M: 528i e-28 86.a

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
kenny

M: 528i e-28 86.a

Postitus Postitas kenny »

müüa siis selline asi, automaatkast, mootor tip top, veermik igatepidi vahetatud mis läbi olid, amordid vahetatud, kõik sportresod, koonusfilter, 16 tolli valud + kaasa veel ühed esimesed kummid ja teised valud naelkummidega, põhja alla tehtud paksust alumiiniumplekist karteri ja põhja kaitse, mussi mängib pioneeri mp3 mängija aga vajab tiba kere töid. Hinda ei oskagi paugust öölda asi on täiesti heas sõidukorras ja lissalt hoovis pole enam ruumi! tel 52 96 813 http://www.henza.com/528_bmw/
kenny

Postitus Postitas kenny »

ja noh kui keegi tahab autot ilma suvevaludeta või siis aint valukaid võib ka teada anda ju iseenesest!
kenny

Postitus Postitas kenny »

kogu see krempel näitex 25000.- äkki?
kenny

Postitus Postitas kenny »

no 14,5 kilo hinnaks siis nüüd!
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Minu andmetel kodanik Tagaveoline otsis automaatkastiga viiesajast. Vaadake kas saate kaubale.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
kenny

Postitus Postitas kenny »

krt korras autot juppidena ka kahju müüa ju???
Tagaveoline

Re: M: 528i e-28 86.a

Postitus Postitas Tagaveoline »

kenny kirjutas:müüa siis selline asi, automaatkast, mootor tip top, aga vajab tiba kere töid. Hinda ei oskagi paugust öölda asi on täiesti heas sõidukorras
Jah on tõepoolest huvi E28 autom. vastu alles uurin mida ja mis seisus pakutakse. Rohkem mõtlesin väikema mootori peale 2,0 või 2,5 äkki sõidab törts vähema tankimisega.
Aga "vajab tiba keretöid" :p mis see peaks tähendama ? Põhja ja karpide vahetust või ? Ma olen proovind seda tööd teha 1 korra tõsi küll vene auto peal aga rohkem ei tahaks, sellest jubedast kogemusest aitas. Päris kõvasti on raha raisatud auto tuunimisele mulle tundub, oli abi ka ? Kihutatud sai kõvasti ? Kui suureks kütusekulu läks ? Kas 16" valuveljed on needsamad mis pildil ?
Renx
Postitusi: 497
Liitunud: 07 Aug 2005 21:01
Asukoht: Pealinn

Re: M: 528i e-28 86.a

Postitus Postitas Renx »

Tagaveoline kirjutas:
kenny kirjutas:müüa siis selline asi, automaatkast, mootor tip top, aga vajab tiba kere töid. Hinda ei oskagi paugust öölda asi on täiesti heas sõidukorras
Jah on tõepoolest huvi E28 autom. vastu alles uurin mida ja mis seisus pakutakse. Rohkem mõtlesin väikema mootori peale 2,0 või 2,5 äkki sõidab törts vähema tankimisega.
ega see 2.0 vist eriti ökom ei ole ja ei liigu kah...2.8 jõuab vähe paremini seda keret vedada....endal on olnud nii 520i kui ka 528i E28-d, mõlemad küll manuaalid, aga kütusekulul vahet ei olnud eriti, 528-ga sai isegi pigem paremini ökolt sõita :P
E28 520i -86 ex
E28 528i -83 ex
E28 528i -84 ex
E28 528i -84- ex
E30 318i-325i -84-94a ca. 30tk
E39 525d touring -02 - hetkeliikur
kenny

Re: M: 528i e-28 86.a

Postitus Postitas kenny »

Tagaveoline kirjutas:
kenny kirjutas:müüa siis selline asi, automaatkast, mootor tip top, aga vajab tiba kere töid. Hinda ei oskagi paugust öölda asi on täiesti heas sõidukorras
Aga "vajab tiba keretöid" :p mis see peaks tähendama ? Põhja ja karpide vahetust või ? Ma olen proovind seda tööd teha 1 korra tõsi küll vene auto peal aga rohkem ei tahaks, sellest jubedast kogemusest aitas. Päris kõvasti on raha raisatud auto tuunimisele mulle tundub, oli abi ka ? Kihutatud sai kõvasti ? Kui suureks kütusekulu läks ? Kas 16" valuveljed on needsamad mis pildil ?
nii keretööd olex et siit sealt lissalt kriime täis ja üks taguminekoopaäär vaja ära teha, selle tüki ossin soomest juba ära aga pole aega olnd tegeleda siis raha pole suurt raisatud aint summutid tegime otsast lõpuni uued ja sport resod sain lissalt odavamalt kui olex originaali hakkand alla sättima ja koonus filter ja spoila mis tahab värvimist ja no käimakast töötab jube hästi nigu uuena aru ei saa kui käike vahetab ja õlisi ja assju on vahetatud jne ja neid velgi enam ei ole nüüd on 14 tolli valud naelkummidega! no bena kulu on nii kuda vajutad ja ta autumaat ju et mis seal ikka kihutada aga käsitsi saab kiirendades käike muidu lapata.
kenny

Postitus Postitas kenny »

nii...võite ju tingida vms ja omi hindu pakkuda.
kenny

Postitus Postitas kenny »

paneks siis viimaseks hinnaks 10000 ja kui kevadeks alles siis võib juppe hakata küsima!
Vasta