Eesti haininade kokkutulek 2006 (reg. vorm 1. postis)

Suletud
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

Pakuks siis välja kokkutuleku pidamiseks sellise koha nagu Lükati see asub Kehra lähedal umbes 40-50kmi Tallinnast, tegemist siis taluga, hoovis ja ka tagahoovis ruumi jagub aga ööbimine toimuks telkites.
Hetkel hoovis 10(4haid) erinevat sorti autot loodan et sellest ära ei ehmata, et üks hoovi nurk veidi romulat meenutab
Muidu grillimis telkimis ja pildistamis plats oleks olemas kui veidi muru niita ja vaeva näha:)
Koht kuulub mu sõbrale selle foorumi liikmele wishkahile alias Kalevile
Ja jõuab sinna kattega teid mööda
Kas see koht ja augusti esimene nädal on paikapandud aeg ja koht?
Enne registreerimist vaja kindlalt teada.
EX M535i 1985.
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

ma usun et aeg on küll paika pandud. eks kohaga on veel aega mõelda.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

siim528 kirjutas:ma usun et aeg on küll paika pandud. eks kohaga on veel aega mõelda.
Just.
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

vazrider kirjutas:Pakuks siis välja kokkutuleku pidamiseks sellise koha nagu Lükati see asub Kehra lähedal umbes 40-50kmi Tallinnast, tegemist siis taluga, hoovis ja ka tagahoovis ruumi jagub aga ööbimine toimuks telkites.
Hetkel hoovis 10(4haid) erinevat sorti autot loodan et sellest ära ei ehmata, et üks hoovi nurk veidi romulat meenutab :roll:
Muidu grillimis telkimis ja pildistamis plats oleks olemas kui veidi muru niita ja vaeva näha:)
Koht kuulub mu sõbrale selle foorumi liikmele wishkahile alias Kalevile
Ja jõuab sinna kattega teid mööda :)
Priit Peljo kirjutas:8)
nuga kirjutas:
vazrider kirjutas:Pakuks siis välja kokkutuleku pidamiseks sellise koha nagu Lükati see asub Kehra lähedal umbes 40-50kmi Tallinnast, tegemist siis taluga, hoovis ja ka tagahoovis ruumi jagub aga ööbimine toimuks telkites.
Hetkel hoovis 10(4haid) erinevat sorti autot loodan et sellest ära ei ehmata, et üks hoovi nurk veidi romulat meenutab :roll:
Muidu grillimis telkimis ja pildistamis plats oleks olemas kui veidi muru niita ja vaeva näha:)
Koht kuulub mu sõbrale selle foorumi liikmele wishkahile alias Kalevile
Ja jõuab sinna kattega teid mööda :)
Platsiga tuleb vaeva näha kindlasti, eks Tõnis oskab rääkida, kui palju sellega tööd on. Ühesõnaga tahtmist peab kõvasti olema :)
Hea oleks, kui keegi eelmisel kokkutulekul käinud tallinna meestest (Ruut, Arvo ...)saaks koha üle vaadata ja äkki isegi väikese pildimaterjali teha.
Romulat samas kindlasti ei tahaks kõrvale - meil on ikkagi tõsised kaunitarid tulekul mitte romud :)
Kindlasti oleks kohapeal vaja laudu ja toole, kas nende kasutamise võimalus on?
vazrider kirjutas:
nuga kirjutas:
vazrider kirjutas:Pakuks siis välja kokkutuleku pidamiseks sellise koha nagu Lükati see asub Kehra lähedal umbes 40-50kmi Tallinnast, tegemist siis taluga, hoovis ja ka tagahoovis ruumi jagub aga ööbimine toimuks telkites.
Hetkel hoovis 10(4haid) erinevat sorti autot loodan et sellest ära ei ehmata, et üks hoovi nurk veidi romulat meenutab :roll:
Muidu grillimis telkimis ja pildistamis plats oleks olemas kui veidi muru niita ja vaeva näha:)
Koht kuulub mu sõbrale selle foorumi liikmele wishkahile alias Kalevile
Ja jõuab sinna kattega teid mööda :)
Platsiga tuleb vaeva näha kindlasti, eks Tõnis oskab rääkida, kui palju sellega tööd on. Ühesõnaga tahtmist peab kõvasti olema :)
Hea oleks, kui keegi eelmisel kokkutulekul käinud tallinna meestest (Ruut, Arvo ...)saaks koha üle vaadata ja äkki isegi väikese pildimaterjali teha.
Romulat samas kindlasti ei tahaks kõrvale - meil on ikkagi tõsised kaunitarid tulekul mitte romud :)
Kindlasti oleks kohapeal vaja laudu ja toole, kas nende kasutamise
võimalus on?

Olen üsna kurisi selle tööga sai käidud Tõnise juures siis kui ta neid ettevalmistusi tegi enda juures, ta ikka valmistus üsna pikkalt ja põhjalikkult ei teagi kas suutaks ise nii hästi teha aga annaks parima samas oleks ka abi Tallinna harjumaa hai huvilistelt oodatud korraldamisel nii nõuga kui jõuga :)
Oleks hea küll kui keegi saaks aega tulla koht üle vaadata
ja eks üritame selle romula silma alt ära vedada ja seda ka veidi vähedada.
Vabandan postituse pikkuse pärast aga kuda siis lood on?
Endal ei ole kahjuks midagi välja pakkuda.

Priit ja Kadri tuleks kahe haiga ka kõige kaugemasse Eestimaa otsa kui ei ole üüritud pind.
E.R.I.K
Postitusi: 183
Liitunud: 23 Nov 2004 07:14
Asukoht: kallavere

Postitus Postitas E.R.I.K »

eelmine aasta oli mega üritus 8) ...see aasta ka kindlasti kohal...ja oma abistava käe ulataks ka väga hea meelega..usun et kindlast.i oleks veel hai mehi/naisi kes aitaks.. :)
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

eelmine aasta oli töesti hea üritus, see aasta kindlalt kohal ja tegelen jöupingutustega et olla kohal kahe haiga :P
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

vazrider kirjutas:Pakuks siis välja kokkutuleku pidamiseks sellise koha nagu Lükati see asub Kehra lähedal...
Vazrider, palun organiseeri pilte sellest kohast.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
SwitC

Postitus Postitas SwitC »

Oleneb kuidas asjad liiguvad,et äkki suudan kah oma tilulilu kokku saada ja kohale tulla :)
Kui ei,siis vähemasti koos lamp'iga :D
Wishkah

Postitus Postitas Wishkah »

http://www.zone.ee/wiskah/Kokkutulekukoht/

pildid on siin
tehtud kuu aega tagasi, peale lume sulamist niiet midagi ilusat ei paista praegu
aga suvel on norm...
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

suhteliselt kena platsike, eelmine aasta oli suht sama kui see välja arvata et telk suht pöllule liiga lähedale sai pandud 8)
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Tegin väikse kokkuvõtte.
Vaatasin kes siin sõnavõtnud ja sain sellise nimekirja:

1. nuga e21
2. sysi e21
3. Priit Peljo + kidra + 2last e12 e23
5. lamp + tiina e21 e28
6. Ruut e24
7. Renx e28
8. siim525 e28
9. sass85 e28
10. csi635Alpina e24
11. eclipse e28
12. pr117 e21
13. vazrider
14. rean?
15. E.R.I.K e28
16. SwitC e28?
17. Wishkah e28
18.

täiskasvanuid 17
lapsi 2
e12 1
e23 1
e24 2
e21 4
e28 8
Paistab et üritus saab toimuma seal
vazrider kirjutas:Pakuks siis välja kokkutuleku pidamiseks sellise koha nagu Lükati see asub Kehra lähedal...
.
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Eks varsti tuleks ära otsustad kus kokkutulek teha sest muru kasvamine hakkab hoogu koguma, samas peale minu ja wishkahi pakutud varjandi oli siin vist teistelgi mõnigaid ideid.... :)
Viimati muutis tanele28, 16 Mai 2006 10:27, muudetud 1 kord kokku.
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

koht tundub ju täitsa ok ;)
ja minupoolt võibolla kaks autot tuleb, kui kellegi teisele rooli leiab :D
et siis e21 ja e28
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Ma võin teise auto rooli tulla ma arvan sest enda haisid jällekord liikuma ei saa :(
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

OT küll aga
eks seda räägib siis täpsemalt, täitsa võimalik see variant :wink:
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Ilma et kellelegi sellega liiga tahaks teha, aga ütlen ausalt - ei meeldi see koht. Eks ta suvel ole kindlasti parem kui praegustel piltidel, aga mulle isiklikult paistab suhteliselt koht suhteliselt kõle ja lisaks veel ümbritsev kola ja elektriliinid. Perfektsionistina tahaks loota, et meie foorumi mõistes aasta tähtsündmus toimuks kuskil ilusamas kohas.
Samas ma annan endale aru, et paljudel siit on rahalised võimalused piiratud ja kalli koha üürimist ei saa endale lubada. Siiski äkki võiks kaaluda oma koha ja maja üürimise vahepealset varianti - üürida plats koos grillikoja ja väikese saunakesega vms. ning ööbida telkides. Kamba peale ei tohiks see küll konti murda - mingi 50-100 eek/ekipaaž äkki.

Tegelikult ma tahtsin rääkida hoopis sellest, et hetke probleem on ürituse peakorraldaja puudumine. Äkki on keegi nõus selle raske koorma enda peale võtma? Hõlmates siis koha valiku, ettevalmistuse organiseerimise, raha kogumise jms organisatoorsed küsimused. Teeks seda hea meelega ise, aga ajaliste resursside piiratusest tingituna kardan, et asi jääks "pooletoobiseks".

Edit: vaadates registreerumislehte on registreerunute arv nõnda väike, et ei olegi mõtet suuremalt üritust organiseerida. Milles küsimus? Pole huvi asja vastu?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Usun et tulijaid ikka rohkem kui praegu kirjas on aga ega vähemalt minu jaoks pole tähtis ürituse suurus vaid pigem kvaliteet.
Ja pole ju ikka kindlalt otsust tehtud kus korraldada aga igasuguste üürimistega varsti kahtlane sest suveks tehakse suht palju broneeringuid :? :(
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

korraldamist endapeale ei julge võtta, aga
kui mõelda pinna üürimise peale siis kusagil pärnu kandis mõni suurema platsiga kämping?
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

nuga kirjutas:Väike registreerumisvorm: http://www.e21.ee/reg/2006.php
Nii et kes plaanivad tulla, pange nimed kirja 8)
Mul se koht juba ununenud oli.
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

http://www.hot.ee/lepispeale/index-e.html
et mingi selline koht leida (esimene ettejuhtuv netist)
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
Suletud