Eesti haininade kokkutulek 2007 - diskussioon

Olen valmis kulutama...

200 - 300 EEK
2
4%
300 - 400 EEK
10
19%
400 - 500 EEK
12
23%
500 - 700 EEK
13
25%
700 - 1000 EEK
16
30%
 
Hääli kokku: 53

Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

telgis ööbimisest väga lugu ei pea ja võimalusel eelistaks muud varianti, samas ei ole see kindlasti ka takistuseks.
Mõne huvitava koha vaatamise võiks tõesti plaani võtta ja soovitavalt teisel päeval :)
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

Kui on hea üritus siis telk ei sega. Las kaugelt külalised mõnulevad. Mingi palliplats võiks ka olla aga ei ole kohustuslik.
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

telgis ööbimise vastu pole eriti midagi, peaks endale telgi ka ostma ma iga aasta olen laenand sõpradelt :D
E28 525e & E28 535i
csi635Alpina
Postitusi: 62
Liitunud: 30 Sept 2005 13:18
Asukoht: Tallinn ja Haapsalu ja vastupidi ja Valga!

Mnjah!

Postitus Postitas csi635Alpina »

Kuna oleme suhelnud ainult foorumis, siis OK! Võiks olla siiski katusealune. Kuna ei saabu naisega,siis asi vist osaliste jaoks komplitseeritud! Võtaks kaasa inimese, keda austan, kellega ehitame nn.asju :). Tema on minu jaoks venna eest! Tonn näkku on okei! ( Selle eest peavad peredega tulnud lapsed ka jäätist saama!)

Pilte:
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=1806

Müts mehe ees maha! :wink:
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Re: Mnjah!

Postitus Postitas tanele28 »

csi635Alpina kirjutas:Kuna oleme suhelnud ainult foorumis, siis OK! Võiks olla siiski katusealune. Kuna ei saabu naisega,siis asi vist osaliste jaoks komplitseeritud! Võtaks kaasa inimese, keda austan, kellega ehitame nn.asju :). Tema on minu jaoks venna eest! Tonn näkku on okei! ( Selle eest peavad peredega tulnud lapsed ka jäätist saama!)

Pilte:
http://www.ladaklubi.ee/foorum/viewthread.php?tid=1806

Müts mehe ees maha! :wink:
eelmine aasat olid haininade kokkutulek ja ladaklubi kokkutulek ühel ajal nii et soovitaks sul sõbraga rääkida millas see aasta ladaklubi oma kokkutulekut peab.
E28 525e & E28 535i
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Aega on nüüd kõvasti edasi läinud. Nagu aru saada, siis inimesed on keskmiselt valmis kulutama 500 krooni.

Päris paljusid kohtasid oleme vaatanud, praktiliselt terve neti.ee's toodud nimekiri on läbi vaadatud. Sellise eelarve juures arvatavasti mingit mõnusat mereäärset kohta me endile lubada ei saa.
Silmapiiril on praegu näiteks - taas lõunapoolsetest kohtadest - RMK Mäe puhkemaja http://www.rmk.ee/pages.php3/01032301

Kui võtta, et kohale tuleb 25-30 autot nagu eelmiselgi korral, siis on 500.- puhul eelarve kuskil 15000 krooni, mis peaks enamvähem kenasti katma vajaminevad kulutused. Kindlasti võib juhtuda, et 500 eest 2 inimest magada, süüa, juua + kohta ennast ei saa.

Kuid - kui jääda lõunapoole - tuleb paljudel kütuseraha kõvasti juurde. Samas on sõitmine haininale kõige parem meelitus. Silitamine alles pärast seda.

Kas uurin seda kohta, broneerimisvõimalusi? Ootaks muid ettepanekuid reaalsete kohtade näol ka! Broneering tuleks lähinädalatel kindlasti ära teha!

Parimat,
Sysi.
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Minu poolest bronni ära,polegi seal kandis käinud.Magamiskohale ei pretendeeri.Kas 2 päeva v 1 päev?
Ja see aasta peaks/võiks Tallinnast varem jalga lasta :) .
EX M535i 1985.
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Minu poolest ka vöib bronniga....tulek suht kindel :)
Ainult ei tea veel millega ja kas üksi vöi kaksi 8)
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

sysi kirjutas:Kui võtta, et kohale tuleb 25-30 autot nagu eelmiselgi korral, siis on 500.- puhul eelarve kuskil 15000 krooni, mis peaks enamvähem kenasti katma vajaminevad kulutused. Kindlasti võib juhtuda, et 500 eest 2 inimest magada, süüa, juua + kohta ennast ei saa.
Autode arv tõenäoliselt aastatega kasvab ja 500 kr per ekipaazh, kus suur osa tuleb kahekesi, on ilmselgelt kogu selle lõbu eest liiga vähe

Mina olen kunagi paar pidu pidanud Kiidil Rõuge külje all. Need peod olid aastaid tagasi ja talvel. Ma ei oska öelda, kuidas seal autode parkimisplatsiga on aga tore koht iseenesest. Vaatasin, et seal saab isegi paketipõhiselt kokkutulekuid korraldada.
http://www.kiidi.ee/?page=pak&lang=est&view=10
CSi, ti, i, RT, TC1, D
rzmz
Postitusi: 55
Liitunud: 19 Juun 2006 12:40
Asukoht: Tartu

nii

Postitus Postitas rzmz »

Üks võimalik koht mere vahetus läheduses on Lemmeranna külalistemaja. Käisime seal möödunud suvel, ei jäänud midagi halba meelde. Lisaks suurele külalistemajale on seal mitu kämpingumaja ning masinate parkimise võimalus vahetus läheduses, märkasin seal mitmeid motomatkajaid ja autodega välismaalasi. Tasuks kindlasti uurida.

http://www.lepanina.ee/lemmeranna.htm
Kasutaja avatar
Ravic
Postitusi: 124
Liitunud: 27 Aug 2006 13:08
Asukoht: Elva, tööl Tartus

Postitus Postitas Ravic »

Eks neid kauneid kohti ikka jagub aga lähtuda tuleb siiski eelarvest ja inimeste hulgast. Palju reaalselt tulijaid on ja palju raha ollakse nõus kulutama? Mingi säästuprojekti võib ju kuskil heinamaal telkidega läbi viia, samas mitu korda aastas sellisel üritusel käime? See Mäe puhkemaja iseenesest väga hea selle hinna eest, saab pesta - k*sta ja magada ning ilus loodus ümberringi. Kindlasti lisandub siia veel võimalikke kohti mille vahel valida ja aega veel on. Mina pigem oleksin nõus vähe suurema eelarvega kui
olme pealt kokku hoidmisega.
5068708
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Elav diskussioon :)

Praeguseks on asjalood niikaugel, et Mäe puhkekeskusega olen olnud kontaktis ja järgmise nädala keskel selgub, kas meil on võimalik seda broneerida või mitte.

Hinnapoliitikast, otsustasime ikkagi jääda per nase süsteemi juurde. Juhul kui saame Mäe keskuse (hinnad on veidi lahti, kuna meil on inimesi rohkem kui sinna ette nähtud), siis tuleks hinnad orienteeruvalt sellised:

Kes tahavad toas ööbida, 500.- nägu
Kes telgis, 300.- nägu.
Lapsed muidugi tasuta!

See summa peaks tagama meile 40-50 osavõtja juures mõistlikkuse piires süüa, juua (mittealkohoolsed joogid + mõistlikul hulgal lahjat alkoholi), ööbimise, sauna jne.

Kui Mäe keskust ei saa, liigume mõtetega edasi.
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Ehitan siin autot ja arvatavasti on ta ka sellel hetkel piisavalt sõidukõlbulik juba, et saaks tulla...aga... aga seisneb selles, et pisiperet on oodata juuli lõpupoole(ennustavad 20-ndal) ja ei tea kas ja kuidas asjad selleks hetkeks laabunud on :( :?
Muidu tore sündmus, aga halvasti ajastatud :D Eks paistab mis saab...
BMW E91 320D 07/2010
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Probleem on selles, et paljud kohad on juba broneeritud... olen saanud mitu negatiivset vastust.

Uurimine käib :D
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Kiku ja veel üks preilna olla uurind asja edasi, jääme ootama! Minu lohakus, et asi seisma on jäänd :oops:
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

noh oleksin ka tulija aga öömaja suhtes pakuksin ma välja sellse koha nagu http://rummusaare.eklvl.ee
magamiskohti oli seal üle 50 suur hoov saun grillkoda ja isegi korvpalli väljak oli :D
hoov oli ka nii suur et siina sisse ajaks kõik foorumi kasutajate autod :D
Viimati muutis enrico6655, 10 Apr 2007 21:05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

ja kui rahvast rohkem kui majja mahub siis ka võimalus telkida ju Very Happy
sellesuhtes see 1 suurimad maju mida mina tean mida üüritakse
Kiku
Klubiliige
Postitusi: 84
Liitunud: 14 Juun 2006 20:21
Kontakt:

Postitus Postitas Kiku »

Sarnaselt eelise aastaga tegin väikese registreerimisvormi: http://www.e21.ee/reg/2006.php (faili nime palun mitte tähele panna :P )
Nii et palun andke märku, kes tulla kavatseb :)
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Niisiis...
Võtsin asja organiseerimise nüüd enda peale.
Hetkel on meile broneeritud Kiidi turismitalu (http://www.kiidi.ee/) kogu kompleks kuupäevadeks 04.08-05.08. Ruumi on seal piisavalt, et kogu seltskond mahub katusealla magama, samuti on piisavalt ruumi, et halva ilma korral siseruumides olla.

Korraldaja poolt on ette nähtud kolm söögikorda:
* laupäeval peale saabumist supp
* laupäeva õhtul grill, lisandid, magusat. Lisaks piisavas koguses lahjat alkoholi.
* pühapäeva hommikul hommikusöök

Meie käsutada on soome saun ja tavaline saun, 700m kaugusel on liivarannaga järv.
Ühesõnaga kogu värk, midagi ise kaasa võtma ei pea :P Isegi voodipesu on maja poolt.

Kogu selle lõbu hinnaks tuleb 600 krooni/inimene (täiskasvanu).

Üks küsimus kah, kui palju inimesi tahaks juba reedel saabuda? Piisava arvu huviliste puhul saame korraldada reedeks väiksema maja.

Kui on küsimusi, siis vastan meeleldi :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

sobib. mina ka reedel tulija kui saab piisava arvu inimesi kokku!
Suletud