Kevadgrill 2007, 12. mai, Jüri

Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

kahju et ei jõudnud Kersti bauri ära oodata :(
Viimati muutis tanele28, 17 Mai 2007 06:49, muudetud 1 kord kokku.
E28 525e & E28 535i
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

tanele28 kirjutas:kahju et ei jõudnud ruudu bauri ära oodata :(
Mul ka kahju - liha jäi söömata :) Varem ei jõudnud - õlifilter avaldas tõsist vastupanu. Aga teised kaks bauri nägin ära. Muuseas tegu pole mitte Ruudu vaid Kersti bauriga.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Ruut kirjutas:
tanele28 kirjutas:kahju et ei jõudnud ruudu bauri ära oodata :(
Mul ka kahju - liha jäi söömata :) Varem ei jõudnud - õlifilter avaldas tõsist vastupanu. Aga teised kaks bauri nägin ära. Muuseas tegu pole mitte Ruudu vaid Kersti bauriga.
Kokkutulekul oli jah jut et sa puhta auklikuks teind selle õlifiltri kruvikeerajaga aga lahti ei tulnd.

parandasin vea oma eelmises postis :)
E28 525e & E28 535i
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

tanele28 kirjutas:Kokkutulekul oli jah jut et sa puhta auklikuks teind selle õlifiltri kruvikeerajaga aga lahti ei tulnd.
Kruvikeeraja oli veel tühiasi. Esimese hooga lendas prügikasti üks filtri lahti keeremiseks mõeldud seadeldis, mille olin lootusetult kõveraks väänanud. Kuna kruvikeeraja ei andnud loodetud tulemust, tuli haamer ja meisel appi võtta. Selle töö tulemusena liikus filter ca 40 kraadi aga irdus ka kogu rant mille pihta sai meislit toetada. Viimase lahendusena lõin otse läbi filtri 25cm sepanaela ja alles seda keerates filter irdus mootori küljest. Ei ole mina enne nii palju vaeva näinud ühe filtri vahetusega. Kas nüüd sakslane oli otsustanud filtri kõvasti kinni keerata või oli seisuaastad oma töö teinud. Tõenäoliselt vist mõlemat.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Vasta