O: Istmed e24-le nii esimesed kui tagumised+keskkonsool

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

O: Istmed e24-le nii esimesed kui tagumised+keskkonsool

Postitus Postitas Iff »

On äkki kellegil midagi pakkuda? Riide olukord pole tähtis, peaset mehaaniline osa korras oleks esimestel. Võib ka tervet sisu pakkuda koos kõigi polstrite ja värkidega.
Ja veel parem oleks kui keegi tahab oma vana sisu vahetada minu auto sisu vastu+komp. Lisan ka mõned pildid enda sisust, vastu sooviks siis pmtslt samasugust vana/katkist/räbalat
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
635csi
--overdose--
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Nov 2006 12:29

Re: O: Istmed e24-le nii esimesed kui tagumised+keskkonsool

Postitus Postitas --overdose-- »

[quote="Iff"]On äkki kellegil midagi pakkuda? Riide olukord pole tähtis, peaset mehaaniline osa korras oleks esimestel. Võib ka tervet sisu pakkuda koos kõigi polstrite ja värkidega.
Ja veel parem oleks kui keegi tahab oma vana sisu vahetada minu auto sisu vastu+komp. Lisan ka mõned pildid enda sisust, vastu sooviks siis pmtslt samasugust vana/katkist/räbalat


kui soovid vanat räbalat käi romulatest läbi või jäta enda omad alles... :wink:
istme riide vahetus

www.zone.ee/istmeriidevahetus
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Re: O: Istmed e24-le nii esimesed kui tagumised+keskkonsool

Postitus Postitas Arvo »

On pakkuda must nahksisu (comfort) esimesed ja tagumised istmed, tagumised väga korralikud, esimestel oli juhiistmel kriimustus ning üks plastdetail puudu. Nahk pehme ja ilma pragudeta.

Hind 3200.-
E24 635CSi | E10 2002
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Re: O: Istmed e24-le nii esimesed kui tagumised+keskkonsool

Postitus Postitas Iff »

Arvo kirjutas:On pakkuda must nahksisu (comfort) esimesed ja tagumised istmed, tagumised väga korralikud, esimestel oli juhiistmel kriimustus ning üks plastdetail puudu. Nahk pehme ja ilma pragudeta.

Hind 3200.-
On mingeid pilte? Kus näha saab?
635csi
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Re: O: Istmed e24-le nii esimesed kui tagumised+keskkonsool

Postitus Postitas Iff »

--overdose-- kirjutas:kui soovid vanat räbalat käi romulatest läbi või jäta enda omad alles... :wink:
Millises romulas on vabalt võtta kuuese sisusid?
635csi
--overdose--
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Nov 2006 12:29

Re: O: Istmed e24-le nii esimesed kui tagumised+keskkonsool

Postitus Postitas --overdose-- »

Iff kirjutas:
--overdose-- kirjutas:kui soovid vanat räbalat käi romulatest läbi või jäta enda omad alles... :wink:
Millises romulas on vabalt võtta kuuese sisusid?
seal kus mul sõber on seal oli 6 istmeid..:) a ei tea aks veel alles..:)
istme riide vahetus

www.zone.ee/istmeriidevahetus
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Selle asemel, et kirjutada, "võta romulast" ja "seal kus mul sõber on, seal oli" kirjuta üks (1) postitus, kus on kirjas:

"Sõber töötab romulas, kus varem oli kuuese sisu, tema number on xxxxxx, helista talle ja uuri, kas on veel alles, mis seisukorras ja mis maksavad"

Aitäh!
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Oeh, keegi peab ju nalja ka ikka tegema :lol: Aga nüüd ma tahaks ikkagi vähe täpsemat infot, et mis lammar ja mis number jne
635csi
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Äkki ma nüüd ikka saaks selle lammutuse kontaktid, kodanik --overdose--???
635csi
--overdose--
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Nov 2006 12:29

Postitus Postitas --overdose-- »

rääkisin temaga uurib veel...täna peaks täpsemalt teada saama...muidu võrus ka 4 romulat kui kindlustuse nüüd tehtud saab siin ka ringi vaadata.. :wink: Aga miks muidu ära tahad vahetada...korralik sisu ju parem kui vana, või tahad vana sisu kui saad uue materjaliga katta? 8)
istme riide vahetus

www.zone.ee/istmeriidevahetus
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Plaanis on sisu teha alcantara ja nahaga ning vana sisu on nii heas korras et pole seda mõtet lõhkuda. Pigem otsin mingi riidesisu, millest lasen endale teha selle mida tahan ja keegi saab minu vana omale
635csi
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Iff kirjutas:Pigem otsin mingi riidesisu, millest lasen endale teha selle mida tahan ja keegi saab minu vana omale
Raske saab see sul siit kohapealt leida olema. Ei mina usu, et kusagil lammaris on kuuest sees ja siis veel sportistmetega. Mõnele kodanikule lihtsalt meeldib igas teemas asjatada - suhtlemisvaegus vist.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Ruut kirjutas:
Iff kirjutas:Pigem otsin mingi riidesisu, millest lasen endale teha selle mida tahan ja keegi saab minu vana omale
Raske saab see sul siit kohapealt leida olema. Ei mina usu, et kusagil lammaris on kuuest sees ja siis veel sportistmetega. Mõnele kodanikule lihtsalt meeldib igas teemas asjatada - suhtlemisvaegus vist.
Kusjuures, sauel oli mingi aeg tagasi tagaistmed olemas, seda ma tean kindlalt. Küsimus on keskkonsooli saadavuses kõige rohkem. Sobivad esiistmed vast ikka leiab, ma vähemalt loodan :D
635csi
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Iff kirjutas:Kusjuures, sauel oli mingi aeg tagasi tagaistmed olemas, seda ma tean kindlalt. Küsimus on keskkonsooli saadavuses kõige rohkem. Sobivad esiistmed vast ikka leiab, ma vähemalt loodan :D
Hmm.. Huvitav, kas sauele on siis midagi juurde tulnud. Kui ma kaks aastat tagasi esimest suunatuld ja tagatuld otsisin, siis Igor ütles, et oli masin sees aga praktiliselt midagi enam järgi ei ole. Aga võibolla tagaistmed on ka sellest eelnevast autost - need mulle huvi ei pakkunud.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
Silwer
Postitusi: 319
Liitunud: 26 Jaan 2006 14:01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Mingi kere seal tal mõned kuud tagasi veel vedeles aga suht tühjaks oli juba tehtud...
BMW 325i E30 2,7 Turbo Stroker
bballa
Postitusi: 78
Liitunud: 25 Sept 2006 18:14

Postitus Postitas bballa »

Sauel esiistmete poolest tühjus. Otsin just endale esimesi sportistmeid, seega sai seal äsja käidud. Tagumiste kohta ei tea kahjuks midagi kosta.
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Nii, kuna keegi ühtegi istet välja ei pakkunud sai täna ise sauel käidud. Sain omale 2K eegu eest tagaistmed, keskkonsooli esimese ja tagumise osa, uste ülemise ääre plastikud(sealt kus klaas välja tuleb), samuti samad osad taha. Soovitaksin teistele kuuese omanikele ka seal käia ja vaadata mis veel võtta on. Kui pole tahtmist oma autot ideaalseks taastada siis on seal nii salongi kui kerejuppe võtta veel küll, seda enam, et ega keegi ju kuuese juppe rohkem paku. Suhtumine klienti on muidugi naljakas neil - enne ei viitsitud istmeid alla näha tuua kui ma ütlesin et kindlalt ära võtan :?
635csi
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Millist värvi sisu oli - uksekäepidemed jms?
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Ruut kirjutas:Millist värvi sisu oli - uksekäepidemed jms?
Pruun. Uksekäepidemeid kahjuks ei leidnud
635csi
Vasta