M: 745iA Highline -86

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Suletud
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

M: 745iA Highline -86

Postitus Postitas Iff »

Nii, pean siis ühe oma mänguasjadest ikkagi müüki panema. Kuna hetkel on mul 2 suveautot ja 0 talveautot ning seitsmest ei raatsi soola käes läbi kulutada. NB! Müün ainult tõsisele huvilisele, kes temaga edasi tegeleks mitte rullnokkadele lõhkumiseks-paarutamiseks.
Lisadest on autol olemas praktiliselt kõikmõeldav, tagumist el istet pole vist ainult. Mõned vanad pildid leiab siit: http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?t=104
Praeguseks on keevitatud-värvitud esimene ja tagumine tiib ning esistange, ajapuudusel pole jõudnud kokku laduda. Ostja saab auto komplektsena kokkupanduna koos kehtiva ülevaatusega. All on ka 9`` laiad kodarveljed (17``), mis minu arvates sobivad viimasepeal hästi. Kui aega saan ja auto kokku lappan siis tulevad ka uued pildid. Enne mujale müüki ei pane kui auto koos ja sõiduvalmis. Hind 35K (kaubelda ei tahaks, see on sama raha mis ma ise olen tema eest kokku maksnud, võib jätta alla need veljed mis on vanade piltide peal, siis saab hinda 3-4K kangutada. Usaldusväärsete inimestega võib kõne alla tulla ka mõningane järelmaks.
635csi
garage

Postitus Postitas garage »

Kas asi ikka alles veel ja ligemalt ka uurida saab?
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Praeguse seisuga pole ma isegi päris kindel kas ikka tahan müüa teda. Aga vaatama võib ikka tulla kui huvi on, tel on 5014190
635csi
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Panen siis auto uuesti müüki, kuna tahaks keskenduda e24 taastamisele. Tingimused on pmtslt samad mis ennegi, hind olenevalt kaasa tulevast kolast 30-35K. uued jupid on: esimesed pidurikettad, rattalaagrid, amordid. Tehtud on: esimesed tiivad üle värvitud, tiibade alt rooste likvideeritud. Mingi aeg oleks vaja vahetada karbid, kuid sellega veel ei põle. Summuti on ka tehtud, niiet peaks mingi aja kestma.
635csi
Kasutaja avatar
Iff
Klubiliige
Postitusi: 509
Liitunud: 25 Jaan 2005 22:16
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Iff »

Müüdud! Muretuid kilomeetreid uuele omanikule! Loodan, et ta oskab autot vääriliselt hinnata
635csi
Suletud