BMW 520 1979a Vanakooli relv

Foorumiliikmete autod.
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

BMW 520 1979a Vanakooli relv

Postitus Postitas raksike »

Panen ka siia oma auto teema siia teistele vaatamiseks.
Autoks siis BMW 520 90kw väljalaskeaastaks 1979
Minu hoovipeale jõudis 4 päeva eest.
Auto oli seisnud 6 aastat eelmise omaniku hoovipeal.
Vigadest ka siis: Kütuse toru lekib, pidurid vaja ära õhutada, natukene keretöid vaja teha :D, kõrvalistuja poolsel esimesel vedrul üks keerd puudu,
sumbuti korralikult kinni panna ning keskmine pütt välja vahetada.
Rohkem nagu meelde ei tulegi.
Läbisõit 166xxx
Plaan on siis auto enamvähem korda teha ja hakata kokkutulekutel ja muudel üritustel käima!

Mõni pilt kah siis:

http://fotoalbum.ee/photos/raksike14/83246065
http://fotoalbum.ee/photos/raksike14/83246071/
http://fotoalbum.ee/photos/raksike14/83246073

Ei oska neid pilte siia lisada panin siis lingid!
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Mis muud kui edu ja kannatlikku meelt :D
Panen pildid ka:
Pilt
Pilt
Pilt
635csi
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

Postitus Postitas raksike »

tänud!
Helar1
Postitusi: 367
Liitunud: 13 Veebr 2010 20:26
Asukoht: Tartu/Otepää

Postitus Postitas Helar1 »

Oioi, see Elva masin ka kuhugi lõpuks jõudnud. Väga hea meel selle üle, käisin isegi aasta-kaks tagasi teda vaatamas talvel. Siis oli ta lume all ning üldist seisukorda ei saanud teada ning hind oli ka maru krõbe tol ajal minujaoks. Hoia siis hästi ning nokitse nii et ta tänavatele jõuaks!
Edu!

terv,
Helar
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

Pildil tundub päris kobe. Loodan, et mõnel üritusel on rivis ja oma silmaga nähtav.
F25 ja E63
Varuosadeks E24 628 ja E23 osasi.
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

Postitus Postitas raksike »

Aitäh heade sõnade eest!
Endale meeldib ka välimus :D
Minuarust on see velg nagu valatud sinna alla :D
Imestuseks pole kere ka nii hull kui vaadata mõnda teist e12 siin foorumis mida on taastatud!
Aga usun, et siitki tuleb palju üllatusi. :D
Xim
Postitusi: 108
Liitunud: 20 Okt 2005 11:15
Asukoht: Elva

Postitus Postitas Xim »

Uhh lõpuks ometi on mu piinad lõpetatud ja see liikur kaa endale kodu saanud. Käisin kaa vist aasta tagasi seda seal uurimas ja siis too pena toru lekkima hakkas. Lisaks tundus mulle, et mootor kaa tiksub aga võibolla see pika seismise tulemus ja aitab õlivahetus + klapiregull.

Põhjus miks ma seda tookord ära ei ostnud on siin kirjas ja meil jäi omanikuka kaup 4k eesti krooni peale. Ilmselt said veel odavamlt kätte. Aga mis kandis see relv nüüd pesitseb?
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

saaks natukene madalama rehvi peale siis oleks ikak tätisa maasikas, velg on väga hea sinna alla.
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

raksike kirjutas:Minuarust on see velg nagu valatud sinna alla :D
Kui tegu on mm mõõdus velgedega, siis on need kasutatavad tõenäoliselt senikaua, kuni rehvidel mustrit jätkub. Vaevalt, et sa tahad sinna uusi rehve osta.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

Postitus Postitas raksike »

Mootor praegu küll ei tiksu!
Küll need rehvid ka sebib kui need ära kuluvad.
Väga hea, et sa seda sealt ära ei ostnud :lol:
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

Postitus Postitas raksike »

Ja muideks Xim pole see kere midagi nii mäda ja kui mina ta sealt ära tõin siis tulin temaga tagasi ise sõites! mingi pool tundi kindlalt töötas mootor jutti ja ei tulnud mingit tiksu sisse!
Aix
Postitusi: 284
Liitunud: 10 Aug 2008 21:03
Asukoht: Tartu / Hiiumaa

Postitus Postitas Aix »

Velgede kohta niipalju, et kui seal peal on tähekombinatsioon TRX ja järgi numbrid 390 või sinu puhul vist pigem 415 (tähistab velje läbimõõtu millimeetrites), siis sinna ei ole tõesti mõtet rehve peale osta.
Endalgi on käeulatuses jooks ja rohkem veel selliseid velgi, aga kui sai uuritud rehvide kohta, siis UK-st tellides ma ei mäleta, kas jooks või rehv, aga hind oli igatahes eesti rahas viiekohaline ja esimene number ei olnud üks.
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

Postitus Postitas raksike »

Tean seda rehvi teemat ja olen sellega arvestanud!
Praegu on muidu kummid päris korralikud peal.
Praeguse rehvi peal on 390 küll kirjas muidu jah.
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

390 on hea rariteet, ära neid asjata seal maha põleta. Üldiselt TRX-id on päris arvestatava kvaliteedi ja kiirukslassiga rehvid.
e28
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Meil liikuvad kasutatud rehvid on nii vanad ja kõvaks kuivanud, et ilmselt nendega mingit pidamist küll loota pole.

Umbes aasta tagasi olid hea hinnaga müügis täiesti tutikad Michelinid EBK foorumis. Ma ei tea kas nood on alles.
Lisaks olen leidnud pakkumisel paar komplekti väidetavalt vähesõitnud rehve Eesti riigis. Ühesõnaga, kui teed ostuteema või hoiad silmad lahti, saad sinna kindlasti veel midagi peale venitatud. Eks muidugi aeg tiksub järjest edasi :D.


Endalgi 1 komplekt TRX velgi ootamas, et kunagi kasutusele võtta.
e28 528iA '84
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

Postitus Postitas raksike »

Praegu pole naguinii rehve vaja.
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

Postitus Postitas raksike »

Äkki oskab keegi midagi head esipõlle suhtes välja pakkuda, kuna see auklikuks roostetanud, vist tuleb otsida kusagilt doonor millel esipõll korras.
Esi põll on vist kere külge keevitatud kui ma ei eksi?
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Ei peaks olema.. põlle kinnitused on stange all..ja küljeplekkide külge kinnitatud
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

Postitus Postitas raksike »

Siis on väga hea.
raksike
Postitusi: 70
Liitunud: 13 Apr 2011 19:33

Postitus Postitas raksike »

Auto ehitus üsna soiku praegu jäänud kahjuks aga talvel hakkab arvatavasti suurem töö, praegu käivad garaazi otsingud elva kandis kuhu auto talveks viia ja ehitama hakata. Kas keegi oskab öelda kust saaks tellida esipõlle? Kas üldse on kusagilt võimalik tellida? Või äkki on kellelgi mõni üle ja müüks selle mulle maha? :D Üks küsimus veel kas taumine põll käib ka poltidega kuidagi lahti või peab keevitama? Ja sama küsimus tagumise põlle kohta kas on veel kusagilt võimalik tellida või vedeleb kellelgi? Nagu aru olen saanud siis e12-el ja e28-l on küljekarbid samasugused?
Vasta