BMW 315 1983 unethical

Foorumiliikmete autod.
Suletud
unethical
Postitusi: 64
Liitunud: 06 Sept 2007 09:05
Asukoht: Pärnu

BMW 315 1983 unethical

Postitus Postitas unethical »

Tutvustan enda projekti ka.
Ostsin oma eksemplari hetke emotsioonide ajendil 2 aastat tagasi ajalehekuulutuse kaudu, kus müüdi bmw`d aastast 1980. Helistasin, küsisin mis auto on, vastus oli et vana kolmene ja hind 3000.-. Huvi pärast läksin vaatama. Pealtnäha polnud väga viga sellise hinnaga auto kohta, kusjuures oli veel tal kehtiv ülevaatus ja kindlustus 2 kuud, niipalju ma temaga muidugi ei sõitnud kuna hakkasid ilmnema vead, nagu näiteks lekkiv bensiinipaak, ja tühikäigul mitte töötamine. Hiljem avastasin ka et polnud aastast 1980 vaid on vin koodi järgi 1983.
Jätsin auto garaaži seisma, kuni selle aasta alguseni millal ma hakkasin temaga tõsisiemalt tegema. Esialgne plaan oli keretööd ära teha ja uus värvikate ning imago, hiljem kuuesilindriline mootor ka peale vaadata, või siis praegust veidi järele aidata, kuid ei tea kas on mõtet. Pärnus on vanu kolmeseid liikumises seni nähtutest ainult üks pruun 316, rohkem pole trehvanud sõidukorras olevaid masinaid, minu oma peaks saama valmis järgmine kuu, sest nii on plaanis. Veel oleks vaja üle vaadata esimesed pidurisadulad ja ja nende silindrid, vist on kinni.

Pilt

Pilt
Pilt
Pilt
(2 aastat tagasi kuskil)
Kui teha, teha Hästi!
mkb
Postitusi: 174
Liitunud: 18 Juun 2008 11:41

Postitus Postitas mkb »

Alati kui avatri vaatasin, siis mõtlesin et päris küpse see masin juba :lol: , aga võta näpust. Sisuga ka miskit plaanis? Palju plekke välja on vahetatud?
raimo
Postitusi: 207
Liitunud: 18 Aug 2005 09:49
Asukoht: pärnu

Postitus Postitas raimo »

omakandi mehi kah siin :) paistab päris kobe. rohkem pildimaterjali pole?
unethical
Postitusi: 64
Liitunud: 06 Sept 2007 09:05
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas unethical »

ma ei tea kas mul peaks olema häbi tunnistada, aga mitte ühtegi tiiba ega põlle ma ei vahetanud, läksin lihtsama vastupanu teed ja ravisin haiged kohad välja relaka, plekitükkide ja keevitusega :D Tegelikult suhteliselt hästi säilinud kere. Sisu on hetkel originaal, kuid keemilise puhastuse läbi teinud, olgugi et istmenurk on katki, siiski jätab sellise eriti retsi mulje. :D Aga loomulikult, mõtteid liiguvad ikka uute katete poole. Pildimaterjali kahjuks ei ole eriti rohkem kui need :( ei pidanud vajalikuks ka keretöödest pilti teha, kuna mul lihtsalt pole kaamerat ja töötan auto kallal täitsa üksi(pole ka sõpra kes oleks huvi näidanud klõpsida :P) Preguseks on klaas ees ka, see viimane uuendus hetkel. Hea kuulda et Pärnust, saab kunagi Pärnu oma klubi teha ja Porta parklas neljapäeviti kohtuda :D
Kui teha, teha Hästi!
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Mul peaks olema selliseid halle istmejuppe, millega saaksid korralikud istmed komplekteerida:
Pilt

Kui huvi on, siis pane PS.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Mul on selline tume tagaiste olemas ja pakkuda.

Kere tundub piltidelt täitsa kõva ja kena. Edu!
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Reino
Postitusi: 30
Liitunud: 22 Nov 2008 10:14

Postitus Postitas Reino »

Pani mind kui tulihingelist e30 fänni e21'le mõtlema, seega - KenaKena :twisted:
unethical
Postitusi: 64
Liitunud: 06 Sept 2007 09:05
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas unethical »

aga värvi e30 ära ja pane valuvelg alla, see on pm. sama tulemus mis e21el :D
Kui teha, teha Hästi!
unethical
Postitusi: 64
Liitunud: 06 Sept 2007 09:05
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas unethical »

karpa puhastuses käinud, süütejuhtmed ja jagajakaan vahetatud, sain asja nii kaugele, et tühikäigul töötab, ja kui mootor soojaks läheb hakkab puterdama ja sureb välja. Niisiis kutsusin isa asja vaatama, keerasime tühikäigu mingit kruvi peale, ja hakkas tööle, pole vist küll õige lahendus aga kopp on ees juba ja sõita tahaks.
Kui teha, teha Hästi!
tikk
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Mär 2009 09:01
Asukoht: Valgamaa, Hargla - Võrumaa, Väimela

Postitus Postitas tikk »

ilus näeb välja küll :)
aga enne kui ruttama hakkad, siis loe oma signatuur mitu korda läbi :)
sõida, aga ära mõlise
Kasutaja avatar
tõniz
Postitusi: 45
Liitunud: 22 Juul 2009 12:04
Asukoht: Viljandimaa, Abja-Paluoja
Kontakt:

Postitus Postitas tõniz »

Väga hea näeb välja! Edu edasisel!
unethical
Postitusi: 64
Liitunud: 06 Sept 2007 09:05
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas unethical »

vajan uut karburaatorit! kui kellegi on üleliigset solex pierburg 1B2 karbussi, siis oleks abiks! ;), samuti korralikku tagasilda on ka vaja.
Kui teha, teha Hästi!
Kasutaja avatar
Kristina5
Klubiliige
Postitusi: 357
Liitunud: 04 Juun 2009 14:56
Asukoht: Saku

Postitus Postitas Kristina5 »

Kas oled endiselt tagasillast huvitatud ? Saada kasutajale Raunz kiri, tema müüb tagasilda. Ei tohiks üldse kallis olla.

Aga autost endast .. see must värv on täitsa äge E21-le. Mulle meeldib!
BMW E34 525i 125 kW & BMW E34 540i 210 kW & BMW E36 325i 141 kW Cabrio
BMW M5 & BMW E90 320d
Kasutaja avatar
arx323
Postitusi: 350
Liitunud: 04 Mai 2007 23:20
Asukoht: viljandi läheduses

Postitus Postitas arx323 »

Auto müüdud.Uus omanik arx323
unethical
Postitusi: 64
Liitunud: 06 Sept 2007 09:05
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas unethical »

jep, selle teema võib siis lukku panna, jääme ootama uudiseid uuelt omanikult. :)
Kui teha, teha Hästi!
Suletud