Tiho E28 524 tdA, 1986

Foorumiliikmete autod.
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Seda aparaati näeb ikka aeg ajalt linna peal ja laki tänava kandis.
väike OT: a lakis seisab üks m535 moodi e28 ka :P
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Vend rääkis mullegi sellest trahvikviitungist, mis kinos käigu ajal sinna topiti. Kas mitte sellel kellaajal ei ole seal parkimine tasuta? Nuga, sa märkasid kindlasti ka esistanget?
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Su autol üks tagaratas jube lääpas,kas vedru katki?
EX M535i 1985.
Kasutaja avatar
Tiho
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Veebr 2005 18:34
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Tiho »

Vasakpoolne ratas on jah vähe rohkem lääpas kui parempoolne,
aga mitte oluliselt. Vedru ei tundu katki olevat, kuid kindlalt ei oska öelda enne, kui auto laiali
(ehk õnnestub mõne kuu pärast alustada auto põhjalikku taastamist ning ka mõningat ümberehitust).
M21D24
markx
Postitusi: 45
Liitunud: 17 Juun 2008 10:33

Postitus Postitas markx »

Oi Oi.....kerega on siis küll halvad lood selle isendi puhul. Kunagi kui ta Tartus müügis oli noolisin ise ka seda haid, sest väljastpoolt paistis väga sile ja ilus. Aga juba siis kummitasid müstilised õnnetused seda autokest. Just selle päeva hommikul kui ma tahtsin vaatama minna teda oli keegi tagumise ukse soliidselt kortsu tagurdanud. Ja 40k hinda käis mulle ikkagi totaalselt üle jõu tollal.
Renx
Postitusi: 497
Liitunud: 07 Aug 2005 21:01
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas Renx »

see masin oli täna saue ark-is?väga kena pill on ikka :wink:
E28 520i -86 ex
E28 528i -83 ex
E28 528i -84 ex
E28 528i -84- ex
E30 318i-325i -84-94a ca. 30tk
E39 525d touring -02 - hetkeliikur
Kasutaja avatar
Tiho
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Veebr 2005 18:34
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Tiho »

Ei, see pidi mingi muu masin olema.
Minu oma seisab hetkel ja ootab, et millal ma aega saan temaga tegelema hakata.
M21D24
Elmu
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Veebr 2009 21:17

Endine omanik

Postitus Postitas Elmu »

Tiho kirjutas:Ei, see pidi mingi muu masin olema.
Minu oma seisab hetkel ja ootab, et millal ma aega saan temaga tegelema hakata.
Väga naljakas on teie targutusi siin foorumis lugeda,et teie probleemides on kõik teised süüdi.Kas sina, kui selle bmw omanik oled teh.passi vaadanud ja arusaanud ,et antud masin on juba 10 a eesti teid ja soola nautinud.Mõni ime siis,et põhi läbi roostetas ja nüüd keevitust vajab.Kas sa ostsid selle auto otse selle Elmari kääst või mitte.Ma arvan,et mitte.Minu teada on sellel isendil veel omanikke olnud.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Re: Endine omanik

Postitus Postitas nuga »

Elmu kirjutas:Väga naljakas on teie targutusi siin foorumis lugeda
Oot mida ma targutanud olen?
Mis selle postituse mõte oli? Kui tahad kellegi konkreetsega arveid klaarida, siis palun tee seda personaalselt mitte ära lahmi siin :!:
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Tiho
Postitusi: 15
Liitunud: 02 Veebr 2005 18:34
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Tiho »

Tere

Elmu, mulle jääb arusaamatuks mis sinu poolt tsiteeritud, minu tekstil, sinu jutuga pistmist on.
...kõik muu jäi ka ausalt öeldes arusaamatuks.
Kui teema juba ''välja kaevati'': nimelt pole siiani veel Temaga mingit progressi toimunud, aga kavatsus on endiselt olemas ja loodetavasti on õigepea siia ka midagi asjakohast kirjutada.

Parimate soovidega

Tiho
M21D24
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

On nüüd mingi aeg mööda läinud ja mina siis teen nüüd update'i sellele teemale. Põhjus, miks mina siin kirjutan, on see, et mõnda aega hakkan mina seda autot sõitma :P.

Sai siin mingi aeg Eestist 7000km kaugusel viibitud ja alles eile saabusin Eestisse tagasi, ning mõttega, et uue aasta alguses lähen väljamaale kooli. Ja siis tuligi see auto mängu, kuna oleks vaja Eestis niikaua sõita millegagi.

Täna pühkisin väheke kolme aastast tolmu maha autolt, lasin rehvid õhku täis ning üldse uurisin, et mis ja kus. Pisut on vaja teda kokku tagasi panna, uus aku osta, käigukastiõliradikas ära parandada, ülevaatus ning kindlustus ära teha ja siis saab Tallinna hulle tänavaid vallutama minna :P.

Pilt

Pilt
Tank21
Postitusi: 75
Liitunud: 29 Nov 2009 19:11
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tank21 »

Ka ise kunagi selle autoga Tartu vahel korra sõita saanud. Oli siis vääga ilus ja diiselautomaadi kohta superhea minekuga.

Väga hea igiliikur-vanakooli r6 td ja atm kast sedaankerel -hea ja stiilne igapäevaökokas. Minu üks väikestest unistustest.(hetkel tööloomaks MB W123, paraku man. kastiga.)
E32 730iA ; E28 524 tdA ;E28 520i.
Ostan 7 seeria E23 projektikaks.
Müüa E28 524 TDA
Sigmar Avald
Tel. 56 913 150
Hai
Postitusi: 54
Liitunud: 24 Aug 2009 23:12
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Hai »

Oi kui see auto üks kord peaks müüki sattuma... :)
Palju tal üldse keskmine küttekulu on?
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Hai kirjutas:Oi kui see auto üks kord peaks müüki sattuma... :)
Palju tal üldse keskmine küttekulu on?
Ma kahjuks või õnneks julgen arvata, et see auto ei satu kunagi müüki. Lihtsalt pole asjal mõtet.

Ise ei ole veel kütusekulu mõõta jõudnud, kuid mäletan, et venna jutu järgi sai ikka päris ökolt sõidetud selle autoga.
Hai
Postitusi: 54
Liitunud: 24 Aug 2009 23:12
Asukoht: Paide

Postitus Postitas Hai »

kustas kirjutas:
Hai kirjutas:Oi kui see auto üks kord peaks müüki sattuma... :)
Palju tal üldse keskmine küttekulu on?
Ma kahjuks või õnneks julgen arvata, et see auto ei satu kunagi müüki. Lihtsalt pole asjal mõtet.

Ise ei ole veel kütusekulu mõõta jõudnud, kuid mäletan, et venna jutu järgi sai ikka päris ökolt sõidetud selle autoga.
Sinu puhul see õnneks ei satu müüki, aga kellegi teise puhul, näiteks minu pigem kahjuks, aga see selleks. :)
raits85
Postitusi: 365
Liitunud: 26 Nov 2007 18:55
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas raits85 »

ilus auto ,hoia seda hästi
mul oli ka kunagi 524tda ja minumeelest läks isegi paremini edasi kui 524 manuaal,küttekulu oli kusagil seal 8-10 l sajale aga sõidumugavus oli tasemel.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

Jutud kunagi liikusid,et kere on väga väsinud. Kunagi unistasin samasugusest kui selle auto pilte vaatasin :) : igatahes tee normaalselt korda ja teeks parema mineku ka pillile kunagi :D
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Toivoku kirjutas:Jutud kunagi liikusid,et kere on väga väsinud. Kunagi unistasin samasugusest kui selle auto pilte vaatasin :) : igatahes tee normaalselt korda ja teeks parema mineku ka pillile kunagi :D
Eks see kere on nii ja naa. On teda keevitatud ja tehtud küll, niiet mingi pühapäeva auto ta just ei ole, aga ega see lõppkiirusele ei mõju ja igapäevasõidukina kärab küll.

Eniveis käima ma teda veel ei ole saanud, kuna autos elektrivool ei jookse nii nagu peab, siis esimese asjana hakkan nädalavahetusel mootoriruumi juhtmestikuga mürama.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Jeei, täna korrastasin pisut elektrit suunal aku - süütelukk - starter, ning panin asja käima. Minu üllatuseks käivitus auto poolest pöördest ja käis kohe väga ühtlaselt (ma olen vist liiga harjunud vanade bensukatega, milledega on alati üllatusi).

Homme lähen toon poest õige aku ja teen ka õlivahetuse ära. Kas keegi teab 524td originaal aku mõõtmeid, millejärgi saaksin aku osta, kuidagi väga-väga väike on see aku alus seal.

Pilt
(pilt on veidi kõver, kuna panin 6st pildist selle kokku)
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Paistab olevat palju tööd sul selle autoga :)

OT: Miks siin teemas müümisega nii palju seost on?

et järjest edasi müüdi koguaeg:D
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Suletud