Tõnis 320 1981a (e21)

Foorumiliikmete autod.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Kuule jah, näidati korra sõitvat haid ja nüüd omal ka kibeleb valmissaamisega, hirmus kade meel on kui aknast välja vaatan :wink: :D
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

interscope kirjutas:Tõnis, kui lubad, siis tulen kah mingi ühe kuu pärast Sulle külla ja vaatan auto oma silmaga üle... :D 8)

Võid tulla küll, ega sul ju eriti kaugelt tulla pole ka :) . Ja eks ühekandi haihuvilised peaksidki rohkem üksteist tundma õppima :wink:
Carclassic OÜ
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Eks ta ole jah :D Hetkel ei saa tulla, kuna lähen jälle põtrade juurde... :? Eks siis mingi märtsi lõpus, aprlli algul...
must318

Postitus Postitas must318 »

vaatan siin tehtud super tööd vana haiaga rohke ei oska öelda kui edu ja head närvi auto valmisega
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Nüüd juhtus selline asi et kokkutulekul oli niipalju sõitvaid haisid ja minul mitte ühtegi, ma kohe kadedusest roheline :? Seega hommikune kiire automaterjalide poes käik ja enda hai garaaži nügimine. Tulemus siis selline 8)
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Et siis sai kere vaha lõpuni pandud, pott liitehermeetikut liidetele ja 6 kilo pigi põhjaalla ningkoobastesse :twisted: . Nüüd käbe kesta pahteldama :D
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Hakkab vaikselt ilmet võtma, peaks neid kogunemisi tihedamini korraldama, nii saaks su auto varem valmis :D
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Peaks Tõnist ergutama kuidagi... kes läheb talle haininaga külla? :D
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Mõni aeg tagasi vist käis seal üks e12 aga oleks rohkem vaja e21te sinna vaatamiseks viia :P
Aga jah eks ma ise olen ka natuke süüdi et tõnisel aega vähe on :oops:
E28 525e & E28 535i
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

mulle see auto pukk iilgelt meeldib :D 8) tahan ka sellist omale teha!! äkki ma teen sinu copy vä?
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

karu kirjutas:mulle see auto pukk iilgelt meeldib :D 8) tahan ka sellist omale teha!! äkki ma teen sinu copy vä?
See autokeerutamis pukk oli esialgselt mossede keerutamiseks tehtud. Aga kuna nüüd haidega tegemist siis kohendasin seda natuke haide grillimiseks 8) .
See suht lihtsa ehitusega, kui huvi võin mõne pildi klõpsata sellest, pole eriti keeruline järgi teha :) .
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

nuga kirjutas:Peaks Tõnist ergutama kuidagi... kes läheb talle haininaga külla? :D
Njah, piinlik küll tunnistada aga tõesti on hetkel e21 ehitus pisut seiskunud :oops: . Aga pole hullu, ega ma päris käed rüpes ka istu :wink: . Kevadel peaks üks teine hai garaažist välja sõitma, niiet järgmine suvi peaks meeldivalt haiga ringi sõites mööduma 8)
Carclassic OÜ
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

ma tean jah et see pukk lihtne on meil kavoris oli ka kunagi selline asi:P aga ei tea kuhu see kadus, lihtsam on järgi teha :D et pildid on teretulnud
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Et keegi ei hakkaks mõtlema et olen oma haid päris unarusse jätnud, siis mõnedest tegemistest.
Sai siis pisut kola kokku korjatud ja nuga eeskujul Võru galvaanikasse saadetud. Nüüd terve kastitäis uusi vidinaid 8) .
Pilt

Ja ajaviiteks veits pahtlirallit tehtud :D .
Pilt

Palju küll ei ole pika aja jooksul selle auto juures tehtud, aga selle eest sai ühte teist haid tublisti nokitud. Sellest aga uues teemas, mille loodan lähiajal teha :wink: .
Carclassic OÜ
jxrgen

Postitus Postitas jxrgen »

Huvi pärast küsin, et kui kaugel auto on, et kas hakkab valmis saama? :D Oleks tore vaadata uusi pilte.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

jxrgen kirjutas:Huvi pärast küsin, et kui kaugel auto on, et kas hakkab valmis saama? :D Oleks tore vaadata uusi pilte.
Ausaltöeldes auto niikaugel et natuke pahtlitööd veel ja siis peaks värviga mökerdama hakkama. Seega siis eriti ei ole midagi edasi liikunud, eelmine talv ja suvi läksid e28 nahka :oops: . Aga positiivne on see, et käin ikka vaikselt teises ruumis kiibitsemas ja kui natukenegi vaba momenti tekib, toon töökotta sisse ära. Ideejärgi võiks ju kevadeks värvialla saada :roll: .
Vahepeal sai muretsetud üks korralik BBS spoiler, siis seisab üks motorsport põll ja sai varutud väga korralik originaal plekkpõll ka. Nüüd siis väike mõtteseisak ehituse juures, ei teagi kohe mida sinna ette panna :? .
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Silwer
Postitusi: 319
Liitunud: 26 Jaan 2006 14:01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

tõnis kirjutas:motorsport põll
8)
BMW 325i E30 2,7 Turbo Stroker
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Silwer kirjutas:
tõnis kirjutas:motorsport põll
8)
Ma ise kaldul ka motorspordi kasuks. Ainult et siis peaks ülejäänud vidinad ka muretsema et komplekt täiuslik oleks. Uuena kahjuks enam ei saa osta, jääb ainult silmad lahti hoida ja kui kusagil pakutakse, siis käpp peale 8) .
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Mul kah vedeleb pööningul üks ravi vajav motorspordi põll. Kui sysi nõus on, siis võib selle sulle eraldada :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Sai jah kunagi 1 selline veel leitud. Tõnisele minugipoolest.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

sysi kirjutas:Sai jah kunagi 1 selline veel leitud. Tõnisele minugipoolest.
:D
Carclassic OÜ
Vasta