Uunikute Talveralli 2010

HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

Meeldiv näha et seekord on päris palju propelleri märgiga autosid rajal :D
Eelnevate aastate ebaõnnestunud katsed jalg uksevahele saada kandsid seekord vilja :lol: Kahjuks küll mitte haiga kuna ei taha vanakese talveund segada :roll: ja tahtsime osaleda autoga mis varem pole osalenud, siis seekord wannabe vfts-iga :twisted:
Ja kuna teada on et esimene vasikas läheb alati aiataha siis nihverdasin ennast kaaspiloodi staatusesse, vähemalt on hea hiljem teisi süüdistada kui esimeseks ei tule :lol:
Nii et rajal näeme (vähemalt hetkeseisuga näeme me teie tagatulesid kuna stardirivi lõpus) 8)
ex e28 525i, ex e28 528i, ex e21 316
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

PS! See ei ole võidu ja auhinna peale sõitmise üritus, vaid FUN, FUN ja veelkord FUN!

Kiirust paluks ületada ainult LK-1s ja LK-2´s ;)
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Priidul täielikult öigus. Selle ralli siiski söltub hea koht kaassöitjast mitte roolikeerajast. Kui ristsöna öigesti ära ei lahenda siis ei tule ka vöitu, samas peab kinni pidama keskmisest kiirusest ja ette antud ajalimiidist. :)
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Et nii piiloodil, kui kaardilugejal võrdselt lõbus oleks, siis meie ekipaažis vahetatakse tavaliselt sõidu jooksul paar korda kohti. See välistab ka võimaluse, et kaardilugeja alustab liiga vara joovastavate jookide pruukimist :)
CSi, ti, i, RT, TC1, D
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

Kisub vist pisut sajule, peaasi, et starti kinni ei jääks. :oops:
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Mina olen saju üle ainult rõõmus. See lisab fun factorile kohe veel oma Tambovi koefitsendi :)
Täna vahetas minu co-pilot oma e60 rallisaabi vastu ja kiitis, et ikka tunduvalt parem on linna vahel liikuda. See moodsa auto elektroonika ja laiade rehvide kooslus pidavat auto, oma 160kW-ga, lihtsalt jõuetult ristmikule seisma jätma :D
CSi, ti, i, RT, TC1, D
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ruut kirjutas:Mina olen saju üle ainult rõõmus. See lisab fun factorile kohe veel oma Tambovi koefitsendi :)
Täna vahetas minu co-pilot oma e60 rallisaabi vastu ja kiitis, et ikka tunduvalt parem on linna vahel liikuda. See moodsa auto elektroonika ja laiade rehvide kooslus pidavat auto, oma 160kW-ga, lihtsalt jõuetult ristmikule seisma jätma :D
Mul on praegu igapäevaauto all 215/60 R16 uueväärilised Continental WinterVikingid ja ka mingit pidamist pole... just mõtsin, et liiga laiad rehvid vist. Noh, kuna õhtul keerame need rattad Trevi e23 alla, siis eks ta kommenteerib homme peale rallit, et kuidas oli :lol:
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Nii mina ka lõpuks kodus, auto jäi terveks ka käigukast pidas ka vastu, sai mitukorda välja sõidetud 8) kas keegi lumme uppunud 635-est ja pilte tegi?
745, R-23, R-12
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

karu kirjutas:kas keegi lumme uppunud 635-est ja pilte tegi?
Sa mõtled legendaarseid vuntsidega "lepiku"-poisse? :lol:
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

jah :D
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

Tegijatel juhtub :P
Pilt
Ehk siis midagi sellist :D
Aga kõik oli kraavist välja saades korras ja täiega edasi :P

http://fotoalbum.ee/photos/Jaks/sets/939641
F25 ja E63
Varuosadeks E24 628 ja E23 osasi.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Kas keegi minu väljasõite ka pildipeale sai?
745, R-23, R-12
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Hommikul ei võtnud auto starterit taha, tegin kapoti lahti ja avanes selline pilt:

Pilt

Vasakul pool mootorit oli lund mootoriplokiga tasa, kokku 3-4 ämbritäit :D

Ja et Pärnusse sai sõidetud ringiga, ei tahtnud otse ka tagasi minna, läksime mööda väiksemaid teid koos oma duo-tiimi Opel GT'ga... üks pilt väiksest meie "lepikust" ka

Pilt
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ja noh, patt oleks ka lisamata jätta, et põhiline lepiku-mees oli tuntud väliseestlane, sportlane ja pedagoog Ervin Lill isiklikult:

Pilt
ervin911
Klubiliige
Postitusi: 142
Liitunud: 09 Mär 2006 22:16

Postitus Postitas ervin911 »

Jah, Ervin on tänulik talle omistatud tiitli ja sellega kaasneva au eest. Kuid eraldi peab tänama üliagaraid Uduvere sahapoisse, kes olid tee lahti lükanud kohati üle meetri laiuselt kraavi kohalt, tänu millele oli antud teelõigul sama reha otsa astujaid veelgi, ees otsas Paz-i amigodega, Landcruiseriga ja lõpetades e60-ga. Oma arust sõitsime ilusti tee piires. Kahjuks oli meil kiirus natuke suurem tänu millele suutsimegi nii sügavale kaevuda :cry: . Nagu piltidelt näha, pidin ma päästetööde käigus isegi oma vunsost vahepeal loobuma :lol:
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

sysi kirjutas:Hommikul...
Kuhu Sa õhtul kadusid? Oleksid saanud kolmada koha auhinna oma neljanda koha eest :)
Üritus oli igati lahe. Autosid oli kraavis kamaluga aga lumi on väga hea löökide amortisaator. Väidetavalt ei olnud rohkem autosid lõhutud, kui üks 06, mis veokaga riivaka tegi.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ruut kirjutas:
sysi kirjutas:Hommikul...
Kuhu Sa õhtul kadusid? Oleksid saanud kolmada koha auhinna oma neljanda koha eest :)
Üritus oli igati lahe. Autosid oli kraavis kamaluga aga lumi on väga hea löökide amortisaator. Väidetavalt ei olnud rohkem autosid lõhutud, kui üks 06, mis veokaga riivaka tegi.
Piinlik. Väsimus tuli kallale :) Ja no ma üldse ei taha uskuda, et me nii hea tulemuse saime - kuni ametlikke tulemusi pole, jätan shampuse avamata :)
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

sysi kirjutas:Ja no ma üldse ei taha uskuda, et me nii hea tulemuse saime - kuni ametlikke tulemusi pole, jätan shampuse avamata :)
Hommikul Priit ütles, et kes autasustamiselt puudub, see auhinda ei saa :(

Tänu kaardilugejale jäi meil viimane KP läbimata, seega me rallit ametlikult ei lõpetanud :(

Lamp, tänud õlle ja viieka eest :)
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Priit Peljo kirjutas:Hommikul Priit ütles, et kes autasustamiselt puudub, see auhinda ei saa :(
Sellest olin ma teadlik, ega asi polegi auhinnas... vaid lihtsalt tahaks tulemusi näha... või nad tõstavad tulemused ka ringi... Noh eks paistab - ega me tulemuse pärast seal ei käinud :)
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

Üks pilt ka moodsast meeskonnast :D
Pilt
F25 ja E63
Varuosadeks E24 628 ja E23 osasi.
Vasta