BMW e28 524TD 87'

Foorumiliikmete autod.
TurboSnail
Postitusi: 37
Liitunud: 11 Nov 2010 16:53

BMW e28 524TD 87'

Postitus Postitas TurboSnail »

Tere kõigile, see on juba minu 11 auto, kuues BMW ja esimene e28 :) Tegu on 03/1987 aasta autoga, selle aasta kohta kere seisukord on päris normaalne, sisu puhas ja terve. Hea minekuga ja mugav liikur.

Juba tehtud:
paigaldasin uus õlijahutuse radikas ja el. ventilaatorid(2x10")

mingi tuunigut plaanis pole, aint panin BORBET A valuveljed, ees 17x8,5" ja taga 17x10" :twisted: :)

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Foorumi ilusaim diisel :D (Y)

Täitsa mõnusa väljanägemisega :P
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
s2si
Postitusi: 132
Liitunud: 04 Mai 2010 23:17

Postitus Postitas s2si »

kust kuradi kohast te neid turbodiisleid välja võlute, ise vahin eesti ja soome müügiportaale ja kusagilt ei leia :S kui mõlke eemaldada natuke siis väga kena masin
TurboSnail
Postitusi: 37
Liitunud: 11 Nov 2010 16:53

Postitus Postitas TurboSnail »

-Myyr- kirjutas:Foorumi ilusaim diisel :D (Y)

Täitsa mõnusa väljanägemisega :P
:shock: :lol: :oops: tänud
s2si kirjutas:kust kuradi kohast te neid turbodiisleid välja võlute, ise vahin eesti ja soome müügiportaale ja kusagilt ei leia :S kui mõlke eemaldada natuke siis väga kena masin
selles asjas kõige tähtsam on kiirus :) millal ma vaatasin seda autot, veel 3 inimesi helistanud omanikule :roll:
J-Rider
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Juun 2010 22:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas J-Rider »

Auto on kena! Kuigi kuidagi mõlgiline, aga see ei tähenda midagi halba.
Veljed sobivad selle värviga väga hästi. Mina sätiks eesimese otsa samale kõrgusele tagumisega, mõtlen just rehvi ja koopa vahet.

Vabanda nüüd sellepärast, aga klubiliikmed: kas see burnout-i pilt nüüd siis on ok või kuna auto on originaal kõrgusel siis ei ole midagi. Võrreldes siin kunagise diislitossu pildiga.

Minul endal ei ole pildi vastu midagi.

Edu autoga!

Raimo.
https://www.facebook.com/thelowGarage / Autode hooldus, remont ja ümberehitus! Raimo 55 636 900
Kivunz
Postitusi: 48
Liitunud: 13 Dets 2009 14:35
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas Kivunz »

J-Rider kirjutas: Mina sätiks eesimese otsa samale kõrgusele tagumisega, mõtlen just rehvi ja koopa vahet.

Raimo.
kas sa ära ei väsi juba? iga uus auto mis foorumisse tuleb, on su esimene post madaldusest soigumine. iga inimene otsustab ise kui kõrge tal auto istub. vaevalt et omanikule ühegi siit foorumist inimese arvamus üleüldse korda läheb.

kui nüüd autost endast rääkida, siis ütleks, et igati vinge masin :D
martinvr
Postitusi: 89
Liitunud: 28 Okt 2009 17:49
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas martinvr »

Madaldusest soigumisest on asi kaugel. minuarust on kole kui perse on maas ja nina püsti, aga kui teistele meeldib, andke minna.

Ma ausalt laseks ka nina natukene allapoole. Shadowline on ilus :) ja veljed sobivad. Hoia autot hästi ja ära parklates tossuta. :D
'82 518/525i
LowGarage.
J-Rider
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Juun 2010 22:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas J-Rider »

Kivunz kirjutas:
J-Rider kirjutas: Mina sätiks eesimese otsa samale kõrgusele tagumisega, mõtlen just rehvi ja koopa vahet.

Raimo.
kas sa ära ei väsi juba? iga uus auto mis foorumisse tuleb, on su esimene post madaldusest soigumine. iga inimene otsustab ise kui kõrge tal auto istub. vaevalt et omanikule ühegi siit foorumist inimese arvamus üleüldse korda läheb.
Ei väsi :D mis vahet kas ta kuulab mind või ei. See on minu arvamus. Milleks siis foorum? kuhu keegi midagi ei kirjuta ega kaasa ei mõtle.

Aga teemasse siis mis velgede ET-d on?

Raimo.
https://www.facebook.com/thelowGarage / Autode hooldus, remont ja ümberehitus! Raimo 55 636 900
TurboSnail
Postitusi: 37
Liitunud: 11 Nov 2010 16:53

Postitus Postitas TurboSnail »

ET20 ja tagarehvid on 255/40, pärast panen 235/40 :) ees tahaks madaldus -15/30mm mitte rohkem, aidake sportveedrud leida :)
qnn
Postitusi: 41
Liitunud: 18 Jaan 2010 15:48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas qnn »

Eile vist seisis sama auto ülemiste keskuse parklas, kui mõlke poleks oleks suht ok.
Piimanina
Postitusi: 51
Liitunud: 29 Dets 2010 16:13
Asukoht: Lääne Viru/Tallinn

Postitus Postitas Piimanina »

-Myyr- kirjutas:Foorumi ilusaim diisel :D (Y)

Täitsa mõnusa väljanägemisega :P
Myyr.....ma kardan et seda pole kauaks! :twisted:
V mootor on nagu lõvi taltsutamise, rida mootor nagu kassi piinamine!
E28 taastamisel(Y)
-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Piimanina kirjutas:
-Myyr- kirjutas:Foorumi ilusaim diisel :D (Y)

Täitsa mõnusa väljanägemisega :P
Myyr.....ma kardan et seda pole kauaks! :twisted:
Kuidas nii?
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Piimanina
Postitusi: 51
Liitunud: 29 Dets 2010 16:13
Asukoht: Lääne Viru/Tallinn

Postitus Postitas Piimanina »

-Myyr- kirjutas:
Piimanina kirjutas:
-Myyr- kirjutas:Foorumi ilusaim diisel :D (Y)

Täitsa mõnusa väljanägemisega :P
Myyr.....ma kardan et seda pole kauaks! :twisted:
Kuidas nii?
Mitte , et Turosnailil poleks vinge auto....aga....no ytlen vihjeks niipalju, et vaata mu signatuuri! :wink:
V mootor on nagu lõvi taltsutamise, rida mootor nagu kassi piinamine!
E28 taastamisel(Y)
TurboSnail
Postitusi: 37
Liitunud: 11 Nov 2010 16:53

Postitus Postitas TurboSnail »

Piimanina kirjutas:Mitte , et Turosnailil poleks vinge auto....aga....no ytlen vihjeks niipalju, et vaata mu signatuuri! :wink:
Take it easy :) see on mu igapäevane liikur mitte taastamis projekt, ole rahul :D
Piimanina
Postitusi: 51
Liitunud: 29 Dets 2010 16:13
Asukoht: Lääne Viru/Tallinn

Postitus Postitas Piimanina »

TurboSnail kirjutas:
Piimanina kirjutas:Mitte , et Turosnailil poleks vinge auto....aga....no ytlen vihjeks niipalju, et vaata mu signatuuri! :wink:
Take it easy :) see on mu igapäevane liikur mitte taastamis projekt, ole rahul :D
8) Mul dislade vastu on respect....ära põe! :) Auto on tõesti vinge.
V mootor on nagu lõvi taltsutamise, rida mootor nagu kassi piinamine!
E28 taastamisel(Y)
priit282
Postitusi: 94
Liitunud: 05 Sept 2007 21:45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas priit282 »

masin juba müüki pandud - miks siis?
BMW e28 535i
J-Rider
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Juun 2010 22:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas J-Rider »

priit282 kirjutas:masin juba müüki pandud - miks siis?
Ma ise eeldan, kui vaadata autode arvu mis omanikul olnud on. siis ostan-müün-vahetan äkki? aga eks ta kohe ütleb meile :D kui see saladus ei ole.
https://www.facebook.com/thelowGarage / Autode hooldus, remont ja ümberehitus! Raimo 55 636 900
TurboSnail
Postitusi: 37
Liitunud: 11 Nov 2010 16:53

Postitus Postitas TurboSnail »

J-Rider kirjutas:
priit282 kirjutas:masin juba müüki pandud - miks siis?
Ma ise eeldan, kui vaadata autode arvu mis omanikul olnud on. siis ostan-müün-vahetan äkki? aga eks ta kohe ütleb meile :D kui see saladus ei ole.
oli aktiivne kuulutus, kehtib veel 8 päeva :lol: lihtsalt tahan reaktsiooni vaadata :)

homme sõidan summuti vahetada, panen täispikk sirge toru 2,5" :twisted: :)
ja varsti taga poole tuleb 235/45, sest 255/40 on juba kuulunud :? :)
J-Rider
Postitusi: 159
Liitunud: 14 Juun 2010 22:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas J-Rider »

Mul on 60mm toru, peaks vist ikkagi mingi otsepüti lõppu juurde lisama. Õuest on heli siiski päris vali, kui põhjagaasiga kiirendada. Muidu ei ole vahetgi kas seal on midagi all või ei ole. Üksaeg sõitsin siin päris pikalt ainult turbo toruga, mis lõppes siis kasti kõrval. Salongis ei olnud kõige meeldivam. :)
https://www.facebook.com/thelowGarage / Autode hooldus, remont ja ümberehitus! Raimo 55 636 900
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1005
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

Mul on originaalsi 2,5" toru, tahan 3"mese panna. ja vahele jätan yhe ainsa reso.
Autoremont. e34 524td, e32 750il, e21 315, e12 520, e30 325i, Audi Allroad, e39 528i , e39 530d
Vasta