jooksis seier veerani peale, kuhu ta terveks sõiduajaks ka jäi :roll:. See vist siis näitab, et võiks termostaadi ära vahetada? Igatahes, nüüd siis panen uuesti käigukasti remondiks aja kinni :cool:.

Pilt
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

termosidur v6ib ka 6htal olla.
...
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

tavaliselt hakkab neil ahi ka jooksma..
745, R-23, R-12
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Ma ei tea, kas see on niiskusest või midagi (seisab asi õues hetkel), aga auto jälle käima ei lähe. Pika käiamise peale (gaasi abiga) nagu korraks tõmbas mootori käima, kuid, kui gaasi maha lasin, siis suri kohe välja ja rohkem käima ei läinud :?.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Heh, võtsin alles nüüd Sysi nõu kuulda ja käisin kõik tähtsamad ühendused traatharja ja grafiitõliga üle, ning kävitus probleemid kadusid :oops:. Vist oli süüdi mootori mass, mis muidu tundus visuaalselt korralik.

Panin ka salongi kokku tagasi, kuna aga 2/3 salongi kinnitusvahenditest olid puudu, siis sai ta kokku pandud ajutiselt. Millalgi vaatan RealOEM'i abiga salongi üle, teen vajalikud märkmed kinnitusvahenditega seoses ja lähen käin tiiru UM'is ära.

Seda ka, et auto on endiselt juhtmest käivitatav, kuna Patrik ütles, et süüteluku põhi (vist) on läbi ja võtmest teda vist käima ei pane. Kas sellist jubinat uut on võimalik tellida? Kas seda kaasa ei saa, kui tellin oma autole uue luku ringi UM'ist?
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

See auto seisab tänasest siis sõbra juures, suures küünis, kuhu ta jääb kuni kevadeni.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Selline küsimus siis tekkis, et mis vahe võiks olla 735i ja 728i automaatäigukastidel, mille mõlema tähiseks on 4HP22 (neti andmete järgi). Bmwfans.info lehe andmetel on kastid erinevad. Ja kui sisu detailidesse laskuda, siis osad jubinad kattuvad, osad aga mitte. Mul on võimalus saada 728i automaatkast, aga just huvitab see, et kuidas ta tööle hakkab 735'e all?
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Küsi seda ebkf-s otse "diilijoodiku" (Kuno Talimaa) käest. Tema peaks bemmi automaatkastide hingeelu väga põhjalikult teadma.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Minu naljakas auto :D

Pilt
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Kustasel vist palju vaba aega :D.

Varsti ka su kolmese teemas selline graafika? :)
e28 528iA '84
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

üüüüü, fotopood on lahe :p Ma siin vaikselt avastan maailma, ärge pange tähele :D
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Niinii, täna võtsin kätte ja tõin oma 7er'i koju. Tänu kasutaja Ronni'le on mul nüüd olemas korralik ja näppimata näidikuteplokk 745i pealt. Vahetasin vana ploki välja ja tulemus oli see, et kõik peale atm kasti tulukeste toimib :cool:. Lähiajal võtan sillaosad (eriti pidurid) ja jahutussüsteemi käsile. Kui kellelgi juhtub üle olema tagastange plekist põlle ja originaal rooli, siis palun pakkuda neid mulle.

Eriti tore oleks, kui kellelgi oleks üle selline rool:

Pilt
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

anna mulle m-tech 1 rool vastu mis istub e28 nuudile ja se rool on sinu :)
...
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Mul peaks üks taoline rool olema küll, võin kapiotsast alla võtta ta homme ja pildid teha.
635csi
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

sass85 kirjutas:anna mulle m-tech 1 rool vastu mis istub e28 nuudile ja se rool on sinu :)
Kahjuks ei ole mul võtta M-Tech rooli kuskilt.
Iff kirjutas:Mul peaks üks taoline rool olema küll, võin kapiotsast alla võtta ta homme ja pildid teha.
Super. Palun pane privaatsõnumiga pildid ja hinnasoov.
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Ok, vast jõuan homseks õhtuks teha pildid
635csi
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Iff has saved the day!

Pilt

Pole küll päris see rool, mida ma alguses silmas pidasin, aga sain hoopis parema rooli nüüd :P. Kahju roolil natuke muidugi on, nimelt m värvidega märk on puudu ja kogu nahk on eemaldunud rooli küljest ja praegu on mul kummist rool. Nüüd salong grammi võrra viisakam, kui see luigi'style rool naabi aeda lendas (nali).
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Palju kenam näeb välja küll, see eelmine oli ikka eriti jube :)
E28 525e & E28 535i
Vasta