Sysi e23 735iA 02/86 Highline

Foorumiliikmete autod.
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

Yup, täpselt sellisel põhjusel olen tabasalus ninapidi killustikku maandunud.

Kusjuures, voolikud olid ~week vanad. Aga noname, ofcourse :roll:
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Talv tuli see aasta taas ootamatult. Panin auto kunagi augustis-septembris garaazhi ja mõtlesin, et teen veel oktoobris ülevaatuse ära ja siis jääb auto talveunne. Mõistagi oktoobirs ülevaatusele ei jõudnud... ja noh, unustasin akujuhtme ka lahti ühendamata, kuna "oli plaan igal juhul sõitma veel minna". Tulemus on muidugi see, et aku oli täiesti tühi. Loodan, et akut tuksi ei keeranud - eelmine aasta sai alles uus ostetud (vt probleemivabade reiside teemat "vaba teema" kategoorias). Laadisin küll aku ära, aga proovimiseni ei jõudnud.
Tagantjärgi mõeldes olen mõnele oma autole iga aasta uue aku ostnud, teeb ikka viha küll, kui sellised asjad juhtuvad (enda rumalusest).
Tauri
Postitusi: 47
Liitunud: 20 Jaan 2005 13:29

Postitus Postitas Tauri »

see aasta pole veel "talve" olnud ja aku peaks olema ikka täie tervise juures!
Mina nt. aku juhet ühel autol ei eemaldagi, vaid laen akut üle kuu või pooleteise.

Teisel autol saanud igaks kevadeks aku tühjaks aga siiani toiminud igati hästi.
Paraku peab meeles pidama ka asjaolu, et aku annab ka siis otsad lõpuks kui sa teda isegi ei tarbi ja hoiad vaadi all! (seoses selle asjaolu unustamisega kurdavad ju paljud hobiauto omanikud, et no uued akud üldse ei pea vastu :) )
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Täna hommikul tekkisid mul mingid süümepiinad. Et mitte pikka juttu ajada, läksin tegin kindlustuse, võtsin auto, läksin ülevaatusele ning peale seda tegin mitmetunnise ringsõidu mööda Tartut. Vahepeal olin juba unustanud, kuidas see auto sõidab. Pesin 18% käibemaksuga ja krooniaegse sopa maha ning tundsin ennast hästi.

PS! Saan isegi aru, et oktoober pole kõige mõistlikum aeg hobiauto-hooaja alustamiseks :)
raunz
Klubiliige
Postitusi: 2270
Liitunud: 08 Veebr 2006 16:43
Asukoht: Saku

Postitus Postitas raunz »

Ega pikk seismine autodele head tee, peab ikka aegajalt "tuulutamas" käima.

Vähemasti ei jäänud sul hobiauto-hooaeg vahele :D
BMW E21 323 2,5 M50 1981
BMW E21 320 2,5 M20 1980
BMW E88 135i 2008
Muhv
Postitusi: 272
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Postitus Postitas Muhv »

sysi kirjutas:PS! Saan isegi aru, et oktoober pole kõige mõistlikum aeg hobiauto-hooaja alustamiseks :)
Sul vähemalt katus peakohal :D Tegin üleeile sama tembu - ülevaatus, pesu, ringsõit... Katus loomulikult maas nagu kabriole kohane.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Palavad tervitused Tallinna-rahvale :lol:

Vabandan kehva kvaliteedi pärast :)

Pilt
Kasutaja avatar
karlerik
Postitusi: 297
Liitunud: 17 Veebr 2009 14:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas karlerik »

Lõunamaal paistab soe kevad olevat :)
320i 83a. Saab9-3 08a.
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Väga ilus auto ilusa veljega.
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

karlerik kirjutas:Lõunamaal paistab soe kevad olevat :)
Eesti kliima on nii muutlik. Täna hommikul küll enam eriti haisõidu ilm ei olnud :).
e28 528iA '84
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Tore, kui sõbrad abielluvad :)

Pilt
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ohohoo, taas üle aasta möödas. Millalgi maikuus käisin ülevaatusel ning siis panin auto garaazhi tagasi (miskipärast kippus välja surema).
Nüüd sattusin taas Tartusse ning praegu seda viga ei ole. Nn fantoomviga ilmselt.

Igatahes otsustasin auto Tallinna tuua ning müüki panna - vanade BMW'dega mängimise periood minu elus on hetkel läbi saanud.

Tallinna seepärast, et kõik autod, mis ma viimasel ajal müünud olen, on ostnud ära soomlased (vahet pole, kas vana BMW või uuem Peugeot) :)
Tihhonov
Postitusi: 63
Liitunud: 21 Apr 2013 22:25
Asukoht: Tallinn, Nõmme
Kontakt:

Postitus Postitas Tihhonov »

Ohoo, kas tõesti satub see auto ka Tallinna. Olenemata tagamaadest, tule ükspäev oma loomaga garaazi juurde, toksime rehvi ja joome õlut. Filosofeerime teemadel miks meil üldse on see tehnika, mida me oleme sellest endale ammutanud ja mida me teeksime ilma selleta? Kas me tegelikult soovime oma ellu muutusi ja kas need muutused teevad meid õnnelikumaks? Kas tõuge muutustele tuleb meie seest või väljapoolt? Kas muutuste taga on minnalaskmismeeleolu või hoopis värsked tuuled? Keskpärasuse hall loor on nagu vingugaas, mis halvab meie meeled ilma, et seda ise märkaksime. Päeva lõpuks on mul ükskõik, kas sul on see auto või mitte. Põnev oleks lihtsalt teada, mis ootab meid peale praegust elu.

Looma võid õhtul mulle garaazi jätta. Mul on koht vaba kuna ma oma rullnokka vist nagunii enam kunagi romondist kätte ei saa.
Terve aasta poole aastaga
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

Kahju kuulda, et üks auto mis mulle isiklikult väga meeldib võib sellest setskonnast eemalduda :(
Aga jah eks elus tuleb kõike ette.
Huvipärast mis see hind muidu on. Võid panna privasse :wink:
Viimati muutis Jaks, 10 Aug 2013 20:04, muudetud 2 korda kokku.
F25 ja E63
Varuosadeks E24 628 ja E23 osasi.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Müüdud
Suletud