Klassikaliste BMW'de kokkutulek 2010

-Myyr-
Postitusi: 1127
Liitunud: 17 Sept 2009 15:19
Asukoht: Suvepealinn

Postitus Postitas -Myyr- »

Soovin et oleks ka saanud osa võtta..aga ehk järgmine aasta:P

Ootan pilte..olen kindel et üritus oli kõigile meeltmööda ja jäädi rahule : )


Korraldajad on tublid : )
"Old bmw isn't just a classic.
It's a sign of having good taste in cars" - S.Müür

Autode varuosad Pärnus
Küsimused või päringud PM'i
Kasutaja avatar
Kristina5
Klubiliige
Postitusi: 357
Liitunud: 04 Juun 2009 14:56
Asukoht: Saku

Postitus Postitas Kristina5 »

Millegipärast tuleb iga aasta Omegalt vabandusi suure joomise osas, kolm on kohtu seadus? Okei, vahet pole.

Korraldajatele: üritus oli täiesti super! (500 hüüumärki) Ma ei suuda MITTE ÜHEGI asja üle nuriseda, see oli tõesti väga meeldiv. Väga toredad inimesed, väga kenad autod, koht oli super .. Ja mis oli minu lemmik - autoorjenteerumine. Sellist põnevust tundsin ma viimati väga ammu, võidutahe oli lihtsalt ülisuur ja adrenaliin veres. Ja muidugi see, et me Raunziga olime sinise kokkusaamisega niipalju vaeva näinud ning selline tasu oli kohe täiega üle ootuste. :) Korralduse tase oli täiesti pro, eelmine aasta .. ei anna absoluutselt võrrelda. Oeh, nüüd siis pöördun tagasi igapäevasesse ellu ja jään kohe väga igatsema kõike seda:).

KÕIGILE TÄNUD! (Ja Raunzile ka megamegasuur, kes mind tegelikult üldse kogu selle klassikaliste BMW-de elu-oluga tuttavaks tegi)
BMW E34 525i 125 kW & BMW E34 540i 210 kW & BMW E36 325i 141 kW Cabrio
BMW M5 & BMW E90 320d
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Omegaga on ka asjad ära räägitud ja mees on oma sõnad ka lisanud - jätame selle teema - pole vaja ühekaupa ette võtta.

Jagage nüüd ikka mõtteid ka, mida võiks järgmine aasta (teistmoodi?) teha? :)
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Mina jällegi tänan kõiki osavõtjaid, kelle positiivsed emotsioonid ja siiras tänu korraldajatele tõstab ka korralduskomitee motivatsiooni järgmistel aastatel jälle see raske korraldustee jalge alla võtta 8)
Kõik korralduskomitee liikmed ja abilised olid väga asjalikud ja tasemel. Tänud teile - sysi, priit, tõnis, kiku ja tomi!

Meie pildid peagi :wink:
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

soovitused järgmiseks aastaks

Postitus Postitas Baur TC »

a) rohkem tube või ööbimiskohad
b) suurem, juba varem koostatud eelarve
c) aktiivne külaliste värbamine Lätist/Leedust
d) võib olla otsivad korraldajad kontakt BMW unikumite omanikutega
e) informatsiooni jagamine mujalt, näiteks e30 community, e34.ee, EBK
d) pressiteated tuleb jagada
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
VeikoS
Klubiliige
Postitusi: 459
Liitunud: 20 Nov 2007 19:26
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas VeikoS »

Meie poolt ka tänud kõigile, kes korraldamisega ametis olid.
Siiamaani üks enim positiivseid emotsioone tekitanud üritus.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Re: soovitused järgmiseks aastaks

Postitus Postitas sysi »

Baur TC kirjutas:a) rohkem tube või ööbimiskohad
b) suurem, juba varem koostatud eelarve
c) aktiivne külaliste värbamine Lätist/Leedust
d) võib olla otsivad korraldajad kontakt BMW unikumite omanikutega
e) informatsiooni jagamine mujalt, näiteks e30 community, e34.ee, EBK
d) pressiteated tuleb jagada
Christoph, nõus!
a) rohkem tube, rohkem ööbimiskohti eeldab ROHKEMAT eelregistreerimist. Seekord taas maksime üritusele omast rahast peale. Miks ma seda mainin - see eeldab ka Sinu eelregistreerimist.
Ja ma ei vaidle, Christoph, ma olen nõus!

b) Christoph, sakslased ja soomlased ei ole eestlased. Me ei saa paraku piiramatult raha kasseerida ja eestlaste planeerimisvõime kipub olema "kehvem". Puudutab see ka esimest küsimust - rohkemat eelregistreerimist on KÕIGI poolt vaja. Foorumis jutustamine meile raha ja informatsiooni ei too ja tõesti - ennekõike on vaja suuremat eelregistreerimist, et saaksime õige suurusega kohta valida. Ja Christoph - ei vaidle vaid olen nõus.

c) Ka arutusel olnud teema, täpsemalt pidi seda Hasso arutama kokktulekul. Seega kui on minejaid augusti alguses Lätti, siis kindlasti minejad teavad, et tuleb teema üleval hoida. Kuna mina pole antud riikides kohapeal käinud vaid olen kuulnud vaid Hasso infot, siis seal on populaarsemad muud teemad, kui klassikaline originaalkorras BMW. Aga peame pingutama!

d) See on keerulisem küsimus. Ei vaidle, et peaksime nendega ühendust võtma. Aga kuna tunnen paljusid teiste automarkide kalleid uunikume omavaid inimesi - siis neid lihtsalt selliste "meiesuguste" autodega kooshängimine ei huvita. Aga mõte on õige.

e) Nende kanalitega peame olema ettevaatlikud - ka siinsete osalejate endi sõnul. Meil ei ole vaja mainstream pemmivendasid vaid tõelisi fänne. Peame nendega isiklikult ühendust võtma!

f (d) ) Autolehte tuleb nupuke, ehk ka Soome Bemaristisse
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Korraldus ja orienteerumine meeldisid väga.
Tänan korraldajaid vaeava nägemise eest :)
E28 525e & E28 535i
raunz
Klubiliige
Postitusi: 2270
Liitunud: 08 Veebr 2006 16:43
Asukoht: Saku

Postitus Postitas raunz »

Mina jäin korralduse ja üleüldse kõigega väga väga rahule. Lahjat eelregistreerimist ja piiratud rahalisi võimalusi arvesse võttes on minuarust tulemus üle ootuste hea. Ürituse osalustasu oli kah päris soodne.
Kõige enam meeldis orienteerumismäng...vähemalt meil oli koguaeg väga põnev ning huvitav....sõita meeldis kah, see väike kehv teelõik asja ära ei rikkunud. Igatahes kahe käega olen sellise tegevuse poolt ning loodan, et see ei jäänud viimaseks.
Kui mõelda, mis paremini annaks teha siis täna oleks võinud enne laialiminekut väike ühine kruiis läbi pärnu toimuda...muidugi tänu kruusateele polnud see just kõige parem mõte.
BMW E21 323 2,5 M50 1981
BMW E21 320 2,5 M20 1980
BMW E88 135i 2008
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Edastan ka meie poolsed tänud korralduskomiteele ja osavõtjatele. Oli paar huvitavat liikurit lisaks tavapärastele osavõtjatele. Orienteerumine oli hea, kuigi ajalimiit oli lühike, et rannamõnusid nautida ja kaugema kandi sugulasi külastada :P Kodus kaminasimsil läigib uus ja uhke anum, millest saab soovi korral mulliga ja mullita jooke nautida :)

Arvestades foorumis aktiivselt sõnavõtvate isikute arvu, oli kodumaiseid osalejaid pagana vähe. Antud juhul ei oleks saanud väita, et osalustasu oli liiga kõrge või asukoht kaugel aga eks suvi on nii neetult lühike ja enamus nädalavahetusi on üritusi täis planeeritud. Loodetavasti tulevikus osalejate arv jälle suureneb.

Ahjaa, veel ootasin, et KLUBI plaane-tegemisi oleks rahvale veidi tutvustatud. Endiselt paistab selles liinis olevat infosulg.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Ruut kirjutas: Ahjaa, veel ootasin, et KLUBI plaane-tegemisi oleks rahvale veidi tutvustatud. Endiselt paistab selles liinis olevat infosulg.
Sama siin. Kuigi oleksin ju võinud ise initsiatiivi näidata ja selle kohta küsida ning teemat arendada ;)
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Siin selleaastased EKBK "suvemängude" tulemused.

http://www.e21.ee/tulemused_2010.pdf
http://www.e21.ee/results_2010.pdf - inglise keeles


Tulemused on lõplikud ja edasikaebamisele ei kuulu.

Siin on ka autoorienteerumise punktide vastused
http://www.e21.ee/Autoorienteerumise%20vastused.pdf
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Priit kirjutas: Tulemused on lõplikud ja edasikaebamisele ei kuulu.
Kas küsida võib? Autode hindamisel on väga vähe autosid punkte saanud. Kas te arvasite korraldajate ja hilisemate tulijate omad arvestusest välja?
Ja mis teema selle Bryttaga oli? Kuna me olime juba ajahädas, ei hakanud teda põrgust otsima aga kas see oli sinna kusagile sisse graveeritud?
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2552
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

Ruut kirjutas:
Priit kirjutas: Tulemused on lõplikud ja edasikaebamisele ei kuulu.
Kas küsida võib? Autode hindamisel on väga vähe autosid punkte saanud. Kas te arvasite korraldajate ja hilisemate tulijate omad arvestusest välja?
Ja mis teema selle Bryttaga oli? Kuna me olime juba ajahädas, ei hakanud teda põrgust otsima aga kas see oli sinna kusagile sisse graveeritud?
Sul on õigus, korraldajate ja hilisemate tulijate autod on arvestusest välja arvatud.
Brytta küsimuse vastus oli tõesti Tori põrgu juures liivakalda sisse kraabitud- sügavalt ja silmatorkavalt. Küll tuli selle leidmiseks treppidest alla jõe äärde minna.
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Priit kirjutas:Sul on õigus, korraldajate ja hilisemate tulijate autod on arvestusest välja arvatud.
Oleks võinud ikka tsenseerimata tulemused ülesse panna
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Lisage aga julgesti pilte. Mina, kui üritusel mitte käinu tahaks ka näha mis toimus :P
635csi
Kasutaja avatar
Jaks
Klubiliige
Postitusi: 1136
Liitunud: 12 Dets 2007 11:54
Asukoht: L-Virumaa, Kadrina

Postitus Postitas Jaks »

Üritus oli lahe nagu alati. Ja seega asja korraldajatele suur kiitus.
Aga mõni pilt siis ka mis sai klõpsitud.
http://www.bmwclassic.ee/galerii/album788
F25 ja E63
Varuosadeks E24 628 ja E23 osasi.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Nupuke selle üsituse kohta jõudis ka Autolehte.
Lause: sysi
Foto: kiku

Täname :)
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Vasta