müüdud

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

57802094 või56143694 telefon nüüd jälle sees!
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

E28 kirjutas:nagu ma aru saan siis ärimeest sinus ei saa :P, sulle pakutakse 1.5k vs emexis pakutava 1k ja sa valid odavama variandi :D
kuna ise selle autoga niipalju nussi näind siis ennem vaatan kuidas tuleb ta lõpp ( ennem lõpetan ta ära) kui annan odavamalt ära!
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

enrico6655 kirjutas:
E28 kirjutas:nagu ma aru saan siis ärimeest sinus ei saa :P, sulle pakutakse 1.5k vs emexis pakutava 1k ja sa valid odavama variandi :D
kuna ise selle autoga niipalju nussi näind siis ennem vaatan kuidas tuleb ta lõpp ( ennem lõpetan ta ära) kui annan odavamalt ära!
:lol: Tüüpiline eestlane - enne hävin kasvõi rahas aga naabrimehele (antud juhul siis haihuvilisele) odava(ma)lt ka ei müü. Selle nimi on lihtsalt kadedus. Müügi korral tuleks ikkagi müüa sellele, kes rohkem pakub või kui raha pole oluline siis kinkida inimesele, kes asja korda teeb.
Muideks kuusakoski ei võta su autot vastu, kui ta on kellegi teise nimel. Kui otsustad masina eelnevalt tükeldada, siis näed vaeva rohkem, kui see saadav 1k metallikokkuostust.
Aga loomulikult - valik on sinu
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

:D sellised me eestlased olemegi :D
tuudur

Postitus Postitas tuudur »

peab ikka loll küll ja ükskõikne uunikumide vastu olema, kui räägib sellist juttu, et viskan või minema kui kallist hinda ei saa... :?:
raunz
Klubiliige
Postitusi: 2270
Liitunud: 08 Veebr 2006 16:43
Asukoht: Saku

Postitus Postitas raunz »

Tule räägi minuga msnis, leidsin sulle potentsiaalse huvilise. Ära ainult uisapäisa emexisse vii.
BMW E21 323 2,5 M50 1981
BMW E21 320 2,5 M20 1980
BMW E88 135i 2008
Reino26
Postitusi: 9
Liitunud: 23 Veebr 2007 10:35

Postitus Postitas Reino26 »

See lugu hakkab juba seda selli meenutama kes internetis raha nõudis, või muidu tapab ta oma jänese ära! :D
HAIRIDER
Postitusi: 545
Liitunud: 11 Aug 2006 15:30
Asukoht: Tallinn City

Postitus Postitas HAIRIDER »

natuke OT, kuid rääkides odavalt müümisest ja emexist. mõnikord on tõesti parem emexisse viia ja seega lõplikult arvelt kustutada, kui müüa mõnele mehele kes isegi 600.- ümber registreerimiseks ei leia ja sinu nimel oleva autoga igasugu sigadusi korda saatma hakkab. müüd küll ostu-müügi lepinguga ja loodad et teine selle kiirelt ümber regab, aga ei. siis lased ark-il auto võõrandad, aga politsei andmebaasis oled ikkagi sina omanik ja hakkab jälle üks k.pp pihta. ma ei tea küll kuidas konkreetse autoga on, aga neid ostjaid kes seda 600.- ei suuda leida on ikka küllalt palju.

Sry et müügi teemast OT :oops: kuid haihuvilisena loodan siiski et leiad ostja ja jätad metallihundi seekord nälga. sest emexisse vedades saad veelgi vähem raha ja vedamine ise võtab palju aega-raha-sebimist :)
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

niipalju kui mina olen aru saanud, siis tema ise on ka üks nendest kes pole 600 eeku leidnud, ning auto polegi tema nimel.

Mina olen enda soetatud autod nädala jooksul alati ümber kirjutanud, või lasknud omanikul kohe maha kanda (kui pole plaanis liiklema autoga asuda).

Aga tõesti, see kõik OT, ning loodan et auto leiab asjaliku omaniku.
-ziil-
Postitusi: 7
Liitunud: 28 Dets 2006 00:40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas -ziil- »

Ei ole viimasel ajal uurimas käinud, kas auto veel minu nimel, või mitte. Aga kuna nagunii varsti arki pean minema ühte teist autot enda nimelt võõrandama, siis uurin selle kohta ka järgi.

Teemasse ka osaliselt.
Kui see jura kaua niimoodi jätkub, siis varsti ma lohistan selle auto sealt ise ära, kuna dokumentide järgi omanik ju mina. Kui keegi ta aga ära ostab ja tahab ümber kirjutada, siis 56242473 ja võin kasvõi arki kaasa tulla, põhiline, et enam seda jama ei oleks.
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

mul pohhui mis arvate aga igastahes kui keegi seda tahab siis andke kähku märku sest homme läheb see auto minema kuusakoski!
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

enrico6655 kirjutas:mul pohhui mis arvate aga igastahes kui keegi seda tahab siis andke kähku märku sest homme läheb see auto minema kuusakoski!
Jälgisin tükk aega teemat vaikselt, ei saanud enam vait olla. Ma arvan et kui sa oma lubadused teoks teed, siis oled ikka paras idikas küll. Nagu meil neid vanu autosid jalaga segada oleks siin, isegi mitu huvilist olnud kes auto enda hoolealla võtnuks. Mõistlikud inimesed saavad ju alati kokkuleppele :roll: .
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

kes läheb romulasse, kes haiglasse :D
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

Cardo kirjutas:kes läheb romulasse, kes haiglasse :D
ähvardad w?
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

tõnis kirjutas:
enrico6655 kirjutas:mul pohhui mis arvate aga igastahes kui keegi seda tahab siis andke kähku märku sest homme läheb see auto minema kuusakoski!
Jälgisin tükk aega teemat vaikselt, ei saanud enam vait olla. Ma arvan et kui sa oma lubadused teoks teed, siis oled ikka paras idikas küll. Nagu meil neid vanu autosid jalaga segada oleks siin, isegi mitu huvilist olnud kes auto enda hoolealla võtnuks. Mõistlikud inimesed saavad ju alati kokkuleppele :roll: .
näha et ei saa ju 3000 viige minema armastajhad :D
Kasutaja avatar
enrico6655
Postitusi: 93
Liitunud: 20 Veebr 2007 00:04
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas enrico6655 »

müüdud
Suletud