Kristina E21 318i

Foorumiliikmete autod.
Suletud
Kasutaja avatar
Kristina5
Klubiliige
Postitusi: 357
Liitunud: 04 Juun 2009 14:56
Asukoht: Saku

Kristina E21 318i

Postitus Postitas Kristina5 »

Tervitus,

nagu pealkiri juba ütleb, tutvustan teile oma esimest hainina - E21 318i, mille omanikuks sain umbes nädal tagasi. Ennem seda autot olin otsinud omale E21-te väga pikka aega (ligi aasta), pakkumisi tuli, aga päris seda õiget ei leidnud. Kuid septembri alguses ilmus siinsamas müügile üks 318 varuosadeks, mulle tundus see kere liiga hea ning mõeldud tehtud, kuu aega hiljem toodud ta saigi. Tegelikult mõtlesin terve tee, kas see saab võimalik olla, et üks E21 on veel nii korralik ja nii soodsa hinnaga? Kohalejõudes ma ei pidanud pettuma.

Tehnilistelt andmetelt siis tegu 318i -ga, millel 77 KW ja pärineb aastast 1982. Ostetud sai ta aga ilma mootorita. Kere on rahuldavas seisukorras, tüüpkohad on roostes, pagasiruum on isegi päris rahuldavas seisukorras, samuti tundub, et kere pole suuremaid õnnetusi läbi elanud, esiots väga sile ja praktiliselt roostevaba.

Kaasa sain BMW Brembo pidurid (kahjuks ei tea, mis masinalt originaalselt pärinevad), küljes on ka väga kenad kettad ja klotsid. Taga on trummelpidurid. Autol on küljes ka väga väga ilusad iluliistud, näevad välja nagu uued! Veel on ka ilus originaal valge lagi, mis täiesti terve ja puhas - lausa rõõm vaadata. Armatuur muidugi väga praguline, niiet ootaksin kohe korralikule armatuurile pakkumisi!

Paar pilti vahepeale:

Niimodi ta siis seisis, esimene lumi oli ka maha tulnud Virumaal:

Pilt

Pilt

Uksed on õnneks väga ilusad ja roostevabad:

Pilt

Eelmainitud Brembod:

Pilt

Hetkel seisab siis minu garaasis ja ootab toimetamist:

Pilt

Lõpetuseks lisan ka ühe eelmise omaniku pildi, nagu näha siis aknaääred mullitavad, kuid lähedalt vaadates ei olnud nende olukord tegelikult üldsegi hull:

Pilt

Autole on juba ka hulgi juppe soetatud, mõned tähtsamad:

-Tagatuled
-Uus komplektne mootor koos käigukastiga (M50B25)
-Kõik 323 tagasilla osad
-Korralikud bensiinipaagid
-323 pidurisupportid
-Pidurivõim

Kui midagi suuremat ja huvitavamat tehtud/ostetud, siis postitan jälle. 8)
Viimati muutis Kristina5, 29 Okt 2010 15:29, muudetud 1 kord kokku.
BMW E34 525i 125 kW & BMW E34 540i 210 kW & BMW E36 325i 141 kW Cabrio
BMW M5 & BMW E90 320d
jonx
Postitusi: 124
Liitunud: 02 Mär 2006 19:53
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas jonx »

ootasin seda teemat...läheb lemmikute alla 8)
BMW 318i E21 ´82 & BMW 316i E36 '95
Suletud