M:e12 528i (myydud)

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

M:e12 528i (myydud)

Postitus Postitas Toivoku »

Viimati muutis Toivoku, 20 Veebr 2006 19:22, muudetud 1 kord kokku.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

No mis nyyd juhtus :?
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Müü jah maha see e12, äkki ostab keegi tulihingeline haifänn selle ära ja taastab lõpuks ära. Ma näen et sulle see asi ei istu, lammutad koguaeg seda e34 ja e12 mittetegemiseks leiad koguaeg mingeid põhjuseid. Kui oleks ikka tõsiselt uksi või plekke tahtnud, siis oleksid need ka juba saanud.

PS. Ei tahtnud nüüd halvasti öelda aga lõputult ei saa asja kallal jahuda kui ikka tõsine huvi puudub.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

tõnis kirjutas:Müü jah maha see e12, äkki ostab keegi tulihingeline haifänn selle ära ja taastab lõpuks ära. Ma näen et sulle see asi ei istu, lammutad koguaeg seda e34 ja e12 mittetegemiseks leiad koguaeg mingeid põhjuseid. Kui oleks ikka tõsiselt uksi või plekke tahtnud, siis oleksid need ka juba saanud.

PS. Ei tahtnud nüüd halvasti öelda aga lõputult ei saa asja kallal jahuda kui ikka tõsine huvi puudub.
e34 juhtus õnnetus ja kuna sõltus mu töö autost siis on nukekr olukord ja vaja kiirelt parandada.

tõnis, oleks normaalne old kui oleksin kylge hakanud pookima e28 uksi? õik ylejäänd e12 uksed mis näind olen on hullemas seisukorras kui mu vanad olid :S . tiivad pole probleem :S


siiski valin ostjat ja igaleyhele ei myy.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

mis maxab?
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

karu kirjutas:mis maxab?
paku ise hinne. taga koopa ääred keevitatud :) ja kapotil väike mõlk kah sees, aga kaasa annan teise kapoti kah :P . ja mingid uksed on kah mis suhtkoht roostes tegelikult.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

kuule kes sul neid keretöid tegi?kas see pilt on tehtud edeku juures kaarhallis vä http://bmwclassic.ee/323/album135/aaj
ma eialgu ei paku sullle midagi ex ise pead ikka teadma palju tal sul maxab, mis su e-34 juhtus=? mul palju juppe sellele, vaheus teema äkki+ raha kui korras sul see mootor tal on suitseb nagu kõik teised vanad 2,8-ad vä :lol:
745, R-23, R-12
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

Toivoku kirjutas:
karu kirjutas:mis maxab?
paku ise hinne. taga koopa ääred keevitatud :) ja kapotil väike mõlk kah sees, aga kaasa annan teise kapoti kah :P . ja mingid uksed on kah mis suhtkoht roostes tegelikult.
rohelise kapoti annad vä :lol:
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

ei tea kes on edek, seisis ta sauelt edasi, koha nimi ei tule hetkel meelde, steve tegi keretöid , kaasa annan jah rohelise kapoti :P . mootor on tiptop, kui soojaks läheb siis ei suitse enam :) . e34 jooksis koer ette ja mul vidinad juba sebitud, peaksid jõudma esmaspäevaks, niiet nii tungivat vajadust teda maha myya polegi enam, mootor läheb ilusti käima probleemi pole temaga :) . 4x bbs kärg valud on kah kaasas. oeh hinda ei oska kysidagi, sest seda raha mis temasse matnud olen, ei saa ma vist kunagi tagasi, nii ,et paku omapoolne hind, ja tahaks teada mis edasised plaanid autoga on? taastada või siis juppideks? :S :
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

et sisi vist jätan endale nagu ma aru saan?
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

Toivoku kirjutas:et sisi vist jätan endale nagu ma aru saan?
Sa sellega nõndas palju vaeva näind et muidugist endale jäta.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

egas vist jah muud ylejää kui ta oma aega ootama jätta siiski, kuigi vist peaks käima panema teise :D
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Anna laiatarbekaup ära ja sõida klassikuga.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

mnjah, pole aega seda ylesse vuntsida ja tööl vaja käia autoga :S . oleks siit foorumist keegi tegija kui maksaks inimesele? :S . endal vajalik aeg ja oskused puuduvad :S
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

E12 on töölkäimiseks ideaalne valik.
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

hehee ilma uste ja tiibadeta mitte :( ja noh tundub,et ta pole hetkel ka eriti ökonoomne :P
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Pane uksed ja tiivad külge ning kõik saab korda :idea: Mis selle ökonoomsusega on... see on sul maksimumis! Noh.. selles mõttes, et bensu ju ei võta üldse. Ei... mis ma siin ikka lobisen, tee ikka korda see e12. See raha mis oled oma e34 peale pannud - sul oleks e12 ammu valmis olnud :idea:
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

Jaan kirjutas:Pane uksed ja tiivad külge ning kõik saab korda :idea: Mis selle ökonoomsusega on... see on sul maksimumis! Noh.. selles mõttes, et bensu ju ei võta üldse. Ei... mis ma siin ikka lobisen, tee ikka korda see e12. See raha mis oled oma e34 peale pannud - sul oleks e12 ammu valmis olnud :idea:
mnjaa see raha mis ma e34 peale pand olen oleks vbla tõesti e12 valma old , aga kui ei olkek seda raha e34 pand siis ei oleks yldse seda raha, hmm kulla mees, oledsa pilte ikka näinud? :D usked erinevat värv i kui need yldse alles enam ja tiibu mu arust mul polegi, rääkimatta põllest ja stangedest :P .
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Toivoku kirjutas:
Jaan kirjutas:Pane uksed ja tiivad külge ning kõik saab korda :idea: Mis selle ökonoomsusega on... see on sul maksimumis! Noh.. selles mõttes, et bensu ju ei võta üldse. Ei... mis ma siin ikka lobisen, tee ikka korda see e12. See raha mis oled oma e34 peale pannud - sul oleks e12 ammu valmis olnud :idea:
mnjaa see raha mis ma e34 peale pand olen oleks vbla tõesti e12 valma old , aga kui ei olkek seda raha e34 pand siis ei oleks yldse seda raha, hmm kulla mees, oledsa pilte ikka näinud? :D usked erinevat värv i kui need yldse alles enam ja tiibu mu arust mul polegi, rääkimatta põllest ja stangedest :P .
Kui su autol on uksed, tiivad, stanged läbi ussitanud, siis on ka ülejäänud kere mäda. Seega vajaks auto ikka natuke rohkem taastamist kui paari uute plekki ja uut värvi.
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

hmm tiivad tavaline, tiivad nii hullud ei olnud kui arvasin, hetkel käes hullemad, aga lollusest viskasin ära need, stangesid pole mu autol kunagi olnud normaalseid ja ka põlle mitte, tiivad ja esimesed uksed, tagakoopaääredo nvahetatud juba :) .
Suletud