Ihvi 728i

Foorumiliikmete autod.
Suletud
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

stangeliist käes 8) (hinnaga 566 kr). uued suunaklaasid, mõned tüüblid, stangeots jms tellitud :)
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Tore! Muuseas uue värvi juurde ongi mõttekas (kui ressursid lubavad) uued suunad (aga miks ka mitte näiteks uued tagatulede klaasid muretseda). Uus värv ja kulunud tuled ei jäta tavaliselt head muljet. Suunad pole kallid tegelikult. Komplektne tagatuli maksab 2500.-, ainult klaas oli vist 1000... või 1500.-... seega juba natuke tõsisem investeering... Välimusele annab see loomulikult palju juurde (ka turvalisusele).
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

ja minu tagatule klaasidel on viga mis? :roll: peale selle et nad võibolla kõige puhtamad ei ole hetkel
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Ihv kirjutas:ja minu tagatule klaasidel on viga mis? :roll: peale selle et nad võibolla kõige puhtamad ei ole hetkel
Ei sinu tagatuleklaasidel ei ole midagi viga. Aga mõtle: miks sa näiteks uued suunatuleklaasid tellisid? Oleksid saanud romulast 15.- krooniga samasugused :wink: Ei sa ei pea muidugi kellelegi midagi selgitama, ostsin ka ise UM-ist uued esimesed suunad http://www.bmwclassic.ee/galerii/osad/aaw ja see andis auto üldmuljele ikka väga väga palju juurde. Aga noh... mulle meeldib heietada erinevatel teemadel, nii üleüldiselt, ja kui mõte või arvamus pähe tuleb - seda ka kirja panna :oops: Ei ole vaja isiklikult võtta. Et siis auto on hästi õnnestunud, nagu varem mainitud. Sellega kassid sõidaksid!
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

ei võtnudki isiklikult..ka natuke norisin nagu x:)
olen täiesti teemaga nõus..endal on natuke pinnuks silmas esivõred, esistange kroomosad, uksetihendid...NUMBRID (ikka maru koledad praegusel kujul, tulevad uued). Stange juppe praegu lihtsalt ei kannata uusi osta, prioriteedid on teised (saada veeremik korda mis pole ka mitte odav, signa paigaldada, sisu alguses keemilisest läbi aga helesinine unistus on hele nahk :wink: jne).
esituledega olen rahul kuigi kui soodsalt uued saaks siis mõtleks...tagatuledega olen väga rahul, uurisin neid põhjalikumalt ja loeks "väga heas korras olevateks"..ei paista vanad ja kulunud välja.
esisuunad on lihtsalt koledad - ära pleekind, 1 natuke mõrane jms..rikub auto värsket muljet.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

:wink: Asi klaar. Muuseas võin kinnitada, et uued esivõred annavad auto välimusele väga palju juurde. Aga see selleks. Üldiselt - kui ressursse oleks piisavalt siis telliks hea meelega näiteks uue liisturingi ja kõik uued tuled... Noh... unistada ju võib :)
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

jah..unistused :)

aga ilmselt on natuke kulunud esivõrega ringi sõita mõnevõrra ägedam kui hoida garaazis uue võre ja stangega autot millega sõita ei saa kuna sillad logisevad ja taga pidurikettad on raudselt "maailma kõige kulunuma ketta auhinna" kandidaadid jne :P
Arvo
Postitusi: 1377
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Jaan kirjutas::wink: Asi klaar. Muuseas võin kinnitada, et uued esivõred annavad auto välimusele väga palju juurde. Aga see selleks. Üldiselt - kui ressursse oleks piisavalt siis telliks hea meelega näiteks uue liisturingi ja kõik uued tuled... Noh... unistada ju võib :)
Kas mingit vahendit nagu poleerimispasta vms plastikdetailide jaoks ei ole olemas? Kuuesel maksab iga tühine plastikutükk tuhandeid ja see paneb mõtlema alternatiividele. Ega vist seitsmeselgi näiteks esimene iluvõre teabmis odav ei ole?
E24 635CSi | E10 2002
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Seitsmese uued osad on veidi "odavamad" kui uued kuuese omad... Vanema tüübi e23 esivõre hind on 1560.- tk. Nojah. Puhastada saab liiste kindlasti, detail ise peab aga korralik olema (mitte laines ja kõver jne).
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

[/quote]
Kas mingit vahendit nagu poleerimispasta vms plastikdetailide jaoks ei ole olemas? Kuuesel maksab iga tühine plastikutükk tuhandeid ja see paneb mõtlema alternatiividele. Ega vist seitsmeselgi näiteks esimene iluvõre teabmis odav ei ole?[/quote]

Plastikdetaile saab väga edukalt poleerida. Meil tööjuures lasevad vahest mõnel autol peale värvimist esimesed plastikust tuleklaasid poleer pastaga üle. Tulemus jääb väga hea, isegi kivitäkked ja kriipsud tulevad välja. Siis on veel Novatio (kui õieti nüüd mäletan) toodangus üks plastiku taastaja, sellega jääb tulemus ka ülimalt viisakas.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

läbipaistvat plastikut olen ise taastand (uuema omega plastik esituled) hambapasta ja vee ja lambavillase kettaga poleerides..sai üllatavalt hea tulemus (y)
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Küsimus värvi kohta: kas sa valisid oma auto musta tooni BMW värvivalikust? Mis selle täpne kood on?
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

ausalt, ei tea :(
ütlesin, et tahan "originaal bmw musta, mitte-metallikut", osteti minu eest ära ja kuna enam nendega ei suhtle ei saa ka küsida. mäletaks koodi nagu 646 või 464 :roll:
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Edasiseks eluks tasub siiski see kood välja uurida (ja ka see, mis firma värvi ja mis lakki kasutati) :wink:
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Jah. Kui on vaja teha värviparandusi või midagi sarnast.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

jupid kohal ja käes, kaasa arvatud suunaklaasid 8)

moblaga tehtud kehvake pilt:
Pilt
Kasutaja avatar
Mart
Postitusi: 71
Liitunud: 08 Juun 2005 21:14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mart »

Üks vana pilt veel :)


Pilt
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

oskab keegi soovitada kust šharniire saaks? UMi hind ei ole just meelitav, B osana pakutakse küll rooliotsi jms aga sharniire ei leidnud (Lakist ja Salomest uurisin).
jonx
Postitusi: 124
Liitunud: 02 Mär 2006 19:53
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas jonx »

kunagi oli netis mingi asjalik leht mis pakkus päris palju erinevaid jubinaid, ei suuda enam meelde tuetada aadressi ja üles kah ei leia

EDIT: Leidsin aga seal pole seda mida soovid (muidu leht: www.autoosad.ee)
BMW 318i E21 ´82 & BMW 316i E36 '95
Kasutaja avatar
ErR
Postitusi: 107
Liitunud: 13 Dets 2005 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ErR »

Ma olen veermiku osi ostnud ka Balti Laagrist ja Tondi tänaval oli ka üks Rekrol. Lemfoerder ja Febi olid seal, peaks päris kõlblikud B-osad olema aga kas 7-le ka midagi tehakse, ei tea.
Suletud