BMW 528i, e28 1986a. Tõnis

Foorumiliikmete autod.
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

Cardo kirjutas:Peasilinder ehk on lahja.
ehk peaksid vaakumi peale ehitama,cardo ehk kommenteerib miks tal nii tehtud.
mul oleks sulle muidu pakkuda e34 535i vaakumpaun+ pidurisadulad
...
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Raplas käidud, auto elus 8) . Pidurid olid kehvad aga vähemalt olemas kuni lõpuni, mootor pidas ka vastu, õlisurve probleem ei süvenenud. Päris tervelt muidugi ei pääsenud. Nimelt siis suutsin prooviringidel LSD ära küpsetada ja ajasõidud olid juba lahtise diffriga millega kaasnes kurvist väljudes lihtsalt rehvi põletamine. Nüüd siis plaanis uut motot ehitama hakata, LSD remonti ja pidurid tuleb ka tagasi saada.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Ja kuidas jääb suitsupopsutamistega ?
e28
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Sai Tõnise auto kõrval istmel ka paar ringi tehtud ja 528 on ikka mõnus rajal :P
Võrreldes mu e36ga keeras ikka oluliselt paremini kurvi sisse ja kui pidamist tekkis siis sai ka üsna nobedalt kurvist välja kiirendatud.
Ja muidugi raja ääres silm puhkas :)

Klõpsisin oma seebikaga mõne pildi ka:

Pilt

Pilt
E28 525e & E28 535i
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

sinist tuleb küll omajagu sealt sumpsist....
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Sellest jääb veel tiba puudu :D

Pilt
e28
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Selle suitsuga on selline jama et algul arvasin et remonditud kaanes lihtsalt kuumutasin odavaotsa kalpisääre tihendid ära ja kuna riiulist teine kaas võtta, ei hakanud vana üle tegema. Lasin uue kaane teha. Vahetati juhtpuksid, survestati, lihviti tööpinnad ja klapipesad. Nüüd uue kaanega sama teema, niikui gaasi pöördest maha lased sinine väljas ning aina hullemaks läheb. Hetkel kahtlustan plokki, sest õlisurve probleem süveneb ka järjekindlalt. Hakkan nagunii uut vähe kangemat mootorit koplekteerima, võtan vana pealt selle remonditud kaane. Kui juba laiali on vaatab kaane üle, kas mõni klapisääre tihend haiget saanud või mõni juhtpuks kehvasti.
Ja Cardo räägib nüüd oma kogemustest mida peaks uut motot ehitades kohe ära tegema et kiirelt kurvi läbides õlipump kuivale ei jääks :D . Katsuks vältida neid vigu mis hiljem mootorile saatuslikuks võivad saada.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Sa loe uuesti minu teema siis läbi :D, mina arvan, et piibumeeste popsutustevastu aitab gardeeriduuttutuse jumberjehidus. .. vott
e28
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

Sinist tuleb jah omajagu kui gaasipedaal lahti lasta... ning ajasõitudes tuli gaasipedaali vajutades sinist lisaks ka rehvi alt, kuna sisemine ratas käis väga kergelt ringi :lol:

Kena nii raja kõrval, kui rajal...
Pilt
Pilt
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Oh, mul on ka üks spioonikas

Pilt
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Vahepeal siis auto seisnud jälle. Kuna viimane kord rajal said lsd sisse kärsatatud tegin auto liikumisvõimetuks, viisin diffri tegemisse ning nüüd juba remonditud differ töökoja nurgas seismas. Tuleb leida aeg ning alla tagasi kruttida. Kogun alles mõtteid, kas laupäeval Raplasse sõitma minna või mitte. Hädasti oleks vaja jaanipäeval Voorel selle autoga olla, kui Raplas rajal ära lõhun, olen jaanipäeval jalamees äkki.

On tekkinud igasuguseid huvitavaid mõtteid viimasel ajal, olen nõus auto suht sümboolse summa eest ära müüma tõsisele huvilisele kes rahapakk näpus külla tuleb. Täpsemalt hinnast ja saadavast kaubast kas PS või tel. teel.
Carclassic OÜ
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

No kaua ma räägin, sul seisab seal üks raplaauto rapla jaoks ju :lol:
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Täna vahetas see auto omanikku. Uus omanik tundub korralik huviline olema ja loodan et auto heades kätes. Ootab uue teema teket lugejate autode alla, sealt peaks saama auto käekäiku edasi jälgida.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Nii, avan selle teema uuesti. Auto jõudis 24 tundi peale müüki koju tagasi. Peale pikka mõtlemist otsustasin et ei hakka täpsemaid asjaolusid siia avalikkusele välja tooma aga mõned märksõnad siiski. Esiteks, kõikidele automüüjatele südamele et enne ei annaks võtmeid üle kui raha peopeal ja dokumendid korras. Teiseks, osa autoostjaid ootab et üle 20 aasta vana ja paar keskmist palka maksva autoga saab kaasa ka garantii ning sellega ei juhtu kunagi midagi.

Hetkel mõtlen kas ongi enam mingit inspiratsiooni autot müüa, tundub rohkem iseenda mõnitamisena. Edaspidi räägin müügi teemadel ainult tõsise huvilisega ja usaldusväärsete inimestega.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Silwer
Postitusi: 319
Liitunud: 26 Jaan 2006 14:01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Ehh, eks ta hinge situb küll aga issanda loomaaed on ju kirju ja kahjuks on see koht kus me elama peame... :) Säilita positiivsus!
BMW 325i E30 2,7 Turbo Stroker
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

:D

Paras sulle Tõnis, vot sellise uisapäisa müükide eest va vanajumal sind veel karistab :D

Aga lõpp hea kõik hea.
e28
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Vahetas omanikku ja jäi huviliste ringkonda!
Carclassic OÜ
Suletud