BMW 518 4,4 210kw 84a. rallyiff LUKKU

Foorumiliikmete autod.
rallyiff
Postitusi: 180
Liitunud: 06 Aug 2011 07:39
Asukoht: paide

Re: BMW 518 4,4 210kw 84a. rallyiff

Postitus Postitas rallyiff »

pole erilist vahet kus see aku on , elektrilühis ja sädemed saavad ju igal pool tekkida kus juhtmed!
kw müüb autot, vääne liigutab autot
Kasutaja avatar
lennukiga
Postitusi: 231
Liitunud: 22 Mai 2009 21:01
Asukoht: Tallinn

Re: BMW 518 4,4 210kw 84a. rallyiff

Postitus Postitas lennukiga »

Asi pole aku asukohas vaid selles samkompunn paagis. Isegi võistlusautodel ei või aku olla paagiga lahtiselt samas ruumis, miks peaks tänavaautol sellesse lihtsamalt suhtuma? Sädemete ja lühise vältimiseks võiks akuklemmid kaetud olla.
vaguniga
rallyiff
Postitusi: 180
Liitunud: 06 Aug 2011 07:39
Asukoht: paide

Re: BMW 518 4,4 210kw 84a. rallyiff

Postitus Postitas rallyiff »

Praegune seis siis selline:
Pilt
Pilt
Pilt

Ja selle põhjuseid on mitu, üks neist on selline:
Pilt

Lisaks selle on vaja mõned õlilekked eemaldada ja genekas näitas ka tuld vahepeal sõites.
Eks tuunin ja teen ika korda ja sõidan jälle :D
kw müüb autot, vääne liigutab autot
rallyiff
Postitusi: 180
Liitunud: 06 Aug 2011 07:39
Asukoht: paide

Re: BMW 518 4,4 210kw 84a. rallyiff

Postitus Postitas rallyiff »

No nii, pole ammu miskit uuendanud!
Seis siis selline, et masin tglt juba ammu sõidab. Sidur sai uue ketta 530 v8 oma, tahtsin panna 530d oma aga seda ei leidnud kuskilt ja autot oli vaja nii, et läks seekord sedapidi.
Mootoril vahetasin ära otsakaante tihendid ja pesin normaalselt puhtaks, nagu minu puhul ikka siis pilte töö ajal ma ei tee ja olen keskendunud tööle endale. Kuna eelmine igapäevaliikur tüütas ära siis sai see maha müüdud ja kuna haikas oli laiali siis käisin nädala päris jala. Peab mainima et peale lubade saamist polegi olnud sellist olukorda kus üldse pole autot millega sõita ja see oli üpris harjumatu :D
Järgmiseks liikuriks sai siis haikale poja kõrvale, ehk siis e34 525td touring, eks seal tegemist on piisavalt, aga kui sõidab siis teeb seda väga mugavalt.Ja peab mainima , et mõlemad on küll 5 seeria aga suuruse vahe on uskumatu, haikas tundub nüüd väike sportauto kui ennem golfi kõrval oli suur luksusmasin :D

1 värske pilt ka isast ja (ülekaalulisest)pojast :D

Pilt

Aitäh aega raiskamast ja kõik kommentaarid endiselt oodatud!
kw müüb autot, vääne liigutab autot
rallyiff
Postitusi: 180
Liitunud: 06 Aug 2011 07:39
Asukoht: paide

Re: BMW 518 4,4 210kw 84a. rallyiff

Postitus Postitas rallyiff »

Täna juhtus siis lõpuks see mida ma tglt ammu juba kartsin ja ootasin et millal see juhtub. Nimelt tegi differ oma viimased hingetõmbed ja jättis mu tee äärde :( Kardaan käib ringi aga rattad mitte.
Kel on pakkuda typ210 diffrit ülekandega 2,93 või 3,15 võib mulle sellest teada anda!
kw müüb autot, vääne liigutab autot
rallyiff
Postitusi: 180
Liitunud: 06 Aug 2011 07:39
Asukoht: paide

Re: BMW 518 4,4 210kw 84a. rallyiff LUKKU

Postitus Postitas rallyiff »

Masinal uued omanikud!
kw müüb autot, vääne liigutab autot
Suletud