BMW E3 3.0S Greenkamikaze

Foorumiliikmete autod.
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

BMW E3 3.0S Greenkamikaze

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Tere,

Kuna selle klubi foorumis on palju targemaid inimesi vanemate autode alal, kui mina, siis esitlen ka siin keskkonnas enda uut vanakest.

Paljude asjade kokkulangemisel ning huvi muutumisel otsustasin eelmise nn. hobiauto maha müüa ning asemele otsida midagi tavapärasest erinevat. Olles mõnda aega erinevaid, kuid vanemaid autosid uurinud interneti vahendusel, hakkas mulle väga meeldima E3 kerega BMW. Kui paljudele meeldib kupee versioon ehk E9, siis mind sümpatiseeris just E3 puhul neli ust, ruumikus ja auto suurus ning elegantsus. Kahjuks Eestis sellist sõidukorras autot ei müüdud/müüda, siis otsisin sõidukit kõikvõimalike eri riikide interneti kuulutuste kaudu ning silma jäi Rootsis müügil olev 1977. aasta BMW 3,0S automaat, mille hinna ja kvaliteedi suhe tundus hea olevat. Võtsin müüjaga korduvalt ühendust nii telefoni kui e-maili teel ning sai otsustatud uunikumi Rootsi vaatama minna. Ilma suurema planeerimiseta 03.12.2011 reede öösel läksin Paldiskist laeva peale, ning hommikul Huskvarnasse. Kohale jõudes ning autot nähes oli rõõm suur, eks sellel väikseid iluvigu ikka oli, kuid muidu selle aasta auto kohta tundus tip-top koos oma kõikide kroomliistude, lisade, dokumentide ja originaal tööriistakastiga.

Tänaseks auto arvel ja ootab lume sulamist.

Pilt
Kasutaja avatar
airhead
Klubiliige
Postitusi: 380
Liitunud: 13 Sept 2008 19:35

Postitus Postitas airhead »

Palju muretuid kilomeetreid!

Mis toredaid lisasid antud eksemplar sisaldab, lisaks pildilt nähtavale?
Kas on ka lootust mõnel suvisel üritusel näha?
e6 2000 Touring `73
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Ega palju muud peale nähtavate polegi, hetkel tuleb pähe vaid elektriline peegel. Armatuuri all on veel nuppe, mille funktsioonist ma hetkel teadlik ei ole :D Esimesed tulede kojamehed minu meelest päris huvitavad ja vb. mitte nii levinud sellel autol.

Suvistel üritustel huvi pärast ikka osaleks, aga eks aega näitab.
eix22
Postitusi: 402
Liitunud: 30 Juun 2009 11:13
Asukoht: tõrva

Postitus Postitas eix22 »

Rootsist ja soomest pärit autodel on standartvarustuses esitulepesurid.
Enamasti küll ei tööta need enam ja on kinni jäänud, aga on võimalik korda teha.
tel 55570186 - e30 varuosad
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Mul tulede kojamehed töötavad ilusti. Autoga olen juba mõned tiirud teinud ning ootan endiselt et ilmad veel paremaks läheksid et saaksin autoga tihedamalt sõitma hakata :)

Tekkis üks küsimus, nimelt sain endale ühe Momo puitrooli mis läheb kenasti puitliistudega salongis kokku, kuid kahjuks ei ole praegune rool kinnitutud kuue poldiga nagu lootsin. Seega oleks vaja roolile vahetükki vms. kuid kust otsida ja mida peaks arvestama?

Pilt roolist:
http://i406.photobucket.com/albums/pp14 ... G_1107.jpg
Arvo
Postitusi: 1372
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Stiilne masin.
Kas salongist ka pilte on?
Imho pole limusiinile selline sportrool eriti kohane, sinna sobib hästi originaalne ja suur trollibussi rool :)
Aga vahetükina annab ilmselt kasutada E21 3 kodaraga sportrooli vahetükki, sellel on vist nuudid sama asetusega?
E24 635CSi | E10 2002
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Tänud. Salongist hetkel üks halb pilt on:

Pilt

See rool vb. tundub väiksem kui on, ehk mõõdult on ta sama mis originaal - seega minu meelest läheb hästi puitliistudega kokku ning rooli keskosalt võtan musta värvi maha.
Arvatavasti peaksin saama ühe siinse klubilise käest sobiva vahetüki.

Üks pilt veel, mille paar nädal tagasi tegin:

Pilt
Kasutaja avatar
Kristina5
Klubiliige
Postitusi: 357
Liitunud: 04 Juun 2009 14:56
Asukoht: Saku

Postitus Postitas Kristina5 »

Millal autot siis liikumas näeb? 8)
BMW E34 525i 125 kW & BMW E34 540i 210 kW & BMW E36 325i 141 kW Cabrio
BMW M5 & BMW E90 320d
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Ei oska täpselt öeldagi, aga peaksin ennast liigutama hakkama jah. Aprilli alguses ehk, kui ilmad kutsuvad.
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Eile ajasin auto garaažist välja ja sõidud võivad alata. Signaal vahelduva eduga töötas, ehk loodetavasti on probleemiks signaali nupp, kuid kaugtule probleemist eile jagu ei saanud, kaitsme pesa ei saanud voolu peale vms. Kui keegi oskab mind selles küsimuses aidata või on nii kena, et saab pilgu peale heita, oleksin äärmiselt tänulik :)
raunz
Klubiliige
Postitusi: 2270
Liitunud: 08 Veebr 2006 16:43
Asukoht: Saku

Postitus Postitas raunz »

Õnnestus masin oma silmaga ära näha. Minuarvates on auto vanust ja kõike muud arvestades ikka ülimalt heas seisukorras, eks iluvigu leiab pea kõigilt autodelt.

Edu vanakesega!
BMW E21 323 2,5 M50 1981
BMW E21 320 2,5 M20 1980
BMW E88 135i 2008
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Ma tänan. Lisan ühe pühapäevase pildi ka:

Pilt
Piimanina
Postitusi: 51
Liitunud: 29 Dets 2010 16:13
Asukoht: Lääne Viru/Tallinn

Postitus Postitas Piimanina »

Velg tahaks vahetust. Muidu vahva masin! :wink:
V mootor on nagu lõvi taltsutamise, rida mootor nagu kassi piinamine!
E28 taastamisel(Y)
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Piimanina kirjutas:Velg tahaks vahetust. Muidu vahva masin! :wink:
Velg jätke rahule, see on täpselt see õige mis seal olema peab, kui siis ehk pisut värskendama ainult.

Kui auto omanikule tüli ei tee siis äkki vaatab velgede pealt nende tootekoodi ja paneb siia kirja või saadab mulle ps iga :D
Carclassic OÜ
Helar1
Postitusi: 367
Liitunud: 13 Veebr 2010 20:26
Asukoht: Tartu/Otepää

Postitus Postitas Helar1 »

See velg siia ei jää nii kui nii. Võin lohutuseks öelda. :)
Piimanina
Postitusi: 51
Liitunud: 29 Dets 2010 16:13
Asukoht: Lääne Viru/Tallinn

Postitus Postitas Piimanina »

tõnis kirjutas:
Piimanina kirjutas:Velg tahaks vahetust. Muidu vahva masin! :wink:
Velg jätke rahule, see on täpselt see õige mis seal olema peab, kui siis ehk pisut värskendama ainult.

Kui auto omanikule tüli ei tee siis äkki vaatab velgede pealt nende tootekoodi ja paneb siia kirja või saadab mulle ps iga :D
Ei saanud rahule jätta, eriline masin tahab erilisemat velge!
V mootor on nagu lõvi taltsutamise, rida mootor nagu kassi piinamine!
E28 taastamisel(Y)
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Veljed lähevad tõepoolest vahetusse ning on ka olemas 2 ringi, mille kallal väike töö käib.

Ja püüan lähi ajal vaadata, mis praeguste velgede peal kirjas on.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Kui vahetusse, siis loodetavasti midagi ajastukohast - Cromodorad või Campagnolod, mitte bbs style5, mis on juba selliseks laiatarbekaubaks saanud.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Muhv
Postitusi: 272
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Postitus Postitas Muhv »

Ruut kirjutas:Kui vahetusse, siis loodetavasti midagi ajastukohast - Cromodorad või Campagnolod, mitte bbs style5, mis on juba selliseks laiatarbekaubaks saanud.
+1
Greenkamikaze
Postitusi: 56
Liitunud: 10 Okt 2011 17:02

Postitus Postitas Greenkamikaze »

Paraku ei ole veljed ajastukohased kuid kindlasti ei ole nad ka BBS Style 5 - ehk vaesemehe BBS RSid.

Kui alla ja valmis, siis täpsemalt ning võibolla ka pilti.
Suletud