O: E28 põhjamati alla käivad tükid

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

O: E28 põhjamati alla käivad tükid

Postitus Postitas meelis k »

Kuna enda tükid olen nii hästi ära paigutanud ning ei suuda üles leida, siis äkki keegi lammutaja pakub mulle Tartu kandis vajalikku kaupa.

Vaja oleks seda pruuni tooni matti, mis pildil üleval vasakus nurgas paistab (pedaali taga). Ja ka kõrvalistuja jalge alla.
Pilt

Võiks olla enam-vähem kuiv ja ühes tükis ning mittehaisev :).



Ootan pakkumisi,

Meelis
e28 528iA '84
jx
Postitusi: 917
Liitunud: 10 Mär 2008 19:43
Asukoht: Sulbi

Postitus Postitas jx »

meelis k kui lubate siis täiustaksin teie kuulutust: nimelt mul remondi käigus kaduma läinud matt mis käib käigukangi ümber ja jalgade alla... pakkumised oodatud...
e28...
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

jx kirjutas:meelis k kui lubate siis täiustaksin teie kuulutust: nimelt mul remondi käigus kaduma läinud matt mis käib käigukangi ümber ja jalgade alla... pakkumised oodatud...
just läks prügikasti....
e28
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

mälu mind ei peta siis se tulemüüri poolne matt maksis umbes 2 aastat tagasi um is 3000 midagi krooni ja oli täitsa saadaval.
tunneli käivat üle matti ma ei tellinud,küll aga taga istujate jalge all käivaid matte mis saadeti 2korda katkised ja siis loobusin,hinnaks oli vist 500 eeki tükk.

infoks veel et mootori ruumi poolse tulemüüri külge käiv müra matt sai ka tellitud ja oodatud oma 4 kuud kuid kuna um öeldi et kui maailmas saab 20 tuhad tellimust umbes kokku siis ehk hakatakse neid ehk ka tootma,ja lõpuks loobusin ka sellest matist,hinnaks oli ka miski 300o eeki
...
jx
Postitusi: 917
Liitunud: 10 Mär 2008 19:43
Asukoht: Sulbi

Postitus Postitas jx »

Cardo kirjutas:
jx kirjutas:meelis k kui lubate siis täiustaksin teie kuulutust: nimelt mul remondi käigus kaduma läinud matt mis käib käigukangi ümber ja jalgade alla... pakkumised oodatud...
just läks prügikasti....
ai kurja...
e28...
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Jx jaoks võin isegi midagi leida. Kolme auto jagu leidsin ülejäänud matitükid üles, aga seda mida vaja, ei leia :). Vaatan järgi, mis olukorras on.


3000 eek eest sellise asja soetamist mu rahaline seis paraku ei võimalda.
e28 528iA '84
redline
Postitusi: 489
Liitunud: 29 Juul 2006 22:06
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas redline »

Mul peaksid ühed korralikud olemas olema, aga haisemise kohta ma ei tea, kuna pole nuusutanud neid :lol:
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

redline kirjutas:Mul peaksid ühed korralikud olemas olema, aga haisemise kohta ma ei tea, kuna pole nuusutanud neid :lol:
Eks peab neid nuusutama tulema :D.
e28 528iA '84
Ammy69
Klubiliige
Postitusi: 618
Liitunud: 02 Okt 2008 16:53

Postitus Postitas Ammy69 »

Pilt



siin üks pilt
Kasutaja avatar
meelis k
Postitusi: 1062
Liitunud: 15 Jaan 2007 11:59
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas meelis k »

Kommentaar pildi kohta:
Ülemised tükid käivad tagaistuja jalge alla, alumine tükk esiistmete ette (üle käigukangi, õhukanalite peale).
e28 528iA '84
jx
Postitusi: 917
Liitunud: 10 Mär 2008 19:43
Asukoht: Sulbi

Postitus Postitas jx »

tundub nii olevat... leidsin õnn ekombel garaasi pimedamast nurgast endale vajamineva mati üless... seega enam ei vaja uut...
e28...
Vasta