Kokkutuleku 2008 järelkaja

Kasutaja avatar
ingmarp
Klubiliige
Postitusi: 189
Liitunud: 04 Jaan 2008 17:58
Asukoht: Kuressaare
Kontakt:

Postitus Postitas ingmarp »

Sain platsi peal tehtud panoraampildi valmis, http://www.bmwclassic.ee/galerii/album580/aia

E2: Paistab, et enam pole eraldi linki suurele pildile vaja, tänud isand Nugale.
Viimati muutis ingmarp, 05 Aug 2008 22:22, muudetud 1 kord kokku.
BMW 745iA Executive -84
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

ingmarp kirjutas:Sain platsi peal tehtud panoraampildi valmis, http://www.bmwclassic.ee/galerii/album580/aia

E: Galerii näitab sellest ainult thumbi, kui kellelgi puudub galerii kasutajatunnus, siis lasin selle üles ka SIIA . Pilt on 1,6MB
Ülišeff 8)
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

e21.ee serverist saab selle otse kah kätte:
http://www.bmwclassic.ee/galerii/album/album580/aia.jpg
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Peale selle, et meie seltskonnas on ilusad autod, kaunid naised ja tugevad mehed, on meil ka kuradima osavad fotograafid 8)
Suured tänud kõigile pildistajatele! :D
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
-e12-
Klubiliige
Postitusi: 475
Liitunud: 05 Juun 2006 09:27
Asukoht: Helsingi

Postitus Postitas -e12- »

No nii, super kokkutulekul käidud ja reis tehtud ja nüüd väsimusest ka lõpuks üle saadud! :lol: Suur aitäh kõigile kes osallesid! Nagu selgelt näha oli, areneb üritus iga aasta ja oleme selgelt õigel teel! Soome külaliste poolt suur aitäh e21.ee ühistule!

Pean veel eputama Kimmo ja minu kodumarsruudi eest, nimelt selline: Haapsalu - Lihula - Pärnu - Kilingi-Nõmme - Mõisaküla - Abja-Paluoja- Karksi-Nuia - Tõrva - Antsla - Võru - Tartu - Põltsamaa - Paide - Tallinn - Helsingi (ja Kimmol veel u. 250km Porini). Lahe ületasime ka esmaspäevase suure tormiga! Siin sai peaaegu terve Eestimaa tiiru tehtud kahe kabriolettiga! Ma siis enam ei taha kuulda mitte kellegi käest et mingit üritus Eestimaal liiga kaugel on et osalleda! Hahaha! :twisted:
e12 520i 1975
e30 325ix 1987
e30 325iA cabrio 1988
e34 540iA touring 1994
Tauri
Postitusi: 47
Liitunud: 20 Jaan 2005 13:29

Postitus Postitas Tauri »

Ka siit tänud super heale korraldusele. Meeldiv seltskond nagu BMW inimestel tavaks oli oodatav 8)

Üllatavalt ilus rivi keskmisest palju paremas konditsioonis haidest oli silmale kena vaadata. Ka oli meeldiv üllatus, et cabriode kõige nooremat liiget ei hääletatudki viimaseks :P ...või olid need naiste hääled.

Tagasi jõudsin koju vast kõige varem- kuskil kella 18 ajal. Tegime sama vea mis hr. Ruut- Linnamäelt heas usus haapsalu maanteele jõudes ootas ees ebameeldiv üllatus. Lisaks oli peale Linnamäed üks bemarist väikse jaapanlase teelt välja ülekatuse ramminud...

usutavasti toimub ka järgmisel aastal sama ürituse raames baltic open, sest mitte ei tahaks sellest koosviibimisest kõrvale jääda.

PS! teen ka paranduse- meie cabrio igapäevane tarvitaja on siiski Reili.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Tauri kirjutas:... mis hr. Ruut- ...
Huvitav, mis ma teinud olen, et juba teine mees siin mind härraks tituleerib. Nii palju ma teist nüüd ka vanem ei ole, et peaks teietama ja ametlikult pöörduma hakkama :roll: :)
CSi, ti, i, RT, TC1, D
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Asi lihtsalt selles, et niivõrd auväärt autodega, nagu klassikalised BMW'd sõidavadki ainult härrad!
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Ja siis, kui istun oma e30 -sse, siis olen rullnokk :lol: Või tegelikult hr. rullnokk, sest e30 ka klassikaliste tegevusse kaasatud.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Tauri
Postitusi: 47
Liitunud: 20 Jaan 2005 13:29

Postitus Postitas Tauri »

Ruut kirjutas:Ja siis, kui istun oma e30 -sse, siis olen rullnokk :lol: Või tegelikult hr. rullnokk, sest e30 ka klassikaliste tegevusse kaasatud.
M.O.T.T. :D
Vasta