Kristjani e28 525e -86.

Foorumiliikmete autod.
Suletud
7pac

Postitus Postitas 7pac »

lihtsalt sõnu ei ole hetkel ...
kena ...
jõudu ja jaksu ehitamisele...
hea kui kellegil ikka jaksu on :D
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

nuga kirjutas::shock: 8) Väga ilus masin ja ilusti originaalkorras :D
Edu edaspidiseks!
Tänan, eks ma püüan teda jah võimalikult korras ja originaalis hoida :) .
E34 & E32
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Eile kruvisin autole lõpuks alla ka 4x täislogarid, nüüd peaks olema välistatud selle juhtumine: http://www.pildid.ee/albums/userpics/13752/520-26.jpg
Logarid sain Kadaka autoturult ja maksid nad kokku kõigest 350.- 8) . Soovitan ka teistele e28 omanikele need omale alla panna :idea: .
E34 & E32
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

omega kirjutas:Eile kruvisin autole lõpuks alla ka 4x täislogarid, nüüd peaks olema välistatud selle juhtumine: http://www.pildid.ee/albums/userpics/13752/520-26.jpg
Logarid sain Kadaka autoturult ja maksid nad kokku kõigest 350.- 8) . Soovitan ka teistele e28 omanikele need omale alla panna :idea: .
Räägi lähemalt, kust leidsid? eks endalegi neid vaja leida....
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Ostsin nad Tallinnast Kadaka teel asuvast autoturult (avatud ainult laup.,pühapäeval). Seal üks vanamees müüb neid, õues on tal need logarid kõik välja pandud , nii et lihtne leida. Ise käisin seal laupäeval kuid siis tal neid e28 logareid kohapeal ei olnud, aga lubas mulle pühapäevaks need kohale tuua. Pühapäeval läksin siis uuesti sinna, maksin talle 350.- ja sain logarid kätte :) .
Vanamees ütles veel, et kuskil on neil mingi pood ka, kus on logarid enamus autodele. Poe aadress oli vist Linnamäe tee 45 ?
E34 & E32
aftermatch

Postitus Postitas aftermatch »

väga kena masin....puhas ja hoolitsetud :wink:
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Eile ajasin auto lõpuks garaazist välja ja sai üle pika aja taas temaga sõidetud 8). Teisipäeval teen autole ka kindlustuse ära ja siis võib masinat jälle linnavahel näha :).
Paar pilti eilsest:

Pilt

Pilt

Pilt
E34 & E32
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Auto jälle liikluses 8) .
E34 & E32
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

8)
Ainult et ilukilbid võiksid teistsugused olla. Samas sobiks ka kroomvärvi originaal plekkveljed või valuveljed jne.
Aga jah kõik sinu autod mida näinud olen teevad kadedaks :) Üks neist sinu kadedaks tegevatest autodest ju nüüd mul 8)
Jäksu sulle.
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Mulle meeldib nende kilpidega rohkem, kui paljas plekkvelg. Suht kenad kilbid ka minuarust, harjunud juba nendega :wink: . Muidugi kui kuskilt saaks korralikud orig. valuveljed, siis oleks küll 8) .
E34 & E32
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

omega kirjutas:auto alates 22. oktoobrist talvepuhkusel.

Talve jooksul plaanis autoga teha:
1.Ette ja taha autoturult logarid.
2.Kardaani tugilaager ja leevendusmuhv vahetada.
3.Esisilda kohendada.
4.Sisemine põhjamatt välja, põhjal korralikult kuivada lasta ning grafiitõliga üle käia.
5.Peatada vihmavee pääs pagasnikusse ning salongi.
6.Summutil väike auk kinni keevitada.
Nii, väike kokkuvõte ka, et mis neist sai tehtud:

1. Korras
2. Vahetatud leevendusmuhv aga kohati ikka kardaan vibreerib krt :?
3. Teen suvel
4. Korras
5. Korras
6. Korras

Kui kellelgi on 2. punkti kohta ideid, et mis seal viga võib olla, siis kirjutage. Täpsustuseks, et kardaan vibreerib ainult kiirendades (paigaltvõtul), ja ainult teatud kardaani pöörlemissagedusel. Ühtlasel kiirusel sõites ei ole vibratsiooni.
E34 & E32
Kasutaja avatar
Mart
Postitusi: 71
Liitunud: 08 Juun 2005 21:14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mart »

Pakuks,et probleem hoopis kahemassilises hoorattas,mis läbi hakkab minema
enthusiast
Postitusi: 295
Liitunud: 05 Mär 2006 15:32

Postitus Postitas enthusiast »

...auto näeb väga hea välja 8) , ainult jah....kilbid pane originaalid või siis samast ajastust orig. valuvelg oleks ka silmale hea vaadata.. :wink:

...hmm ja veel...selle antenni ma asendaks teleskoobiga.

...ja muidugi säilita seda originaalsust, mida Sa kindlasti ka teed :)
E24 630CS `78
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Mart kirjutas:Pakuks,et probleem hoopis kahemassilises hoorattas,mis läbi hakkab minema
Ei usu, sest võdistamise ajal on kardaanitunnelist kinni hoides tunda, et just kardaan võdistab ja kardaan ju ühenduses käigukastiga, mitte otse hooratta küljes :roll: .
E34 & E32
Kasutaja avatar
Mart
Postitusi: 71
Liitunud: 08 Juun 2005 21:14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mart »

Võimalik, rääkisin enda kogemustest e30-ga, kus sellise "võdisemise" põhjuseks oli justnimelt hooratas

Äkki saab kuidagi kapott lahti kohalt minna ja vaadata kui palju mootor väriseb/tõmbleb
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Arvo kirjutas: See tähendab, et sul tasub investeerida 800.- lambda andurisse (Boschi esindusest zhigulli lambda).
MAanteekulu tuleb siis ~6,5@90km/h ja linnas ~10. (eeldades, et mootor muus osas korras)
Lisaks tapad sa selliselt ilma lambdata sõites KAT-i kiiremini maha ja see tekitab jälle lisakulutusi ja probleeme.
Oled sa kindel, et see lambda keerme poolest sobib ja ka õigesti töötab? Mitu juhet sellel Lada lambdal on, endal tuleb lambdalt ainult 1 must juhe. Lähiajal nüüd plaanis lambda ära osta aga tahaks kõigepealt ikka kindlalt teada, et kas see andur ka mul korralikult tööle hakkab. :?:

edit: hetkel on mul peal mingi Fordi lambda, millel neli juhet kuid ühendasin neist ainult musta (teised on 1 hall ja 2 valget). Küttekulu küll pisut vähenes selle lambdaga aga asi ei ole ikka õige :? .
E34 & E32
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Mart kirjutas:Võimalik, rääkisin enda kogemustest e30-ga, kus sellise "võdisemise" põhjuseks oli justnimelt hooratas

Äkki saab kuidagi kapott lahti kohalt minna ja vaadata kui palju mootor väriseb/tõmbleb
Äkki keegi seletaks mulle, mis tähendab kahemassiline hooratas, milleks ta hea on ja kuidas saab selline hooratas tekitada vibratsiooni :?:

Sellelt pildilt on näha, et see hooratas koosneb kahest osast ja nad on üksteisega jäigalt poltidega ühendatud. Kuidas saab selline kooslus tekitada vibratsiooni :roll: ?

Pilt
E34 & E32
jaant

kardaani vibra

Postitus Postitas jaant »

Selle kardaani vibra kohta. Enda 525i hakkas ka vibrama. Vahetasin leevendusmuhvi, mis oli ikka parajalt kyps. Vibra ei lakanud. Hakkasin vahetama tugilaagrit. Siis selgus, et esimene kardaanirst loksub. Kui kardaan auto kyljes oli , ei saanudki aru, et loks sees.
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Re: kardaani vibra

Postitus Postitas omega »

jaant kirjutas:Selle kardaani vibra kohta. Enda 525i hakkas ka vibrama. Vahetasin leevendusmuhvi, mis oli ikka parajalt kyps. Vibra ei lakanud. Hakkasin vahetama tugilaagrit. Siis selgus, et esimene kardaanirst loksub. Kui kardaan auto kyljes oli , ei saanudki aru, et loks sees.
Eks ma vaatan kardaani veel korra kanalipeal üle ja uurin seda risti. Tagumisel ristil on küll väga väike lõtk sees, aga see vaevalt sellist vibratsiooni põhjustab. Äkki ongi hooratas läbi :( .
E34 & E32
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

omega kirjutas:
Arvo kirjutas: See tähendab, et sul tasub investeerida 800.- lambda andurisse (Boschi esindusest zhigulli lambda).
MAanteekulu tuleb siis ~6,5@90km/h ja linnas ~10. (eeldades, et mootor muus osas korras)
Lisaks tapad sa selliselt ilma lambdata sõites KAT-i kiiremini maha ja see tekitab jälle lisakulutusi ja probleeme.
Oled sa kindel, et see lambda keerme poolest sobib ja ka õigesti töötab? Mitu juhet sellel Lada lambdal on, endal tuleb lambdalt ainult 1 must juhe. Lähiajal nüüd plaanis lambda ära osta aga tahaks kõigepealt ikka kindlalt teada, et kas see andur ka mul korralikult tööle hakkab. :?:

edit: hetkel on mul peal mingi Fordi lambda, millel neli juhet kuid ühendasin neist ainult musta (teised on 1 hall ja 2 valget). Küttekulu küll pisut vähenes selle lambdaga aga asi ei ole ikka õige :? .
Arvo, sa ei oska siis midagi täpsemat öelda selle Lada lambda kohta? Tahaks varsti ära osta aga ennem ikka vaja teada, kas see andur ka ikka sobib.
E34 & E32
Suletud