Haininakokkutuleku 2007 järelkaja

Vasta
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Haininakokkutuleku 2007 järelkaja

Postitus Postitas sysi »

Reedene kogunemine oli aeganõudev - varasemad saabujad jõudsid kohale kell 17 ja viimased peale kella kolme laupäeva hommikul. Kuna reedeõhtu oli tempokas, siis viimaste saabujate ajaks olid esimesed juba aidapeale looja läinud. Enamik saabujatest ekslesid enne õigesse kohta jõudmist mööda kohalikke taluhoove, saades tervituste osalisteks nii koertelt, lehmadelt kui lammastelt. Siim (hall 528e), eksinuna, küsinud teed: "Ega te siin vanasid BMW'sid näinud pole?" sai kõige siirama vastuse - "Ei, SEE on kõige vanem BMW mida ma kunagi näinud olen!". Reedeõhtused meeleoluloojad olid kaasavõetud söögid-joogid ja parastavad väljendid Tõnise kohta, kes hai asemel saabus veokaga.

Laupäevahommikul külastasime Hinni kanjonit, sõites vaikselt mööda kohalikke kruusateid ning nautides Eestimaa suve - hea, et see sattus sel aastal just meie kokkutuleku päevadele! Loomulikult ei puudunud laupäevahommikust ka siirad kommentaarid Tõnise ja Kustase veoautode kohta. Viimasega kolisimegi ühest majast teise omad varutud toidud ning asusime päevaprogrammi juurde. Perenaine valmistas lõunat, peremees valmistas ette autopesuvõimalusi ning hainina omanikud tögasid veokamehi Tõnist ja Kustast. Enne lõunat saime autodki pestud ja need kenasti rivisse seatud. Kõhud täis asusime viktoriini kallalale, mille sel aastal koostas Baur TC (Christoph) - mees, kelle kontakt BMW'ga ulatub ka Saksamaale BMW Mobile Traditionisse! Viktoriin oli kräbe!!! Mõtlikud pilgud puurisid laiali jaotatud paberkandjaid ning muutusid hetk-hetkelt järjest tõsisemaks. Viktoriini kräbedust ilmestas ka lõppskoor - Vaid üks vastanutest sai üle 50% vastustest täppi. Jaaaaaaaaah, see olin mina!

Söödud-joodud ja viktoriingi tehtud siirdusime päeva teise ala juurde -> Väntvõllivise! Eelnevatel aastatel suuri numbreid näidanud Nuga ja Ruut sel aastal esimeste kohtade pärast ei heidelnud. Nugal vedas alt närvikava (2 üleastutud katset 3'st) ja Ruudul ei vedanud koguni niipalju, et ta ei saanud üldse tulla! Väntvõlliviske (M20), esimese vooru tulemused olid suhteliselt tasavägised, jäädes 3.7 ja 4.7 meetri vahele. Hassole (Must 635CSi) tekkinud tagasihoidlikud tulemused ei meeldinud, ning tema lajatas väntvõlli julgelt üle 6 meetri. Ja seda ka teisel katsel. Ja seda ka kolmandal katsel. Naispere lõbustas end senikaua kolviviskega - tabada tuli hooratast!

Pärast väntvõlliviske edukat läbiviimist asusime oma lemmikala juurde - TRIKOOVOOR! ... ehk autode hindamine. Sel aastal oli hindamine ma arvan, et kõigi jaoks palju raskem kui kunagi varem. Autosid oli küll vähem kui eelmisel aastal ent tase oli märksa ühtlasem.
Trikoovooru tulemused postitab Nuga kindlasti eraldi siia juurde!

Pärast tulemuste kokkuarvestamist (viktoriin, väntvõllivise, trikoovoor) oli aeg välja anda parima osaleja karikas, sel aastal võitis selle Siim ja mees oli võidust nii vaimustuses, et valmistas grillmeistrina kogu seltskonnale õhtusöögi, assistentideks olid Liivi ja Merili.

Õhtune vabakava möödus hai-juttu ajades, saunas käies ja ajakohase kirjandusega tutvudes. Ja noh, Siimule valmistas muret see, et meil pole midagi peale Aramise - tahaks ju midagi kangemat, see ajab jubedalt põiele ja palju ja seda ikka juua jaksad. Siim jaksas 3.

Pühapäevahommik, tõusjaid oli varemaid ja hilisemaid ent kõik olid kenasti vormis. Ka Siim "3 Aramist" puhus alkomeetrinäidu kenasti nulli. Peale hommikusööki hakkas karavan liikuma, käisime Suurel Munamäel (vabandage mu ignorantsust, kui suurte tähtede kasutamine on vale), nautisime tempoka sõiduga Haanja-kandi teid (ja Valdek kuuldavasti ka Hansu manitsevaid kommentaare). Käisime Vana-Vastseliina linnusevaremetes, käisime Pühajärvel... ilm oli mega, tuju oli mega, rahvas oli mega ja ... autod olid megad!!! 8)

välja arvatud need 2 veokat muidugi :P
Viimati muutis sysi, 06 Aug 2007 10:58, muudetud 1 kord kokku.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ja veel, kuigi oli palju äraütlejaid, saime ka meie üht-teist ära öelda ning õnneks oli ka "viimasel hetkel" tulijaid - üritus jäi kardetud suure kahjumi asemel lausa plussi - 81.- puhast tulu!

See summa peaks teisigi innustama edaspidi üritusi korraldama :D

Pilt
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

kohale jõudmise kohapealt et, meil tsikli klubil alati teeviidad üleval ja ei exi isegi välismaalt tulnud inimesed.
745, R-23, R-12
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

Minu esimene Hainina kokkutulek ning mina olen rahul.

Sysi võttis oma jutuga enam-vähem kõik kokku ära seega lisan siia minu poolt pildid ainult (klõpsa pildil et saada albumisse):

Pilt

Kui kellegil tahab mõnda pilti suuremalt saada, siis pildi nimi PS's peaks aitama :lol:
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Minu ja Nuga pildid on nüüd ka üleval (enam kui 500'st klõpsust selekteerisime u 100).

Kõikide kokkutuleku piltide jaoks tehtud album asub siin:

http://www.bmwclassic.ee/galerii/kokkutulek_2007
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Üritus oli võrratult hästi organiseeritud, nagu kombeks öelda, müts maha Nuga ees 8) . Ilmad ilusad, mõnus seltskond, ilusad autod ja järjekindlalt tögav Sysi (loodame et Sysi saab oma kompleksist veokate vastu üle ja elu lõpuni viha ei pea). Katsub siis järgmine aasta ka mõnele haile eluvaimu sisse puhuda ning sellega kohale veereda, kuigi päris magus auhind anti ka veokaga esinemise eest (sellest siis omal ajal uus teema :wink: ). Jään ootama järgmise aasta kokkutuleku teemat, märkisin kalendrisse juba ära :P .
Carclassic OÜ
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Olete te kunagi näinud nii sügavalt raamatutesse süvenenud meesterahvaid sellisel hulgal?

Pilt

Siinkohal tahaks taaskord Tomit kui üle-lahe-meest eraldi tänada osalemise eest ja kõik märgid viitavad sellele, et järgmisel aastal on ehk sealtpoolt lisagi tulemas :D
Kasutaja avatar
Keits
Postitusi: 45
Liitunud: 08 Veebr 2007 22:17
Asukoht: Abja - Paluoja

Postitus Postitas Keits »

Kohale küll kahjuks ei jõudnud aga siiski huvitab mis haininad seal kõik koos olid siis? Pildilt ei loe päris välja mis mis on. :)
E28 '83 1.8l
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

Kas mulle tundub, või oligi kohal ainult üks E23 :? Sellessuhtes siis küll suht kurb lugu peaks mainima :roll:
BMW E91 320D 07/2010
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

sysi kirjutas:Kõhud täis asusime viktoriini kallalale, mille sel aastal koostas Baur TC (Christoph) - mees, kelle kontakt BMW'ga ulatub ka Saksamaale BMW Mobile Traditionisse! Viktoriin oli kräbe!!! Mõtlikud pilgud puurisid laiali jaotatud paberkandjaid ning muutusid hetk-hetkelt järjest tõsisemaks. Viktoriini kräbedust ilmestas ka lõppskoor - Vaid üks vastanutest sai üle 50% vastustest täppi. Jaaaaaaaaah, see olin mina!
Kes nüüd viktoriini heldimusega meenutada või siis uuesti lahendada soovib, siis palun väga:
http://www.e21.ee/bmwtest4/
:D
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kiku
Klubiliige
Postitusi: 84
Liitunud: 14 Juun 2006 20:21
Kontakt:

Postitus Postitas Kiku »

nuga kirjutas:
sysi kirjutas:Kõhud täis asusime viktoriini kallalale, mille sel aastal koostas Baur TC (Christoph) - mees, kelle kontakt BMW'ga ulatub ka Saksamaale BMW Mobile Traditionisse! Viktoriin oli kräbe!!! Mõtlikud pilgud puurisid laiali jaotatud paberkandjaid ning muutusid hetk-hetkelt järjest tõsisemaks. Viktoriini kräbedust ilmestas ka lõppskoor - Vaid üks vastanutest sai üle 50% vastustest täppi. Jaaaaaaaaah, see olin mina!
Kes nüüd viktoriini heldimusega meenutada või siis uuesti lahendada soovib, siis palun väga:
http://www.e21.ee/bmwtest4/
:D
16 punkti 30-st..Jee
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2554
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Väärt kraam!
Kolm päeva, 773km ning ainult parim seltskond!
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Sai siis ka oma pildid lõpuks galeriise :)

Pilt
E28 525e & E28 535i
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

Oli väga ilus üritus, kuid osavõtjaid oleks võinud rohkem olla. Loodame, et järgmine aasta on osavõtt aktiivsem. :)
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Tublid olete! No e23 esindajad oma suurte ja mugavate autodega vist ise kah liiga mugavad, ise kaasa arvatud :oops: Võib olla järgmisel aastal õnnestub lõpuks läbi astuda.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Värskendan vana teemat uue infoga. Väntvõlliviske tulemused! :D
hasso 6,58
allan 5,80
trevi 5,16
tanel 5,02
sysi 4,86
argo 4,70
nuga 4,69
jaanus 4,68
mask 4,56
erik 4,46
tomi 4,43
siim 4,34
valdek 4,34
hans 4,15
kustas 3,93
priit 3,80

Põgusalt vaadates tundub, et enamus meist on vahepeal musklit kasvatanud :lol:
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Vasta