Naageli E28 524d 1986 - Müüdud, LUKKU

Foorumiliikmete autod.
Naagels
Postitusi: 15
Liitunud: 18 Dets 2010 10:56
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Naageli E28 524d 1986 - Müüdud, LUKKU

Postitus Postitas Naagels »

(((Auto leidis uue omaniku Tallinnast)))



Tere!

Tegin siis siia foorumisse ka endale kasutaja ühe foorumlase soovil ja räägiks mõne sõnaga oma haist. BMW pisiku sain endasse umbes 10 aastat tagasi, kui meil sõpradega oli üks E21 320 kamba peale "kiskuda". Sel ajal aga ei osanud vana bemmi väärtustada ja nii rändas see kellelegi edasi ja ma usun, et see jõudis üsna pea vanarauda. Umbes 5 aastat tagasi ostsin ühe E34 520 aastast 88. Selle autoga rõõmu kauaks ei olnud ja peale tugevamat avariid jäid vaid head mälestused autost ja hing ei andnud rahu. Nüüd aastaid hiljem oli mul võimalus soetada viiesajane hainina, mis on mulle juba pikalt-pikalt meele järele olnud.

2010 aasta suvel soetatud isend ei omanud sel ajal ei ülevaatust ega kindlustust ja oli umbes pool aastat seisnud. Käima läks "poolest pöörust" ja on siiani ka niimoodi käivitunud, olenemata ilmast. Samuti puudub igasugune lisavarustus. Et raha just väga kiirelt peale ei voola, siis vaikselt nokitsesin ta töökorda ja umbes novembri algul läbis hai ülevaatuse ja sai kindlustuse ning on nüüd mul nö. igapäeva auto. Paljud detailid on saadud romulatest, seega väga palju ei ole raha sisse pandud. Autoga on väga mugav ja mõnus sõita, kütet võtab umbes 8 ja edasi läheb ka üllatavalt hästi, kui meeles pidada, et mootor arendab vaid 63 kW, mis teeb temast kõige nõrgema E28.
Viimati muutis Naagels, 25 Jaan 2012 20:04, muudetud 4 korda kokku.
Kasutaja avatar
trevi
Postitusi: 1075
Liitunud: 27 Mai 2006 14:05
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas trevi »

maru tuttav number kuidagi. Ega see auto võinud ennem Mustamäel, Sütiste tee kandis pesitseda?
There's no school like old school, and I'm the fucking headmaster.
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Tegin sulle teene :P
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
qnn
Postitusi: 41
Liitunud: 18 Jaan 2010 15:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas qnn »

18'' velgedega on suht ulme, mis mustad jubinad sul uste küljes on ja mis värk selle luku auguga on :wink:
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Talvel 18" ja MS'id alla:D Supper oleks

need vist selle vastu et ära ei kriimusta võtmega luku aukude juurest äkkI?
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Ammy69
Klubiliige
Postitusi: 618
Liitunud: 02 Okt 2008 16:53

Postitus Postitas Ammy69 »

Tervitus!!! Nägin seda haid juba pikemat aega sõitmas, aga pihta ei saanud, keerasid just mu maja eest läbi ja ei saanud enam, pidin kohe järele sõitma. Kuna Kuressaares teadaolevalt see kolmas hai siis ikka hea vahest muljed vahetada ja autosid vaadata. Kõige sellega mis vaja teha saab vabalt mu garaaziz hakkama. Nii kiire pilguga vaadates nägi isend päris hea välja!
http://www.CarRestoration.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
Naagels
Postitusi: 15
Liitunud: 18 Dets 2010 10:56
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Naagels »

Tänud -Myyr-'ile!
trevi kirjutas:maru tuttav number kuidagi. Ega see auto võinud ennem Mustamäel, Sütiste tee kandis pesitseda?
Auto ajaloost niipalju, et mina ostsin ta ühe umbes 45 aastase mehe käest, kes on mul peaaegu naaber. Tema kasutuses oli ustav loom ca. 10 aastat, seega masin on juba pikalt-pikalt Saaremaal olnud.
qnn kirjutas:18'' velgedega on suht ulme, mis mustad jubinad sul uste küljes on ja mis värk selle luku auguga on :wink:
Mustad jubinad on ilmselt selle jaoks, et ust ära ei kraabiks, kui ma teisele autole uksega panen :wink: .Ja ühtlasi on nad tagantpoolt helkurid, mis tundub olevat vajalik siis, kui ma tee ääres ukse lahti teen. Mina pole neid sinna pannud, aga ega ilmselt enne ära ka ei võta, kui ükskord peaks järg keretöödeni jõudma. Samuti tuleks siis ära võtta need rõvedad logarid või mingid normaalsemad logarid koobastesse panna.
Ja seal lukuaukude ümber on tõesti mingi BMW logoga nagu paks kleepekas, mis tundub nagu oleks originaal? Ei tea...
raits85
Postitusi: 365
Liitunud: 26 Nov 2007 18:55
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas raits85 »

jaa päris korralik tundub.524 on hea ja usaldusväärne auto.huvitav et minu omal ka nr-i lõpp tcv
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Vanasti anti minu teada Tartu ARKis T-algusega numbreid.
Mu enda haininadel TCN ja TCS.
e28 528iA '84
Naagels
Postitusi: 15
Liitunud: 18 Dets 2010 10:56
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Käiguhoovastiku puksid

Postitus Postitas Naagels »

Tere rahvas.
Äkki keegi teab, kust ma saaks varuosakoodi, mille järgi tellida käiguhoovastiku puksid , need 2 plastikpuksi, mis põhiliselt seda käigukangi külgepidi loksu tekitavad (asuvad käiguhoova otstes, ehk siis tagumine asub käigukangi ja käiguhoova vahel ja esimene siis sama hoova ja käigukastist välja tuleva varda vahel). Võibolla on viga minus, aga nimelt ma ei suuda REALOEM'i pildi pealt neid pukse kohe mitte kuidagi välja lugeda. Tellisin need number 14 ja number 11 detailid, lootes et järsku on need siis need puksid kahes tükis, aga nagu arvata oligi, siis kahjuks mitte. Äkki on keegi kursis...Selle number 6 detaili tellisin ka igaks juhuks, aga sealt väga külgepidi loksu ei teki:
Pilt

Palun mitte pakkuda pronkspukside treimise varianti, sest see plaan läheb käiku vaid juhul kui originaale tõesti kusagilt ei saa...
Kasutaja avatar
heigo
Postitusi: 234
Liitunud: 29 Nov 2010 20:18
Asukoht: Perth AU

Postitus Postitas heigo »

ole hea , tee esimese postituse viimane pilt väiksemaks .

väga ebamugav on lugeda :)
+61438856151
killer666
Postitusi: 508
Liitunud: 28 Nov 2006 12:11
Asukoht: Ida-viru , AVINURME

Re: Käiguhoovastiku puksid

Postitus Postitas killer666 »

Naagels kirjutas:...
Sinu pildil ei ole e28 hoovastik , vaid hoopis e34 hoovastik.
Tulihingeline bmw fänn:)
Ammy69
Klubiliige
Postitusi: 618
Liitunud: 02 Okt 2008 16:53

Postitus Postitas Ammy69 »

Need pouksid teeeb treimees valmis ise maksin 300 vist nende eest
http://www.CarRestoration.ee" onclick="window.open(this.href);return false;
alando
Postitusi: 127
Liitunud: 23 Aug 2007 16:54
Asukoht: Muhu

Postitus Postitas alando »

Ei tea bmw fans järgi pilt küll täpselt sama.
http://bmwfans.info/parts/catalog/E28/S ... g_parts-2/
Seal on juppidel mingid orinteeruvad hinnad ka näha!
killer666
Postitusi: 508
Liitunud: 28 Nov 2006 12:11
Asukoht: Ida-viru , AVINURME

Postitus Postitas killer666 »

Pilt
Tulihingeline bmw fänn:)
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Re: Käiguhoovastiku puksid

Postitus Postitas Cardo »

killer666 kirjutas:
Naagels kirjutas:...
Sinu pildil ei ole e28 hoovastik , vaid hoopis e34 hoovastik.
oled sa endas ikka 100% kindel, ma pakun 50% on su jutus tõde :)
e28
Naagels
Postitusi: 15
Liitunud: 18 Dets 2010 10:56
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas Naagels »

Ma tean, et see varras on mul mitte selline, nagu ülemisel pildil vaid selline nagu alumisel, aga selles ongi probleem, et vaata kumma pildi pealt tahes, neid pukse ikkagi näha ei ole. Alumise pildi järgi annab REALOEM üldse vaid 3 detailinumbrit, mis ei ole üldsegi mitte need puksid. (Kusjuures vahet ei ole ju kus kohas sa samu pilte vaatad, kas REALOEMist või BMWFANSist)
Probleem oligi selles, et läksin poodi (Saaremaal BMW esindust ei ole) ja ütlesin, et mul on "neid ja neid" pukse vaja ja kui segadus tekkis, milliseid siis täpselt, siis paluti pildi peal näidata, et siis millest jutt käib et siis saaks tellida õiged asjad, aga piltidel polegi neid näha ju...
http://realoem.com/bmw/partgrp.do?model ... 7213&hg=25

Seda on ka natuke raske uskuda, et need puksid koos vardaga tulevad ja eraldi ei saagi. Kui keegi on tellinud, siis äkki oskab mindki õigele teele juhatada.

(PS: Mida väiksem kuvar ja resolutsioon, seda kehvem on seda lehte vaadata jah :wink:, aga mina ei ole neid pilte siia pannud, ega oska neid ise muuta, vabandan)
Kasutaja avatar
heigo
Postitusi: 234
Liitunud: 29 Nov 2010 20:18
Asukoht: Perth AU

Postitus Postitas heigo »

igaühel pole ju 19-nest kuvarit :)


Pilt
+61438856151
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Neid pukse ei müüdagi eraldi. Tuleb lasta treida, kas bronksist või plastikust. Üldiselt ei maksa need uued hoovad ka eriliselt palju, seega kui omal treimis võimalus puudub, tasuks uued osta.
Carclassic OÜ
raits85
Postitusi: 365
Liitunud: 26 Nov 2007 18:55
Asukoht: harjumaa

Postitus Postitas raits85 »

enda masinale tellisin detailid 1,2 ja 6.um-ist hinnad olid 130-350-eeku.vahetasin ära ja mitte muhvigi ei muutunud,kuigi loksud olid sees ja suur varras oli mul üldsegi keskelt pooleks olnud ja lapitud.vb viga siis juba kulunud käigukastis???
Vasta