e23 lähituled

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

e23 lähituled

Postitus Postitas kustas »

Ok, selline teela siis, et oleks vaja oma autole (E23) uusi(vanu) korralike lähitulesid. Kuna mul on vanem nina, siis mulle e28 ja e23(uuem nina) tuled kinnituste pärast ei pidanud sobima, ei tia, ise pole proovinud. ok kui kellelgi leidub selliseid asju, siis antku teada. Või kui keegi teab kust saaks.
Võiksin ka United Motorsist nad osta, aga siis peaks loovutama ühe tule eest 1300 raha :mrgreen: , mida ma kohe kindlasti ei tee...
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

variant on veel e21 2-tulelise tuled?
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Arvan, et neid on veel vähem liikvel või on sul mõned üle?
Arvan, et need istuvad küll...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

mul kahjuks pole. tegelikult üks on (parempoolne), proovimise mõttes sobiks see kah tegelikult. aga nojah, ma nagunii tartus elan :P
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

krt ma ei tea miks ta mul automaatselt end välja logib. eelmine post minu oma siis.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

No ühest pole abi... :(
Olukorra oleks ma lahendanud muidu nii, et sina saadad postiga ja mina saadaks raha sinu pangakaardi peale.... simpel as that. Suht usalduse värk aga ma arvan et siin eriti mingeid pätte ei leidu...
Käisin just vaatamas, et mul ongi lähi tuled e21(H4 variant) omad ja kaugtuled on lada 06'e omad.................. :D need päris korralikud, nii et need lähitulevikus vahetusse ei lähe. Aga kunagi kindlasti, sest ajan taga originaalsust...
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Jäid veits hiljaks oma tulesooviga, müüsin just ühe komplekti maha :(
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

:( I'll keep lookin'
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

tra, see täitsa loll jutt siis, et 28 lähituled ei istu (seda rääkis mulle üks bmw osade müügiga tegelev vend). Vaatasin siis venna e28 pealt - kinnitused täpselt samad.... :D
siis nüüd sauele ja korralikud tuled....u. 350kr. tükk.
Case closed.
Vasta