M:e12 528i (myydud)

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

:lol: :lol: :D
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

karu sa ei taha? :D
Kasutaja avatar
ErR
Postitusi: 107
Liitunud: 13 Dets 2005 18:21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ErR »

Ma arvan, et kui müüd, siis müü ikka auto koos mootoriga, m30 2.8 hinnad on väga madalad, täiskomplekt u. 1,5k niipalju kui hindu olen jälginud ja ei taha siis ka keegi, oleks et 3.5 mootor. Ilma mootorita pole kere ka suurt midagi väärt ja kas kahju ei ole varuosadeks lõpuks müüa kallist autot :( .
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

läbi krokodilli pisarate läheb asi, aga peab hakkama mõtlema, kuidas oma elu edasi elada, sest ma ei saa sõita niiviisi koguaeg ringi,et pole lbue taskus ja trahvid aina suurenevad.
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

ma ei saa osta praegult kuna ostsin eile ühe e-36 2,5 cuppee oma naisele sõitmisex,e21 tuleb ka see aasta ära osta + firma igast rõvedad maxud ja üle ei jää pennigi see aasta enam, mulle sinuautojuures see ei meeldi et keegi on seal keretöid teinud ja eeltööd, eelistran puutumatta autosi rohkem, kas sul originaal mootor ka olemas on ? vana pritsega? huvi muidugi on äkki on seal mõni hea jupp küljes? kas uusi juppe ka on ? mis korras sul stanged on ? kas armatuuril on mõrad ka sees kuskil? uxed mis korras?
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

armatuur korras, stangesid pole tagumised uksed tiptop, originaal mootorit pole seal vahel olnud juba ma ei tea kui kaua, igatahes ennem seda kui mina ta ostsin, igatahes kunagi rullnokkade käest läbikäinud. tagatuled lakitud põranda lakiga jne. aga noh mul aega on selle myygiga kaa, kuigi jah tahaks lahti saada ja tahaks ka mitte :(
Kasutaja avatar
streetr6cer
Postitusi: 15
Liitunud: 20 Mär 2005 21:04
Asukoht: Tallinn-Tartu

Postitus Postitas streetr6cer »

Kas sellel e12-nel dokumendid on ja kas sõidab normaalselt?Mis praegune hind on, millega ära müüksid? :?:
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?t=89

Otsi ka strretrace.org-st siis saad teada mis seisus auto on :wink:
Priit Peljo kirjutas:Tee pildid auto hetke olukorrast.
Kirjuta ka jutt auto hetke olukorrast.
Vastust pole. :(
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

auto hetke olukord ongi see, nagu piltidel, nende viimastel, ehk siis kus pole uksi jne.
ja pika jutu kirjutasin ju,et mis katki jne.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

ikkagi, viige keegi ära palun, muidu vist mingi jah jupitamiseks :(
karu
Postitusi: 1057
Liitunud: 03 Okt 2005 22:31

Postitus Postitas karu »

ma ei saa aru sinust ültse nagu :?
745, R-23, R-12
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

karu kirjutas:ma ei saa aru sinust ültse nagu :?
lihtsalt praegu läheb kogu mu maine varandus myyki. kaasaarvatud e34. vaja oma sitast lahti saada(trahvid)
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

See on läbi aegade üks huvitavamaid müügiteemasid mida lugenud olen! Tegelikult saan aru, et asi on tõsine. Juhul kui load puuduvad, oleks soovitav autorooli mitte istuda :idea: Mis sa neist trahvidest kogud :? Sõita sa ju oskad? Sõidueksami sooritamine nagu ei tohiks mingi probleem olla. Tee teooriaeksam ära ja kogu moos. Sa oleksid saanud selle summa eest juba mitu eksamit teha :idea: Vaja ikka tuleviku peale ka mõelda. Tulevikku suunatud tegevus oleks näiteks see, et sa müüd ära oma uuema viiesajase. Maksad trahvid ära. Rohkem lubadeta ei sõida (käid jala, sõidad bussiga, sõber kes samasse kanti sõidab - viib tööle). E12 jätad alles. Kogud raha. Lähed autokooli kursustele. Samaaegselt nokitsed vaikselt auto kallal. Aasta pärast on eksam tehtud, load taskus ja auto valmis :D
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

Jaan kirjutas:See on läbi aegade üks huvitavamaid müügiteemasid mida lugenud olen! Tegelikult saan aru, et asi on tõsine. Juhul kui load puuduvad, oleks soovitav autorooli mitte istuda :idea: Mis sa neist trahvidest kogud :? Sõita sa ju oskad? Sõidueksami sooritamine nagu ei tohiks mingi probleem olla. Tee teooriaeksam ära ja kogu moos. Sa oleksid saanud selle summa eest juba mitu eksamit teha :idea: Vaja ikka tuleviku peale ka mõelda. Tulevikku suunatud tegevus oleks näiteks see, et sa müüd ära oma uuema viiesajase. Maksad trahvid ära. Rohkem lubadeta ei sõida (käid jala, sõidad bussiga, sõber kes samasse kanti sõidab - viib tööle). E12 jätad alles. Kogud raha. Lähed autokooli kursustele. Samaaegselt nokitsed vaikselt auto kallal. Aasta pärast on eksam tehtud, load taskus ja auto valmis :D
uuemast bemarist ainu yksi ei piisa trahvide maksmiseks. igatahes myygis ta on ja myyki ta jääb, kui tõesti uueks aastaks pole lahti saand siis läheb siin naabripoistele põllupeal katsetamiseks.

kahju kyll, aga ma ei saa midagi teha, kaua ma kogun neid trahve, nagu lumepall veereb see asi mul :S nagu öeldi, et hakaku ma ykskord inimeseks. igatahes pakkuge.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

kas tõesti keegi ei taha? hinda lasen ju teil endil pakkuda.

edit. läheb vist ära mu sõbrale kellel rohkem aega ja raha tegeleda temaga :)
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

1500 eeki ?
maxx_520

Postitus Postitas maxx_520 »

toivoku teeb see 1500 sind 6nnelikumax? ma arvan, et anna parem m6ne tuttavale 2ra kes viitzib tegeleda sellega, tal r66mu rohkem ja endal ka parem tunne, see 1500 nyyd mingi eriline raha kyll pole... mudugi ma ei tea mis olukorras auto on ja mis seal yldse on peal aga siiski...
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

nimelt vaja võlg maksta, ja kui ei maksa kasvab see suuremaks :S ja minu jaoks on 1500 eeki suht arvestatav summa.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

annan poolmuidu ära, seisab välja ja kahj uvaadata, kuna valgega olid probleemid,et ei läinud käima siis sai 528 välja aetud.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

hmm, huvitav kas see auto siis emexi kandidaat? :S
Suletud