O: e28 stangenurgad jm vidinad

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

O: e28 stangenurgad jm vidinad

Postitus Postitas Ruut »

Niisiis oleks vaja 87a e28 nii esimest, kui ka tagumist parempoolset stange nurgadetaili. Kas viimastel viiestel olid stanged kere värvi? Miskipärast arvan, et mitte ja minu puhul on tegu kellegi isetegevusega.
Samuti on vaja parempoolset udutuleava plastkatet ja ühte akna vänta.
Kui auto ülevaatusel veel midagi avastan, siis täiendan oma soovide nimekirja.

EDIT Panen nimekirja veel kapoti. Kui kellelgi on enamvähem korralikku lachssilber-metallic värviga kapotti pakkuda, siis oleks väike huvi. Eelmine omaniku kapoti värvimine ei kannata mingit kriitikat. Pealegi on otse roostele värvitud ja see tuleb juba alt välja.
10

Postitus Postitas 10 »

Kui stanged on värvitud, siis küsi kellelt iganes suvalised kasvöi roostes tükid (müügiks ja varuosadeks masinaid küll), enne värvimist pead niikuinii karedaks tegema. Kapoti saad köige kergema vaevaga Sauelt Igori käest. 1000 eeku.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

10 kirjutas:Kui stanged on värvitud, siis küsi kellelt iganes suvalised kasvöi roostes tükid (müügiks ja varuosadeks masinaid küll)
aga seda ma siin ju teengi :) väga roostes tükke siiski ei tahaks
Kapoti saad köige kergema vaevaga Sauelt Igori käest. 1000 eeku.
:shock: Siimul olid sauel e30 kapotid 100 kr tk. Tonniga ei ole uus omanik kindlasti nõus seda kapotti ostma.
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

kõik vajaminevad asjad e28le peaksid saama ühest "eralammutusest". asub pääskülas, number 5588868. kodanik eelistab vene keelt kuid saab väga ilusti ka eesti keeles räägitud (y)
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Kas siis tõesti kellelgi ei vedele stangesid, mis oleks keskelt kõveraks sõidetud ja nurk korras. Ihvi antud number pakkus korralikke stangesid - esimene 700 ja tagumine 500. Ise pole näinud ja tegelikku seisukorda ei tea. (Nagu ma auto ostu puhul nägin, erines minu arusaam Väga Heas Korras autost oluliselt müüja omast.) Aga tahaks ikkagi esialgu nurka, kuna ülejäänud stange on OK. Tõnis - sa otsisid ka stanget. Eks võta tüübiga kontakti.
Igoril on mingid variandid olemas aga tahaks veits soodsamalt.
pisike528
Postitusi: 367
Liitunud: 15 Veebr 2006 22:38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas pisike528 »

nii esimesed kui tagumised stange nurgad olemas ,väljast kroom korralik
BMW 320 1989 coupe manu
Audi 80 1.8T 1993 rwd
Vasta