MM mõõdus kummid?

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
kiire-lauri
Postitusi: 31
Liitunud: 07 Juun 2005 22:11
Asukoht: tallinn

MM mõõdus kummid?

Postitus Postitas kiire-lauri »

Kas kellegil ei vedele kuskil paari mm mõõdus kummi?
Või kas neid kuskilt osta ka saab veel?
Ei tahaks kohe uusi velgi ostma hakata ja need mis meeldivad maksavad palju raha ka.
ullivilli
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Apr 2008 22:29
Asukoht: TLN

Postitus Postitas ullivilli »

Selgita mulle lollile, mis mõõt on MM? 1mm?
Ja kui tähti närida, siis kumm on kaitsevahend õhtul, teki all; Või toormaterjal vms; sa otsid vist pigem rehve?
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

ullivilli kirjutas:Selgita mulle lollile, mis mõõt on MM? 1mm?
Ja kui tähti närida, siis kumm on kaitsevahend õhtul, teki all; Või toormaterjal vms; sa otsid vist pigem rehve?
kuule ullike, mine häbene end nüüd pisut toanurgas

Teema algatajale soovitan, need mm veljed vanametalli viia ja saadud rahaeest 600.- võin sulle müüa 14" valuveljed koos mingite kummidega ja kui need ära kuluvad saad võileivahinnaeest kumme nii mis kulub

oletan, et need on sul ju e28 all exju
e28
ullivilli
Postitusi: 331
Liitunud: 01 Apr 2008 22:29
Asukoht: TLN

Postitus Postitas ullivilli »

Nu kui pole MM veljega ennem kokku puutunud, siis ega ei tule pilti ette küll.. Aga ok, häbenen.
Edulist kummitamist.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Märksõnaks on TRX. Selle abil leiab nii siit foorumist, kui ka mujalt netist infi nende mm mõõdus rehvide kohta. Aga kasutatud kujul leiab ehk rehve, mis on juba kivikõvaks muutunud. Soovitaks käituda Cardo õpetussõnade järgi.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
Kasutaja avatar
tanele28
Klubiliige
Postitusi: 761
Liitunud: 23 Apr 2005 20:10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tanele28 »

Cardo kirjutas:
ullivilli kirjutas:Selgita mulle lollile, mis mõõt on MM? 1mm?
Ja kui tähti närida, siis kumm on kaitsevahend õhtul, teki all; Või toormaterjal vms; sa otsid vist pigem rehve?
kuule ullike, mine häbene end nüüd pisut toanurgas

Teema algatajale soovitan, need mm veljed vanametalli viia ja saadud rahaeest 600.- võin sulle müüa 14" valuveljed koos mingite kummidega ja kui need ära kuluvad saad võileivahinnaeest kumme nii mis kulub

oletan, et need on sul ju e28 all exju
utiili vast velgi ka kohe saata ei tasu proovi usakate rehvidega tegelevatest firmadest saada, kunagi uurisin oli saada küll aga hind
üsna krõbe.
E28 525e & E28 535i
kiire-lauri
Postitusi: 31
Liitunud: 07 Juun 2005 22:11
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas kiire-lauri »

Velgi ma ei raatsi emexisse viia parem jätan endale.Ja 14'' veljed ei lähe ka kahjuks alla sest kettad on liiga suured.
Seega peab ikka raha koguma ja ostma uued veljed ,mis autoalla ka sobivad.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Uue kummi hind alates ~ 4000.- krooni tk. Otse USA-st saaks odavamalt kui viitsimist pusida... Need kummid mis meil kasutatuna müüakse on eluohtlikud. Viimase piirini kulunud rehvidel on näiteks mustrit sügavamaks lõigatud jne.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2635
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

http://www.longstonetires.jp/Special_Offer.php
Keri lehe lõppu. Ma arvan, et nad saadavad ka Eestisse aga alla 4000 suurt midagi ei saa.
CSi, ti, i, RT, TC1, D
killer666
Postitusi: 508
Liitunud: 28 Nov 2006 12:11
Asukoht: Ida-viru , AVINURME

Postitus Postitas killer666 »

hmm.. väga imelik Muidu meeriklased kasutavad m66tmiseks tolli , aga veljed teevad mm .Eurooplased kasutavad m-m66dustikku , aga veljed jällegi tolli-m66dus , saa nyyd aru.:D
Tulihingeline bmw fänn:)
Vasta