Eesti haininade kokkutulek 2006 (reg. vorm 1. postis)

Suletud
raul
Postitusi: 133
Liitunud: 16 Sept 2004 11:27

Postitus Postitas raul »

Minu Monstrum igastahes käivitus, vaatan kas ülevaatuselt ka läbi saab.
PS. Sellest ju probleemi pole kui kohapeal maksaks?
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Maksmise mõttes pole, aga anna 1 päev enne siis vähemalt teada - sest siis arvestame sinu panuse ka seltskonnale vajalike vahendite soetamise summasse sisse :)

Kui netti ei satu, võid helistada
5204261
Renx
Postitusi: 497
Liitunud: 07 Aug 2005 21:01
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas Renx »

ma kah ikkagi vbl kohal koos paari sõbraga, aga hetkel ei saa midagi kindlat lubada.....asi selles, et sõber kelle E28-ga tulek toimuks ei tea veel kindlalt kas saab tulla....et kui ma paar päeva ennem ette teataks, siis saaks kah kohapeal maksta? :oops: :oops:
E28 520i -86 ex
E28 528i -83 ex
E28 528i -84 ex
E28 528i -84- ex
E30 318i-325i -84-94a ca. 30tk
E39 525d touring -02 - hetkeliikur
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

sysi kirjutas:
Kuidas teeme, kas Tallinna omad tulevad varakult Tartussse ja seal liituvad siis Tartu hai huvilised saaks üsna uhke rivi teepeale nii?
Ja umbkaudset kellaega tahaks ka teada millal peaks jõudma kokkutuleku paika?
Kellaajaga tegeleme järgmisel nädalal täpsemalt, arvatavasti kuskil 14-15 ajal alustame. Ja minul pole midagi selle vastu kui sõidame Tartust kõik koos - olekski ehk lahedam 8)
Siis peaks Tallinnast nii 10-11 liikuma hakkama?
Samas tekkib küsimus kus Tartus kokku saada?
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

näiteks lõunakeskuse parklas!!! jääks ju põhimõtteliselt tee peale. näiteks kell 12.30-13.00 oleks kogunemine. saaks käia vahepeal poes joogivarusi täiendamas. autod tankida ja minek! :wink:
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

ma kah ikkagi vbl kohal koos paari sõbraga, aga hetkel ei saa midagi kindlat lubada.....asi selles, et sõber kelle E28-ga tulek toimuks ei tea veel kindlalt kas saab tulla....et kui ma paar päeva ennem ette teataks, siis saaks kah kohapeal maksta?
Ma ei taha nüüd väga jäme olla, aga meil hakkab ruumiga suhteliselt kitsaks minema ja me otseselt ei tunne sind ja su sõpru. No offence.
St tuleks sa ise oma autoga - kui foorumlane - poleks ju probleemi. Aga tegu on foorumiväliste inimestega, nagu ma aru saan?
Ühesõnaga eks vaatab järgmise nädala keskel, mis seis meil inimestega on.

Ja mida teised sellest asjast arvavad?
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2554
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

sysi kirjutas:
ma kah ikkagi vbl kohal koos paari sõbraga, aga hetkel ei saa midagi kindlat lubada.....asi selles, et sõber kelle E28-ga tulek toimuks ei tea veel kindlalt kas saab tulla....et kui ma paar päeva ennem ette teataks, siis saaks kah kohapeal maksta?
Ma ei taha nüüd väga jäme olla, aga meil hakkab ruumiga suhteliselt kitsaks minema ja me otseselt ei tunne sind ja su sõpru. No offence.
St tuleks sa ise oma autoga - kui foorumlane - poleks ju probleemi. Aga tegu on foorumiväliste inimestega, nagu ma aru saan?
Ühesõnaga eks vaatab järgmise nädala keskel, mis seis meil inimestega on.

Ja mida teised sellest asjast arvavad?
kipun sysiga nõustuma..
vaatame järgmine nädal
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

sysi kirjutas:
ma kah ikkagi vbl kohal koos paari sõbraga, aga hetkel ei saa midagi kindlat lubada.....asi selles, et sõber kelle E28-ga tulek toimuks ei tea veel kindlalt kas saab tulla....et kui ma paar päeva ennem ette teataks, siis saaks kah kohapeal maksta?
Ma ei taha nüüd väga jäme olla, aga meil hakkab ruumiga suhteliselt kitsaks minema ja me otseselt ei tunne sind ja su sõpru. No offence.
St tuleks sa ise oma autoga - kui foorumlane - poleks ju probleemi. Aga tegu on foorumiväliste inimestega, nagu ma aru saan?
Ühesõnaga eks vaatab järgmise nädala keskel, mis seis meil inimestega on.

Ja mida teised sellest asjast arvavad?
Ma arvan et ikka võib tulla ju renxil läks oma auto suht õnnetult katki ehk kokkutulek annabgi motivatsiooni uue ostmiseks :)

Vast mahutame ühe auto veel ikka ära ka?
siim528 kirjutas:näiteks lõunakeskuse parklas!!! jääks ju põhimõtteliselt tee peale. näiteks kell 12.30-13.00 oleks kogunemine. saaks käia vahepeal poes joogivarusi täiendamas. autod tankida ja minek! :wink:
Lõunakeskuse parkals võiks küll kokku saada Tartus, mida teised huvilised arvavad?
E28 525e & E28 535i
Renx
Postitusi: 497
Liitunud: 07 Aug 2005 21:01
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas Renx »

kui kitsaks hakkab minema, siis ei hakka sinna trügima....kõige hullem on veel see, et asi pole veel üldse kindel kah :? ....muidu tulijad oleks siinsed foorumlased :wink:....ja kindel huvi uue haikala vastu on niikuinii, asi lihtsalt seisab raha taga, aga nuh...eks paistab mis saab
E28 520i -86 ex
E28 528i -83 ex
E28 528i -84 ex
E28 528i -84- ex
E30 318i-325i -84-94a ca. 30tk
E39 525d touring -02 - hetkeliikur
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Renx kirjutas:....ja kindel huvi uue haikala vastu on niikuinii, asi lihtsalt seisab raha taga, aga nuh...eks paistab mis saab
Osta mu seitsmene ja saad "ametlikult" kokkutulekule tulla. :wink:
Võin järelmaksuga anda. Igahetk peaksid esisilla jupid saabuma siis saab ka ülevaatuse tehtud ja võib sõita.
Renx
Postitusi: 497
Liitunud: 07 Aug 2005 21:01
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas Renx »

ühesõnaga ma ei hakka tulema kokkutulekule, kuna autoomanik(hainina 525e-ga) pole vist ikkagi eriti huvitatud asjast...endal pole hainina..pole võimalusi, et uus kah osta, niiet loodame, et järgmisel aastal ehk jõuab kokkutulekule, kuigi jah nüüd juba teine aasta läheb mil ma ei jõua enda haininaga, kuna midagi ikka autoga juhtub :cry: ....ühesõnaga naudin jälle peale kokkutulekut seda üritust piltide näol :roll:..ja veel, et kas tõesti peavad korraldajad vms kõiki otseselt teadma??....ma mõtlesin, et üritus ikka pmst hainina fännidele ja mida rohkem tuleb rahvast(ja haikalasid) seda parem...alles oli jama, et paljud reganud ja keegi ei tule, niiet jah.....ei hakka siin kellegi pihta kriitikat loopima, ise olin loll, et kohe ära ei maksnud ja auto kah vedas nagu ikka alt :x ...s**t happens...nautige üritust ja tehke palju pilte :D 8) ....Renx
E28 520i -86 ex
E28 528i -83 ex
E28 528i -84 ex
E28 528i -84- ex
E30 318i-325i -84-94a ca. 30tk
E39 525d touring -02 - hetkeliikur
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2633
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Kel rohkem vaba aega, see võib võrtsu kaldal peoga juba reede õhtul pihta hakata. Jäi silma selline teema
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?t=21787
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Minu e23 vist kohale ei ilmu kuna lubatud jupid puudu ja sellega seoses TÜV tegemata jääb.
:(
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Priit Peljo kirjutas:Võibolla tuleb üks e12 veel :wink:
Selle lubaduse saan vist täita :wink:
Mul ju kahe auto eest makstud 8)
Renx
Postitusi: 497
Liitunud: 07 Aug 2005 21:01
Asukoht: Pealinn

Postitus Postitas Renx »

Priit Peljo kirjutas:
Priit Peljo kirjutas:Võibolla tuleb üks e12 veel :wink:
Selle lubaduse saan vist täita :wink:
Mul ju kahe auto eest makstud 8)
oot ostad ära siis selle 518 e12-e mu maja eest? :P
E28 520i -86 ex
E28 528i -83 ex
E28 528i -84 ex
E28 528i -84- ex
E30 318i-325i -84-94a ca. 30tk
E39 525d touring -02 - hetkeliikur
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Renx kirjutas:ja veel, et kas tõesti peavad korraldajad vms kõiki otseselt teadma??....ma mõtlesin, et üritus ikka pmst hainina fännidele ja mida rohkem tuleb rahvast(ja haikalasid) seda parem...alles oli jama, et paljud reganud ja keegi ei tule, niiet jah.....ei hakka siin kellegi pihta kriitikat loopima, ise olin loll, et kohe ära ei maksnud ja auto kah vedas nagu ikka alt :x ...s**t happens...nautige üritust ja tehke palju pilte :D 8) ....Renx
Loomulikult ei pea teadma ja eks kokkutuleku üks eesmärke ongi üksteisega tutvumine. Sysi kommentaar oli rohkem selles suunas, et sinu postitusest jäi mulje, et tegemist on foorumiväliste inimestega, kes soovivad "pidu panna". Kui see niimoodi ei ole, siis ei ole ka mingit probleemi. Meie kui korraldajate huvi on lihtsalt hoida ürituse vanakooli bmw entusiastile mõeldud õhkkonda ja vältida nn. joomapidu.
Seega vabandan, kui saime üksteisest valesti aru ja uksed on kõigile bmw fännidele avatud ja nagu ennegi mainitud, tuleb tallinna poolt päris mitu autot ja enese mõne tallinnast tulija auto peale sokutamine ei tohiks mingisugune probleem olla :)

Päikest!
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3081
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Seoses hiljutise soomeskäiguga tuli idee kirjutada meie haininahuviliste ühendusest ja kokkutulekust väike tutvustav artikkel soome bmw klubi häälekandjasse "bemaristi". Seega oleks plaanis kokkutulekul teha mõned fotod, mille võiks antud kirjatükile lisada. Nii et kes tahab enda hainina mainitud ajakirjas kajastada, siis paluks kohale ilmuda :P
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

nuga kirjutas:Seoses hiljutise soomeskäiguga tuli idee kirjutada meie haininahuviliste ühendusest ja kokkutulekust väike tutvustav artikkel soome bmw klubi häälekandjasse "bemaristi". Seega oleks plaanis kokkutulekul teha mõned fotod, mille võiks antud kirjatükile lisada. Nii et kes tahab enda hainina mainitud ajakirjas kajastada, siis paluks kohale ilmuda :P
Mõtte on hea aga enda autost vast pilti sinna ei tahaks auto seisukord selline kehva poolne, kui siis vägakaugelt.

Tallinnast tulejad võiksid märku anda kas neile sobiks 10:00-10:30 Ülemiste parklas kokku saada või mõtleb midagi muud välja tahaks ikka ühiselt Tartusse minna ja seal juba Tartu hai huvilistega ühineda?
Saatke mulle ps. näiteks kellel võimalus tulla laupäeval nii vara kokku üritan siis siia mingi listi teha kellega arvestada:)
E28 525e & E28 535i
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

nuga kirjutas:
Renx kirjutas:ja veel, et kas tõesti peavad korraldajad vms kõiki otseselt teadma??....ma mõtlesin, et üritus ikka pmst hainina fännidele ja mida rohkem tuleb rahvast(ja haikalasid) seda parem...alles oli jama, et paljud reganud ja keegi ei tule, niiet jah.....ei hakka siin kellegi pihta kriitikat loopima, ise olin loll, et kohe ära ei maksnud ja auto kah vedas nagu ikka alt :x ...s**t happens...nautige üritust ja tehke palju pilte :D 8) ....Renx
Loomulikult ei pea teadma ja eks kokkutuleku üks eesmärke ongi üksteisega tutvumine. Sysi kommentaar oli rohkem selles suunas, et sinu postitusest jäi mulje, et tegemist on foorumiväliste inimestega, kes soovivad "pidu panna". Kui see niimoodi ei ole, siis ei ole ka mingit probleemi. Meie kui korraldajate huvi on lihtsalt hoida ürituse vanakooli bmw entusiastile mõeldud õhkkonda ja vältida nn. joomapidu.
Seega vabandan, kui saime üksteisest valesti aru ja uksed on kõigile bmw fännidele avatud ja nagu ennegi mainitud, tuleb tallinna poolt päris mitu autot ja enese mõne tallinnast tulija auto peale sokutamine ei tohiks mingisugune probleem olla :)

Päikest!
Renx tuleb kui saab. Seda veel ei tea kas minu(või enda :wink: ) e23-ga või e12-ga.
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

vazrider kirjutas:Tallinnast tulejad võiksid märku anda kas neile sobiks 10:00-10:30 Ülemiste parklas kokku saada või mõtleb midagi muud välja tahaks ikka ühiselt Tartusse minna ja seal juba Tartu hai huvilistega ühineda?
Saatke mulle ps. näiteks kellel võimalus tulla laupäeval nii vara kokku üritan siis siia mingi listi teha kellega arvestada:)
Priit ja Kadri 10:00 autoga (-tega) kohal.
Suletud