o: 728i bensiinipumba ja roolivõimu pumba (+muud kola)

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

o: 728i bensiinipumba ja roolivõimu pumba (+muud kola)

Postitus Postitas Ihv »

eeldatavasti on ka mõnel muul hail sama bensupump. huvi ainult korraliku kraami vastu - üks lekkiv ja üks (vist) vahelduva survega on endalgi olemas :)

samuti on mul 3 või 4 roolivõimu pumpa mis kõik häält teevad (enamikel ka käega tuntav loks), seega garaazinurgas seisvate "vist töötab" variantide vastu huvi ei ole :wink:

lisaks võib pakkuda järgnevaid asju:

-väga korralik roolikarp (oodatud ka info taastamise kohtade kohta)
-vana ninga esistange kroomosi, eriti keskmist (samuti teretulnud info osavate mõlgieemaldajte kohta - olemas korraliku kroomiga keskosa kuid ca 1 cm suht lame mõlk sees)
-kütusepaak
-100% töötav kelladeplokk (võib ka 528i)
-5k manuaali kardaan, või veelparem:
-automaatkast koos kardaani ja kõige muu vajalikuga
-väga ilus hele sisu :twisted:

liiga suuri lootusi asjade leidmisele ei pane kuid mine sa tea. rohkem vist midagi pähe ei tule mida see aasta vahetada tahaks :)
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

üks remonditud roolivõimu pump on olemas, aga niisama seda ära ei anna
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

niisama ei olegi soovi midagi saada :wink: eesmärk ei ole kiire ja odav hädapärane remont vaid häirivate asjade eemaldamine.soovin korralikke asju ja olen nõus ka vastavat hinda maksma. mis hinnasoov on?
Kasutaja avatar
whiteshark
Postitusi: 56
Liitunud: 29 Aug 2005 12:18

Postitus Postitas whiteshark »

Ihv kirjutas:niisama ei olegi soovi midagi saada :wink: eesmärk ei ole kiire ja odav hädapärane remont vaid häirivate asjade eemaldamine.soovin korralikke asju ja olen nõus ka vastavat hinda maksma. mis hinnasoov on?
Taastatud atm kast olemas koos kõige vajalikuga . Aga uurin mis plaanid sellega täpsemalt olid. Midagi kindlat ei luba.
Vasta