karu bmw-d

Foorumiliikmete autod.
Suletud
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Toivoku kirjutas:m535? kus sa seda nägid? see seal tavaline e12 528 lihtsalt originaal vana mootori ja 5 käigulse kastiga kui ma ei eksi :)
Sellest käib jutt: http://www.bmwclassic.ee/galerii/album227

Aga karu, mis sul kõigi nende masinatega plaanis on? Ma vaatan, et enamus on ikkagi visuaalselt halvas seisus :(
Heleda nahksisuga e23 on ikka 8) 8)
Viimati muutis nuga, 17 Sept 2007 15:37, muudetud 1 kord kokku.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Toivoku kirjutas:
Jaan kirjutas:
karu kirjutas: panin siis ühe paari raime pildid ka, e-23 e-12 ja e-28
No tore! Kas siis M535 on tänapäeval räim :shock: Sellel räimel on juhuslikult isegi originaal M velg all säilinud :shock: Igatahes... see tasuks korda teha!

Mis mootoriga see e12 on? Kas kellelgi on plaanis see auto taastada?

m535? kus sa seda nägid? see seal tavaline e12 528 lihtsalt originaal vana mootori ja 5 käigulse kastiga kui ma ei eksi :)
ma panin sinna e28 m535ia pildid ka , ja e12 müüa ei ole ja eitulegi müüki kohe panen kahe e12 pildid veel
745, R-23, R-12
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

jaan vaata se e28 kere on mingi 10 millise värvikihiall ja eest kõvasti pauke saanud ja tagant ka. tehnika on peaaegu ok juba ja uus kere ka olemas, ainult seguklapi lüliti on vale ja a. kast ei tööta vahetab manuaalselt ainult
745, R-23, R-12
Renx
Postitusi: 497
Liitunud: 07 Aug 2005 21:01
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas Renx »

sellel M535ia-l on mootor ja pidurid korras nüüd? 8)
E28 520i -86 ex
E28 528i -83 ex
E28 528i -84 ex
E28 528i -84- ex
E30 318i-325i -84-94a ca. 30tk
E39 525d touring -02 - hetkeliikur
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

okei ära ei myy, aga mida sa kogud nendest? :S . jaksad tõesti kõik korraga korda teha? :S . lihtsam ja parem oleks ju otsida yks korralik ostja kes auto korda teeb.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

niih nüüd pildid üleval, püüan ka ülejäänud pildipealekuidagi saada,
veel on e-12 520-2tk neist üx on 2liitrine ja4pütane ja kahe karpaga!!. ja e21-2tk e-23 1tk r-23 1tk
745, R-23, R-12
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Renx kirjutas:sellel M535ia-l on mootor ja pidurid korras nüüd? 8)
mootor tal koguaeg korras olnud 8) ainult tiiviku sidur oli peetis ja salongi radika jahutussüsteemi klapp ja sellepärast ei saanud õhku välja, nüüd ei lähe soojax kuna termostaati sees pole:) et nagu väga hea mootor on, tervejuhtmestik sai korda tehutd jakompud ja asjad töötavad nüüd
745, R-23, R-12
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Toivoku kirjutas:okei ära ei myy, aga mida sa kogud nendest? :S . jaksad tõesti kõik korraga korda teha? :S . lihtsam ja parem oleks ju otsida yks korralik ostja kes auto korda teeb.
vaata ma kogun tsikleid ka, ja ennem pole mõtet tegema hakata kui kõik jupid olemas on.
sinise e12-jupid tulevad teisipäeval bemmi keskusest, ja siis läheb tegemisex. ja ex koht ka praegultkõige parem pole kus teha, on koht 100 km tallinnast väljas osad autod seal juba, aga ex sealpeab veel ruumid korralikultvalmis tegema. ja ex raha läheb ikka väga ropult
745, R-23, R-12
raul
Postitusi: 133
Liitunud: 16 Sept 2004 11:27

Postitus Postitas raul »

Mis selle M535ia värv on - kas tumeroheline? Ja on riidest sisuga?
Renx
Postitusi: 497
Liitunud: 07 Aug 2005 21:01
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas Renx »

raul kirjutas:Mis selle M535ia värv on - kas tumeroheline? Ja on riidest sisuga?
mumeelest oli ikka must ja riidest recarod olid sees, kui viimati seda vaatamas käisin :P
E28 520i -86 ex
E28 528i -83 ex
E28 528i -84 ex
E28 528i -84- ex
E30 318i-325i -84-94a ca. 30tk
E39 525d touring -02 - hetkeliikur
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

karu kirjutas:
Toivoku kirjutas:okei ära ei myy, aga mida sa kogud nendest? :S . jaksad tõesti kõik korraga korda teha? :S . lihtsam ja parem oleks ju otsida yks korralik ostja kes auto korda teeb.
vaata ma kogun tsikleid ka, ja ennem pole mõtet tegema hakata kui kõik jupid olemas on.
sinise e12-jupid tulevad teisipäeval bemmi keskusest, ja siis läheb tegemisex. ja ex koht ka praegultkõige parem pole kus teha, on koht 100 km tallinnast väljas osad autod seal juba, aga ex sealpeab veel ruumid korralikultvalmis tegema. ja ex raha läheb ikka väga ropult
mnjah usun, aga kui koht on olemas ja rahad ka siis pooldan vägagi su tegevust, lihtsalt, ei istu see,et kogun kokku ja ära ei myy ,et las roostatavad parem minu omadena kui taastatakse vms :) . aga ju sain valesti aru. edu :) kysida tohib siis mida tellisid UMist? natuke kallis koht pole ja,et mida tellisid ja mis hinnaga, äkkki midagi sellist mida mul kah vaja :D
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

E12 käivad sellised plekk raamid tugevdus talad karbid poritiiva all, originaal osa alati parem:P mingi 600 oli vist ma ei mäleta enam 2tk. teisipäevalonolemas
745, R-23, R-12
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

raul kirjutas:Mis selle M535ia värv on - kas tumeroheline? Ja on riidest sisuga?
must met. m-5 istmed on jah riidest agapolstrid mitte ja maxis 10000 1 aasta tagasi
745, R-23, R-12
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Toivoku kirjutas:
karu kirjutas:
Toivoku kirjutas:okei ära ei myy, aga mida sa kogud nendest? :S . jaksad tõesti kõik korraga korda teha? :S . lihtsam ja parem oleks ju otsida yks korralik ostja kes auto korda teeb.
vaata ma kogun tsikleid ka, ja ennem pole mõtet tegema hakata kui kõik jupid olemas on.
sinise e12-jupid tulevad teisipäeval bemmi keskusest, ja siis läheb tegemisex. ja ex koht ka praegultkõige parem pole kus teha, on koht 100 km tallinnast väljas osad autod seal juba, aga ex sealpeab veel ruumid korralikultvalmis tegema. ja ex raha läheb ikka väga ropult
mnjah usun, aga kui koht on olemas ja rahad ka siis pooldan vägagi su tegevust, lihtsalt, ei istu see,et kogun kokku ja ära ei myy ,et las roostatavad parem minu omadena kui taastatakse vms :) . aga ju sain valesti aru. edu :) kysida tohib siis mida tellisid UMist? natuke kallis koht pole ja,et mida tellisid ja mis hinnaga, äkkki midagi sellist mida mul kah vaja :D
vaata kui sa neid kokku ei kogu siisnad enamjaolt emexis pärast on, hea näide oli mustakal , seal oli tagaots roostes aga eest väha korralik 323-e21 alpina velgedega :shock: natuke seisis seal siis kadusid rattad öösel alt, auto olexhirm odavalt kätte saanud aga eisaanud aega järgi minna ja kaduski ärakuhugi hõbedane oli esispoila oli ja auto oli plokikaane rikkega
745, R-23, R-12
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

karu kirjutas:jaan vaata se e28 kere on mingi 10 millise värvikihiall ja eest kõvasti pauke saanud ja tagant ka. tehnika on peaaegu ok juba ja uus kere ka olemas, ainult seguklapi lüliti on vale ja a. kast ei tööta vahetab manuaalselt ainult
Tegija mehe käes pole siin mingit probleemi. Kõik on ju tehtav hea tahtmise korral!

See on õige väide, et väga kergesti antakse selliseid asju Emexisse. Näiteks kui omanikul endal aega/tahtmist masinat korda teha ei ole... siis pannakse mingi ulmelise hinnaga müüki... siis keegi loomulikult ei taha seda osta... ja lõpuks antakse 500.- raha eest ära. Sulatusahju saatmise asemel oleks võinud aga kohe mõnele ehtsale huvilisele pakkuda. Ei taha üleüldse mõeldagi mida kõike on vanaraua pähe kilo hinnaga Emexisse saadetud :( Seega väga hea kui leidub entusiaste, kellel võimalusi ja koht kus neid hoida. Ja kõige tähtsam: lõpuks loomulikult korda teha :D
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Ei tea kas sellist massilist tehnika kogumist on mõtekas ikka propageerida :roll: ... iseasi kui täisvarustuses töökoda kohe tasuta võtta on ja autode remont päris elukutseks on. Minule isiklikult käiks sellise autopargi kordategemine kaugelt üle jõu... ja arvan, et ka viitsimist ei jätkuks. Putitamiseks tasub üks aga huvitavam auto jätta, kui see valmis saab siis on alati võimalik järgmine ette võtta.
Garaaziüür, varuosad jne. nõuavad kõik raha, ja kui autosid on mitu hakkab mingist hetkest asi üle jõu käima.
See, et neid palju emeksisse läheb on jälle teisest küljest hea - praeguste omanike masinate hind ja kindlasti ka suhtumine oma sõidukitesse tõuseb 8)
E24 635CSi | E10 2002
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Töökoda omast käest olemas, platsile masinaid mahub, tahtmist tegeleda on - sellisel juhul ei ole muud öelda kui jõudu! Tehnikahuvilise inimese hobi. Suhtumine on teine teema. Üks hea võimalus inimeste suhtumist muuta oleks oma auto kordategemine. Kõige parem reklaam on auto ise. Kui sulle ilus, tehniliselt korras, puhas hainina tänaval vastu sõidab siis tõuseb ka auto maine ja väärtus üldiselt. Jälgige mida inimesed tänaval teevad kui e23 või e24 tänaval liigub :wink: Uskumatu kui palju huvi võib üks suht. lihtsa (kuid omanäolise) disainiga auto tänaval tekitada. Need autod on tegelikult päris korralikud pilgupüüdjad (see ei ole muidugi eesmärk). Kahjuks on paljud masinad nii käest lastud, et ostes peaks kohe 2 võtma - saad kahe peale ühe korraliku teha. Pidamisest... Kui palju neid keegi pidada tahab, eks igaüks ise teab mida teeb.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

see raua haigus on omamoodi naljakashaigus tsikleid on üle 30 ja kuni 1975aasta omad, kõigevanem minu isiklik 1938gnome-rhone ax2- aga isal vanemaid ka , olen maast madalast tehnikaga tegelenud ja selline on ka minu töö , kõik seadmed vajalikux töödex on olemas väljaarvatud auto värvikamber, -mille varsti teen endale, ja ma ei kannata seda emexit silmaotsaski m535ia kere mille välja vahetame jääb alles ära ei hävita, tean et mis tahes kere saab korda,aga kui teine olemas siismix aega raisata, jakeevitatud kere pole enam see, kuuma saanud pinnad kipuvad ikka kiiremini rooste minema. www.unic-moto.ee meie klubi
745, R-23, R-12
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Selline küsimus: kus kohas oled e12 piltidel nähtavad puitdetailid taastanud? Endal samuti üsna palju puitu autos, tahaks kunagi korda teha, seega hea oleks teada, kui saladus pole!
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Jaan kirjutas:Selline küsimus: kus kohas oled e12 piltidel nähtavad puitdetailid taastanud? Endal samuti üsna palju puitu autos, tahaks kunagi korda teha, seega hea oleks teada, kui saladus pole!
Ühes puit mööbli taastamis firmastehti ja mina tegin neile vastu´teene et hinda ei teagi, tüüp asub tulika 17 hoovis endises bolümeri tehases mina ise ka seal niiet võta liistud kaasa ja tule sinna kuhugi ja helista mulle 5584171 ja kui kellegil vaja kroom tetaile taastada siis sellega tegeleme ka
745, R-23, R-12
Suletud