Lukku

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Suletud
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Lukku

Postitus Postitas indrek »

Lukku.
Viimati muutis indrek, 16 Mär 2006 13:03, muudetud 1 kord kokku.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Ei saa mitte vaiki olla - äärmiselt huvitav pakkumine!
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

See on küll huvitav pakkumine. Olen tegelikult kogu aeg selliste BMW seitsmekümnendatest aastatest pärit autode austaja olnud. Masinad vahemikust 1970 - 1979 on väga väga põnevad. 1978 aasta 528, vana sissepritsega, see oleks väga hea variant. Kuna tegemist on 528-ga ehk tolle aja viiesajaste „peaaegu lipulaevaga“ siis peaks sellel autol salongis olema muuhulgas puitsisu ja ehk ka mõned elektrilised lisad nagu el.aknad? Konsoolil asuva soojendusbloki regulaatorite keskmisel lülitil peaks olema sisseehitatud seieritega kell. Loomulikult seda juhul kui auto ostja need asjad omal ajal autosse lasi tellida. Puitsisu peaks olema see kroomääristega variant (kui on). Endal seisavad praegu laua all seina ääres e12-ne uksepolstrid koos puitliistudega ning armatuuril olevad 2 puitliistu (mis on ilma kroomservata). Sai kunagi ära võetud kuna pakkumine oli soodne. Mingil osade otsingul oli ühel tüübil ka e12 lammutamiseks ja haarasin igaks juhuks kaasa, ehk kulub kunagi tulevikus marjaks ära… kunagi ju ei tea millal vaja võib minna. Elektrilistele akendele aga paigutati lülitite blokk sellel mudelil juhiuksele. Seda tehnilise passi asja peaks täpsustama, kas kõik on ametlik. Tore oleks pilte näha. Muuseas - huvitav nüanss on see kuidas vana e12 petab ära nii mõnegi suurema masina - oma sõiduomadustega. Ise olen sõitnud aastakese e12 525-ga. See käitus teel nagu e23 - igati mugav ja minek oli nagu läbi sulavõi.
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

.......
Viimati muutis indrek, 16 Mär 2006 13:03, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

miks kurat ma ei suuda olla kuu aega söömata ja ilma kytuseta :'( krt tervepalga peaks alla panema et see ära osta :P . sealt saaks originaal 5käigulisek asti mida mul vaja :P . e28 mootor on sutsuke võimsam :) . aga miks kurat 83 tal passis kirjas kui 81 nende tootmine lõpetati? :S .

kes ära ostab siis mul on sutsuke e12 juppe ka :) et nagu spidokas on olemas :) .
Kasutaja avatar
indrek
Postitusi: 251
Liitunud: 08 Okt 2004 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas indrek »

......
Viimati muutis indrek, 16 Mär 2006 13:04, muudetud 1 kord kokku.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Sa sebi mõni foto siia :idea: Potensiaalsetel huvilistel oleks siis pilt silme ees, millega täpsemalt tegu. Paar klõpsu välimusest ja sisust poleks paha.
Suletud