Börsis e28 m535

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

E34 & E32
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

pmtslt on see juba ostetud
635csi
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Paistab pigem M535i :shock: . Oi kurat, miks mul just nüüd raha pole :x :evil: . Loodan, et keegi teine siit foorumist auto ära ostab...
E34 & E32
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

omega kirjutas:
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Paistab pigem M535i :shock: . Oi kurat, miks mul just nüüd raha pole :x :evil: . Loodan, et keegi teine siit foorumist auto ära ostab...
mi spoilereid tal pole igaljuhul ja m-tech rool ainuke jupp m535elt arvan et tegu tavalise 535ega aga tahaks vin koodi näha :roll:
E28 525e & E28 535i
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

nii sai nyyd ka seal rakvere kandis seda 535-te vaatamas käidud, põhimõtteliselt võite selle 535 ära unustada, kuna masina seisukord on ikka väga vilets :( piltidelt paistab tõesti suht sile, aga tegelikult kere ja põhi ikka väga nutused, autot on lapitud mingi pigiga :x karbid läbi, põhja alla suured augud, lansekad on läbi ussitanud ja varjamisex pigi paksult täis. kastil puksid läbi, mingi hetk ei lylinud yxki käik ja maanteel tuli järsku hull ragin sisse :? pidurid ei toimi koralikult abs samuti. puksid ja sillad vajavad väga palju tööd, neid pole vist kordagi hooldatud igatahes vaikusest ja stabiilsusest oli asi kaugel. mootoril mingit tõmmet pole, korralik 2.0 palju kobedam, ja ega eriti ei julgenud sellises konditsioonis masinat piinata ka. iluvigasid ja pisemaid asju oli ikka ka omajagu.
yldiselt minu arvamus et ok jah oli 535i ja tõesti sellist masinat enam eriti hästi ja odavalt ei leia, aga konkreetse isendi eest yle 5kilo ei käix, liig palju asju mis vajavad tegemist ja lihtsalt ei tasu ära kuna midagi head seal ei olnud :(
kuulsin et Iffmees oli ka seal natz enne mind käinud, vast räägib ka oma muljeid ;)
(kindlasti leidub ka neid kes kohe minu arvamust ja texti hakkavad maha tegema, neile siis teadmisex et see oli minu arvamus ning auto ikka myygis ja palun minge ostke :) )
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Käisin siis ka seda M535-t vaatamas. Ühinen eelkõnelejaga, nii jubedas seisus autoga pole minul õnnestunud siiani kokku puutuda. Ise poleks ma teda vist niisama ka võtnud , sest äravedamine maksab ka midagi. Vaatamaminek oli täielikult raisatud aeg
635csi
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

E12 M535i, tuunitud :shock: :x

Valmistatud 11 eksemplari enne minu masinat :P
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

nuga kirjutas:E12 M535i, tuunitud :shock: :x

Valmistatud 11 eksemplari enne minu masinat :P
huvitav miks see sisu siukseks tehtud? :S jube.

ja miks ta nii odav? :O
rzmz
Postitusi: 55
Liitunud: 19 Juun 2006 12:40
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rzmz »

kui ilusaks on auto tehtud! eriti meeldivad mulle põhjakatetega sobitatud armatuuriliistud ning uksepolstrid.
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Toivoku kirjutas:ja miks ta nii odav? :O
See on oksjon, hind kindlasti tõuseb veel.
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

nuga kirjutas:
Toivoku kirjutas:ja miks ta nii odav? :O
See on oksjon, hind kindlasti tõuseb veel.
ahsoh, ei pand tähelegi, oleks sellise hindega siis oleks pidanud jätma 750i ostmatta ja hoopis selle ostma :)
omega
Postitusi: 860
Liitunud: 28 Sept 2005 21:33
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas omega »

Iff kirjutas:Käisin siis ka seda M535-t vaatamas. Ühinen eelkõnelejaga, nii jubedas seisus autoga pole minul õnnestunud siiani kokku puutuda. Ise poleks ma teda vist niisama ka võtnud , sest äravedamine maksab ka midagi. Vaatamaminek oli täielikult raisatud aeg
Aga oli siis M535i, või oli tavaline 535i ?
E34 & E32
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

omega kirjutas:
Iff kirjutas:Käisin siis ka seda M535-t vaatamas. Ühinen eelkõnelejaga, nii jubedas seisus autoga pole minul õnnestunud siiani kokku puutuda. Ise poleks ma teda vist niisama ka võtnud , sest äravedamine maksab ka midagi. Vaatamaminek oli täielikult raisatud aeg
Aga oli siis M535i, või oli tavaline 535i ?
vin koodi järgi saaks eristada, aga kohalkäind isikud vist ei vaadand seda kuna auto oli väga kehvas seisus :idea:
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

omega kirjutas:
Iff kirjutas:Käisin siis ka seda M535-t vaatamas. Ühinen eelkõnelejaga, nii jubedas seisus autoga pole minul õnnestunud siiani kokku puutuda. Ise poleks ma teda vist niisama ka võtnud , sest äravedamine maksab ka midagi. Vaatamaminek oli täielikult raisatud aeg
Aga oli siis M535i, või oli tavaline 535i ?
M535 oli
635csi
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Iff kirjutas:
omega kirjutas:
Iff kirjutas:Käisin siis ka seda M535-t vaatamas. Ühinen eelkõnelejaga, nii jubedas seisus autoga pole minul õnnestunud siiani kokku puutuda. Ise poleks ma teda vist niisama ka võtnud , sest äravedamine maksab ka midagi. Vaatamaminek oli täielikult raisatud aeg
Aga oli siis M535i, või oli tavaline 535i ?
M535 oli
vin koodi järgi kontrollitud?
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

No ma vin-i järgi ei vaatand, küll aga oli tehasekleepsu peal nii kirjas mis asub juhi ukseposti küljes. Ei usu, et keegi selle sinna petmiseks kleepinud oleks, müüja ei paistnud teadvat, misasi on m535. Küljes olid ka m-i tagaspoiler(mitte küll terves tükis), tagapõll, esipõlle jäänused, koopaääre plastmassid, rool, käigukanginupp ja istmed nii ees kui taga.

Müüja rääkis, et auto olla ostetud 8a tagasi tartust, ning oli uhke fakti üle, et selle aja jooksul pole peale õli midagi vahetatud :shock:
635csi
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

no mulle väitis see m535 myya ka et ainult õli on vahetanud muud hooldust viimased aastad pole saanudki :evil: kuigi telefonis rääkides ytles et kere remont on tehtud nagu omale, ehk siis järeldad et hästi, aga välja tuli hoopis et nn. mäkkaivari stiilis.
minule väitis et auto ostetud rakverest ja et tema käes 6 aastat :?
lisax veel et õue peal oli myya uus auto, e36, kahjux ei taibanud nr vaadata, aga pakun et paari aasta pärast see ka myygis, nn. autona mis ainult õlivahetust saanud :twisted:
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Iff kirjutas:No ma vin-i järgi ei vaatand, küll aga oli tehasekleepsu peal nii kirjas mis asub juhi ukseposti küljes. Ei usu, et keegi selle sinna petmiseks kleepinud oleks, müüja ei paistnud teadvat, misasi on m535. Küljes olid ka m-i tagaspoiler(mitte küll terves tükis), tagapõll, esipõlle jäänused, koopaääre plastmassid, rool, käigukanginupp ja istmed nii ees kui taga.

Müüja rääkis, et auto olla ostetud 8a tagasi tartust, ning oli uhke fakti üle, et selle aja jooksul pole peale õli midagi vahetatud :shock:
Kas kapoti all oleval sildikesel oli ka kirjas m535?
Minu 535el ka ukeposti küljes oleval sildil kirjas 535i/M535i.
E28 525e & E28 535i
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

tanele28 kirjutas:
Iff kirjutas:No ma vin-i järgi ei vaatand, küll aga oli tehasekleepsu peal nii kirjas mis asub juhi ukseposti küljes. Ei usu, et keegi selle sinna petmiseks kleepinud oleks, müüja ei paistnud teadvat, misasi on m535. Küljes olid ka m-i tagaspoiler(mitte küll terves tükis), tagapõll, esipõlle jäänused, koopaääre plastmassid, rool, käigukanginupp ja istmed nii ees kui taga.

Müüja rääkis, et auto olla ostetud 8a tagasi tartust, ning oli uhke fakti üle, et selle aja jooksul pole peale õli midagi vahetatud :shock:
Kas kapoti all oleval sildikesel oli ka kirjas m535?
Minu 535el ka ukeposti küljes oleval sildil kirjas 535i/M535i.
Kapoti alla ei vaatand aga uksesildil oli m535 mitte 535/m535
635csi
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

täpsemalt, uksepostil oli M535i/A mootoriruumis täpselt ei otsinud ja silma ka ei hakanud, võimalik et oli samu ära roostetanud või siis selle paxu pigi kihi all :lol:
Vasta