525eA '87, Mart

Foorumiliikmete autod.
Suletud
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

ErR kirjutas:kuigi kere on korralik, ei pääse selle tugevdamisest nagunii, eriti kui teemaks on 400 hj :). Roostevabadus pole eriline argument, arvan, et miinimumprogrammina vaja põhja alla redel siiski teha. Nähtud küll, kui esiklaasi nurk läheb valgeks või esimesed lansekad käänduvad ja seda juba stock M30 mootorite momendist põhjustatuna :roll:.
Poolt.
Kasutaja avatar
rean
Postitusi: 579
Liitunud: 25 Nov 2005 20:03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rean »

Ma fännasin ka kunagi seda foorumit , kuni lõpuks aru sain .
Selle foorumi eesmärk on haininade orig lähedane taastamine .
Siin on paljud mehed üritanud haist nn " lesta" teha , peagi on aga ise õppind ujuma :lol:
Isegi avatar ei tohi sul mõni laenatud pilt olla (mida oleks vähemalt silmal ilus vaadata ) , vaid mõni oma roostes ..
Vähemalt on olemas turboclub , kus pole vahet uuel ei vanal , peaasi et on turbo :)
Aga mulle meeldivad mõlemad (va spoilerdatud p.sk) , eriti classikalise välimuse ja korraliku hp-ga isendid 8)
Minu 10p :)
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Õigupoolest ongi "siinne kontseptsioon" üle võlli keeratud.

Mina olen mart154 ürituse poolt ja jälgin huviga.
Ootan siia teemasse rohkem tema juttu ehituse käigust kui igaühe "külasaunas räägiti" või "sõbra kogemustest tean" kommentaare.
Viimati muutis Priit, 05 Dets 2008 22:11, muudetud 1 kord kokku.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

haikalast turbolesta tagumise vastu on ainult 1 ravim :D
Pilt
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

Ohhjummel...

Vähemalt on teema populaarne :lol:


Akkame siis otsast vastama :)


Jaan
S38 mootori leidmine on paras probleem.
Selle hind toorikuna jääb enamvähem samasse suurusjärku kogu mu turboprojektiga. Ja see tahab arvatavasti remonti, mille eelarve EI OLE väike...
Lisaks ei ole vabalthingavana just eriline meeletu võimsuseallikas. (~100Nm on puudu :lol: )


rean
Ka minu on vist "spoilerdatud p*sk" :D
Teiseks, ülimalt viisakas oleks siiski oma avatari peal hoida OMA auto pilti, mitte kekutada võõra kraamiga.


kere lõhkumine, paindumine, väsimine jne...
Mitu korda ma pean küsima teilt, et kas mingi rondi üleslöömine 2x suurema raha eest on otstarbekam???
Krt küll, kui teile meeldib niiväga roostekäkke päästa, siis palun, tehke seda, mina ei taha ühtegi läbiroostetanud e28-t oma elus enam näha.


Kui siinne seltskond ei soovi näha/kuulda tegemisi selle auto kallal, siis palun andke teada, võime selle teema lukku ka panna.
Enda jaoks võin ma päevikut ka paberi peal pidada...
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Sellist asja nagu "siinne seltskond" ei olemas, nii et ei ole ka olemas sellist asja nagu e21.ee foorumi arvamus. Igalühel on asjast oma nägemus ja kui ei mingis teemas ei olda teema algatajaga päris nõus, siis pole ju vaja maha tegema hakata. Võib soliidselt vait olla.
Vähem möla, rohkem tegusid ja edu teemaalgatajale!
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
ErR
Postitusi: 107
Liitunud: 13 Dets 2005 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ErR »

Milleks ärrituda, ma ei loe küll kellegi postitusest välja maha tegemist, ise juhtisin vaid viisakalt tähelepanu paarile asjale, mida ise arvestaks sellise projekti puhul, pole ju vaja kohe mölaks tembeldada ja teema lukustamist nõuda :lol:.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Jah ega asi nüüd nii hull ka pole. Turbotraditsioon on BMW-l täiesti olemas. Viisakalt tehes võib ehk isegi midagi positiivset sest asjast kujuneda.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Argo Allikmets
Postitusi: 80
Liitunud: 07 Apr 2008 17:13

Postitus Postitas Argo Allikmets »

Mina oleksin ise väga vaimustuses kui omaksin korras kerega e28-t millel on veel turbo peal, ehk jõudu ja minekut oleks!
Loodame, et korralik kere peab ka suuremale jõule paremini vastu ja ei juhtu erilist midagi.
üldiselt väga hea projekt, eriti arvestades, et relakas jääb arvatavasti mängust välja.
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

Kahe lehekülje mitte sisulise jutu järel natuke sisust kah :)

Nimelt alustasin siin mõni aeg tagasi sportistmete taastamist...
Tänaseks päevaks on siis 2 istet lahti harutatud, neist parimad jupid kõrvale pandud ja kolmas veel osadeks võtmata...

Hetkel olen jõudnud probleemi, nimega "õmblemine" ette :)
Kuna igasugu "kodunduse" tunnid on minust kaugelt mööda käinud (ju ma vist hõõrusin samal ajal nina vastu õlist mootorit...

Ühesõnaga, kes oskab.. või teab oskajat, kes tahaks mulle soodsatel tingimustel 2 istme jagu nahka kokku õmmelda?
Kui koostöö sujub, võiks ju seda ka tagaistmele ja uksepolstritele laiendada... Aga alustaks esiistmetest :)
Kasutaja avatar
rean
Postitusi: 579
Liitunud: 25 Nov 2005 20:03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rean »

Mis sa taastamise all mõtled , tahad uusi täisnahast ?
Kas istmed on tavalised bmw sportlikumad istmed , recaro tüüpi ?
Kas sul on vaja keedriga või tepitud ?
Sellised , keskmised osad võib maitse järgi vanakooli triipudega ülevalt alla teha .
Pilt
Kasutaja avatar
rean
Postitusi: 579
Liitunud: 25 Nov 2005 20:03
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rean »

Pilt
E28
Postitusi: 268
Liitunud: 10 Juul 2005 21:32
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas E28 »

Need valge nahaga istmed oleks nagu minu omad :roll: On see pilt kumnas tehtud?
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

1: jalatoega sportistmele ei sobi ülevalt alla triibud... sest üks "triip" jääb ju ristipidi. vähemalt minu arvates

2: Minu jaoks pole tähtis, mis meetodiga nahk peale venitatakse, peaasi, et peal on :) Võimalik ka, et hinna parandamise huvides lasen kompunnida tõpranahku kunstnahaga.

3: istmele tuleb arvatavasti kahes toonis roheline nahk

4: jah, istmed on sellised, nagu esimesel pildil.
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

nuga kirjutas:Aga sisu osas võiks ehk ekstreemi teha ja sportistmed samasuguseks roheliseks nahatada? Hele sisu on igal teisel, aga sellist rohelist vanakooli naljalt ei leia :)
Tappa sulle, härra Nuga, selle idee eest :twisted:

Pilt

Pilt
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

Eile vaatasin asja...
Stangeasja nimelt...

Kuna stanged pole enam esimeses nooruses, siitsealt on kroom kriibitud ja mõnest kohast mõni pisike roostetäppki tulema hakanud, siis ei teagi, mis ette võtta?

Värvida mustaks?
Värvida roheliseks?

Mis kaaskannatajad arvavad? :)
Ärge lööma hakake, eksju ;)
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Usun, et praegu leiab veel doonorautosid, millelt leida korralikud stanged.
Mina leidsin vähemalt. Seespool oli õrn roostepuru peal. Sealt puhastan ja värvin ära. Väljast poleerin.

Foorumis kunagi jäi silma, et kuskil Tallinna firmas pakuti uusi kroomitud stangesid ka e28le :roll:
e28 528iA '84
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

Usun, et otsimise peale leiab kindlasti...

Samas "shadowline style" stanged on ka lahedad :)
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ei saa mitte vaiki olla. Minu personaalne arvamus on, et kui tuuningprojekt, siis tuuningprojekt. Aga praegu veel täitsa originaalina säilinud autot ehk pole mõtet tuuningprojekti kaasata. Ei väidagi, et e28 mingi teabmis haruldane auto oleks, aga rääkides mootori, kabineti, vedrustuse, välimuse jne muutmisest hakkab kuidagi kahju sellest vanurist. Kena kerega masinaid liigub Eestiski omajagu, mõistagi pole nende leidmine päevapealt võimalik.

Samas ei hakka kellelegi oma arvamust peale suruma. Tore ju, et kellelgi vähemalt edeneb (erinevalt minust :P )
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Siim528 just rääkis et tal on ilus e28 esistange üle ja tahaks ära müüa.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Suletud