M: BMW e21 323i Edition S MÜÜDUD

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Suletud
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

M: BMW e21 323i Edition S MÜÜDUD

Postitus Postitas sysi »

auto on siis 1982 aasta väljalase ja sisaldab piiratud sportpaketti "edition s", mida toodeti kokku ~1000tk.
see koosneb:

-13" valuveljed
-BBS esispoiler
-FOHA tagaspoiler
-recaro istmed, samas toonis polstrid
-3-spoke nahaga sportrool
-kere värvi peeglid
-grafiithall metallikvärv
-reguleeritavad amordid (ees kahjuks praegu tavalised)

auto on suhteliselt hästi säilinud, täiesti originaal (puuduvad igasugused geniaalsed "lahendused"). auto omab kehtivat ülevaatust aastani 2005.
auto sõidab.
siiski tahaks ostjana näha mitte sõitjat vaid ehitajat. kerest vajavad vahetust karbid ja tiivakaared. mille hind kummalgi orienteeruvalt 200 eek tk. (b-osa! mitte originaal)

Pilt

Pilt


kontakt:
ps, email - kus hakkame ka hinnast rääkima. ja auto tulevasest peremehest.

parimat!
sysi.

PS! õnneks selle foorumi kasutajad on piisvalt intelligentsed ning ei kirjuta siia teateid sisuga "e30 saab odvamalt kätte jms".
PPS! kiiret pole müügiga.

aitäh![/img]
Viimati muutis sysi, 22 Okt 2004 08:05, muudetud 4 korda kokku.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

http://www.ut.ee/~sysi/1.jpg

on põhjus, miks hind kõrge ja miks ma valedesse kätesse autot ei müü. loodetavasti.
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

upitaks teemat.

enne talve võiks keegi ära osta, sest mul pole talle talvekorterit. varjualla peaaegu isegi saab.

sysi.
kustas
Postitusi: 992
Liitunud: 18 Sept 2004 14:01
Asukoht: MI

Postitus Postitas kustas »

Ostaks ise heameelega ära aga mul juba seitsmene kaelas ja kevadel tuleb teine seitsmene veel kaela.... Ära seda igaljuhul mingile rullnokale müü... ma just kuulsin eile, mida kõike minu autoga tehtud on :( tõsiselt rõve oli kuulata... Umbes kusagil putka ees kaheksaid, sada matsi sees ja anti nii palju kui torust tuli... oli tunne küll, et võiks mõne maha lüüa... :evil:
Suletud