Alpina sünnipäev "50 aastat"

Vasta
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Alpina sünnipäev "50 aastat"

Postitus Postitas Baur TC »

Sünnipäeva puhul korraldab Alpina mitu üüritused. Ainult üks nendest on mingi määral "avalik".

27.6.2015 Buchloe´st toimib Alpina poolt jagatud kutsete alusel mainitud avalik üüritus ja seda algab kell 14°°.

Ma pean kindlasti mainima, et liigipääs on kutsedeta täitsa võimatu ja välistatud. Ainult Alpina saatis juba ja saadab edasi ise kutsed välja.

Lisaks küsis Alpina erinevate kontaktide kaudu kes "soovib" osaleda ja kuhu tuleb veel kutsed saata.

Eestis puudub Alpina struktuur, ja nii on mul seda au küsida, kas siin EKBKś on liiged kes soovivad osaleda. Palun mõistage, et mina tohin ainult ettepanekud teha! Mina ei jaga kutsed!

Ise tahan osaleda ja lähen kohapeal. Kuidas on antud hetkel määramata. Ma julgen õelda, et hea juhul "kauplema" 4 piletid välja ja põhimõttelised olen ma vist arusaanud, et Alpina tahab pigem "aitäh 50 aastate ees kallis partnerid " õelda kui autokokkutulek korraldada.

Antud üüritus ei ole mingi ! kokkupuude "Alpina-Gemeinschaft" e.V. (MTÜ) poolt korraldatud Alpina aasta kokkutulekusest, mis tõimib vist 26 kuni 28.06.2015 samas piirkonnast!

Sealt on kõik Alpina omanikud ja sõbrad teretulnud!

N.B. pean seda vist mainima, et Alpina ei soovi mingi perekonnapäeva-moodne üüritus. Alpina mainis viisakas, et lapsed ei ole sellest päevast eriti teretulnud (Alpina veini-kelder on samuti lahti ja pakub maitsekas elamused) ja koduloomad peavad pigem kodus jääma. Kutsed on konkreetselt määratud, nii üks kutse on üks kutse, ja kui elukaaslane tahab osaleda on ikka kaks kutsed vaja!
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Kasutaja avatar
Baur TC
Postitusi: 569
Liitunud: 10 Juul 2006 17:31
Asukoht: Palamuse

Re: Alpina sünnipäev "50 aastat"

Postitus Postitas Baur TC »

Nii mehed, paneme teema palun lukku. Kutsed on Alpina poolt välja saadetud.

Ise võtan osa sellest üüritusest ja luban palju piltid, sest Alpina korraldab

"Concours d’ALPINA " ...
13. August 1918, der Tag der unser Leben veränderte!
Vasta