ÄA/odavalt müüa palju e23 ja M30 juppe

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

ÄA/odavalt müüa palju e23 ja M30 juppe

Postitus Postitas Ihv »

kuna lähima paari nädala jooksul lammutatakse maha garaaz kus mul on umbes autojagu juppe ja kõiki ilmselt ise ei vaja siis jagaks osa ära.
näiteks:
-komplektne M30 mootor millel on plokis küljepeal auk (külmunud)
-mittekomplektne M30 mootor, kaane jätaks siiski omale tagavaraks vist
-4k käigukaste on nagu putru..1 vast jätaks omale aga neid peaks 3-4 tk kokku olema. üks 5k käigukast kus mingi käik sees on on ka.
-e23 inetu ja kulunud roheline sisu. kui kellelgi ehk mingit polstrit või istmeraame vms vaja siis annan niisama ära, kui ei läheb prügimäele
-plekk- ja valuvelgi hulgim..valud ei ole komplektsed ega ilusad aga viisakaid ja ilusaid 14" plekke leiab palju
-e23 tagaklaas ja kõrvalistuja küljeklaas
-jne, ainult küsige

soovijad peaksid lähiajal (soovitavalt järg nädalavahetus) asjad ära vedama, vajadusel võin pärakäru laenata ja tartu piires ka konksuga autot...

ühtlasi kui kellelgi on huvi siis oleks pakkuda plekkgaraaz (uksed ära vajunud aga muidu täitsa ok, plekkpaneelidest poltühendusega ehitatud, st lõikamata-keevitamata demonteeritav). hinda ei oska küsida, vanaraua hind näiteks.

EDIT: garaaz broneeritud hetkeseisuga.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

milliseid valusi sul seal on? kus sul see koli asub ma tulex ja vaatax ka :D
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

asub tartus.
sind huvitavaid valusid kõigi eelduste kohaselt ei ole..mingid 390mm ja mingid kahtlased tihedad kodarad (ei ole isegi kindel kas bemmi omad aga alla läksid) ilma kapsliteta..komplekti kokku ei tule...
mart154
Postitusi: 858
Liitunud: 27 Dets 2005 10:17

Postitus Postitas mart154 »

Ihv kirjutas:asub tartus.
sind huvitavaid valusid kõigi eelduste kohaselt ei ole..mingid 390mm ja mingid kahtlased tihedad kodarad (ei ole isegi kindel kas bemmi omad aga alla läksid) ilma kapsliteta..komplekti kokku ei tule...
OT: kui keegi ikkagi neid 390mm velgesid tahab komplekti kokku saada, siis viimsist võib 2tk ära vedada tasuta ;)
Impsionu
Klubiliige EBK
Postitusi: 463
Liitunud: 08 Apr 2006 22:06
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Impsionu »

milline see sisu on?? mul oleks riiet vaja küll :P
Pilt
Peaksid teadma milline see sisu on, sest pilt on kehvake :wink:
aga mulle muidu meenub et ei olnud vist sama, aga küsin igaksjuhuks üle :P
BMW E91 320D 07/2010
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

ei ole selline sisu..ja ega seda riiet kuskilt väga võtta olekski..suht puru ja pleekind jne..
Vasta