BMW 735iA, 1983 - Kustas

Foorumiliikmete autod.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

kustas kirjutas:Iff has saved the day!

Pilt

Pole küll päris see rool, mida ma alguses silmas pidasin, aga sain hoopis parema rooli nüüd :P. Kahju roolil natuke muidugi on, nimelt m värvidega märk on puudu ja kogu nahk on eemaldunud rooli küljest ja praegu on mul kummist rool. Nüüd salong grammi võrra viisakam, kui see luigi'style rool naabi aeda lendas (nali).
See peaks olema e28 M535/M5 rool :)
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Miks see on nii, et ma tõstsin autol mõlemad tagarattad õhku, kast oli pandud Parkingu peale, aga tagarattad käisid mõlemad ringi (õhus olles), st ei olnud lukus. Kardaan ei keerlenud. Kas peabki nii olema, või tegu mingi veaga?

Edit: Aso, üks ratas keerles ühtepidi, teine teistpidi ju. Siis maas olles, sõltuvalt auto kaldest, hoiab üks ratas autot kinni? Kui nii on, siis kuidas auto Parkingu peal LSD'ga toimib?
Kasutaja avatar
trevi
Postitusi: 1075
Liitunud: 27 Mai 2006 14:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas trevi »

Kõik on nii nagu olema peab, soovitan tutvuda differetsiaali tööpõhimõttega, siis on selge, miks rattad nii ringi käivad :)
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

kustas kirjutas: Kui nii on, siis kuidas auto Parkingu peal LSD'ga toimib?
Korras LSD-ga sa ei jõua ratast keerata.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
TD
Postitusi: 157
Liitunud: 17 Aug 2007 09:30
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas TD »

parking asendis ju peaks lukustama käigukstis.
mask
Postitusi: 107
Liitunud: 16 Juun 2005 19:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas mask »

TD kirjutas:parking asendis ju peaks lukustama käigukstis.
Käigukasti väljundvõll lukustataksegi. Aga neile, kes pihta ei saa, kuidas rattad siiski pöörelda saavad, on lugemiseks see:
http://auto.howstuffworks.com/differential2.htm .

-= mask =-
killer666
Postitusi: 508
Liitunud: 28 Nov 2006 12:11
Asukoht: Ida-viru , AVINURME

Postitus Postitas killer666 »

trevi kirjutas:Kõik on nii nagu olema peab, soovitan tutvuda differetsiaali tööpõhimõttega, siis on selge, miks rattad nii ringi käivad :)
Ilmselt kas pole lsd v6i siis lihtsalt ei toimi see lsd enam.
Tulihingeline bmw fänn:)
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Ai jah, nüüd asi selge :).
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Ei miskit uut siin päikese all. Täna transportisin auto teise kohta. Uues kohas sean valmis ta uut talve ootama.

Pilt
tikk
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Mär 2009 09:01
Asukoht: Valgamaa, Hargla - Võrumaa, Väimela

Postitus Postitas tikk »

Jaan kirjutas:
kustas kirjutas:Iff has saved the day!

Pilt

Pole küll päris see rool, mida ma alguses silmas pidasin, aga sain hoopis parema rooli nüüd :P. Kahju roolil natuke muidugi on, nimelt m värvidega märk on puudu ja kogu nahk on eemaldunud rooli küljest ja praegu on mul kummist rool. Nüüd salong grammi võrra viisakam, kui see luigi'style rool naabi aeda lendas (nali).
See peaks olema e28 M535/M5 rool :)
Kui sa viitsid selle rooli korraks maha võtta, siis seal keskel on kirjas E30 M teh ja siis on numbritest ring 1-5 vist.. ja nool on seal ühe või kahe peal :)
Omal samasugune rool praegu E28 peal, aga minu 520'i peale see rool tegelikult ei sobinud, panin terve süsteemi E34 pealt, et seda rooli sinna saada :P Aga 535'le peaks see rool sobima küll ka jah. Või oli tegu aastate vahega
sõida, aga ära mõlise
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

No jah, ei tea kommenteerida, mis kuhu sobib. Minu rool minu autole sobib igatahes :).
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Tore näha, et Kustas ka vahest oma teemat uuendab :D.

Oled planeerinud ka mingi aja, mil temaga uuesti tegelema hakkad?
Või muidu pensionipõlveks ei jää mingit huvitavat tegevust? :)


Tikk: Millalgi ´84 või ´85 aasta paiku muutus e28 nuut. Minu masinatel erinevad roolid. Uuemal ühtib nuut E30 omaga.
e28 528iA '84
alando
Postitusi: 127
Liitunud: 23 Aug 2007 16:54
Asukoht: Muhu

Postitus Postitas alando »

Õige jah. Mul 528 aastast 86, uuema nuudiga juba ja M-tech rool istub ilusti seal peal!Pilt
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Meelis, no lähi aastate jooksul ei jõua temaga kohe kindlasti midagi ette võtta, that's for sure. Aga ära teda ei müü ja hoian alles, ning kunagi, kui aega ja huvi tekib, teen sellest autost midagi huvitavat :).
Vasta