M:E12 -79 110kw

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
anti_s

M:E12 -79 110kw

Postitus Postitas anti_s »

Võimalus saada siis -79.a. 525, automaat, omanikuks. Hinnaks kujuneb parkla arve, kus masin viimased 2,5 a seisnud on. Tol ajal auto veel sõitis, probleeme oli ühe pidurisadula ja roostes esitiivaga, lisaks väike mõlk esiotsas. Kuna ise ei ole teda vahepeal näinud, siis kahjuks ei oska täpsemalt rääkida hetkel. Parklasse sattus masin tänu politseile, kuna väikse venna sõbrad kauplesid auto endale ja plaanisid korda teha kuid jõudsid enne kuskil võõras viljapõllus omavoliliselt sõitmas käia ja kuna dokumente ette ei olnud näidata, siis viidi masin neilt käest minema. Seoses kohustusliku liikluskindlustusega sain ma lõpuks teada, et nad ei olegi masinal järgi käinud ja nüüd on minul vaja parkla arve kinni maksta :D normaalne!
Autot endale ma ei taha ja plaanisin parklakulude katteks selle ära anda, kuid sattusin siia foorumisse ja mõtlesin, et pakuks teile doonoriks. Suur arve on, ma hetkel veel ei tea. Õhtuks lubati järgi uurida, sest neil materjalid kuskil arhiivis. Asukoht: Rapla.
Bronco
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Sept 2004 18:19
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

ehk siis, tegemist on E12 mitte E21-ga:D

kahjuks on tunne et see parkla arve kujuneb väga soolaseks...

aga jah, mingid pildid, ning info praegusest seisukorrast oleks kindlasti abiks, ning ka see parkla arve = hind ka:D
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Re: M:E21 -79 110kw

Postitus Postitas Arvo »

Kui juppideks ka müüd siis võibolla isegi ühtkomateist huvitaks.
E24 635CSi | E10 2002
sysi
Klubiliige
Postitusi: 1591
Liitunud: 03 Sept 2004 22:34
Asukoht: Tln

Postitus Postitas sysi »

Kui masin ikka vähegi komplektse ja originaalina säilinud on, siis võiks ikka leida huvilise, kes selle masina korda teeb.

Väärikast E12'st on meil siiani puudus.
anti_s

Postitus Postitas anti_s »

Et siis jah, e12. Järgmisest nädalast alates saan rohkem infot anda.
Kasutaja avatar
Toivoku
Postitusi: 1004
Liitunud: 03 Veebr 2005 09:37
Asukoht: Saku
Kontakt:

Postitus Postitas Toivoku »

anti_s kirjutas:Et siis jah, e12. Järgmisest nädalast alates saan rohkem infot anda.
argo tahab doonorit minu masinale, sest minu aparaat talle läheb.
Jaan
Postitusi: 1280
Liitunud: 02 Veebr 2005 17:51

Postitus Postitas Jaan »

Võib-olla oleks mõttekam see parklas olev masin doonorluse asemel korda teha :idea: :? Ehk saab Toivoku masinast kuidagi teisiti asja...?
23. August 1939, der Tag der unser Leben veränderte.
svenk
Postitusi: 35
Liitunud: 08 Jaan 2006 19:10

Postitus Postitas svenk »

nädal on vahepeal mööda saanud, kas ei ole mingit uut infot auto kohta?
pilte? parkal tasu?
anti_s

Postitus Postitas anti_s »

svenk kirjutas:nädal on vahepeal mööda saanud, kas ei ole mingit uut infot auto kohta?
pilte? parkal tasu?
Vahepeal siis sain teada nii palju, et arve on ikka väga palju. Ikka väga väga palju noh!!! :D
Minu õnneks suutsin jõuda meestega kokkuleppele ja loovutasin masina lihtsalt neile. Et see pakkumine tuleb mul tagasi võtta. Sry.

Samas kui kellelgi huvi säilib, siis tean kus masin täpsemalt asub ja kelle valduses. Järgmise nädala lõpus annan sellele isikule dokumendid ka üle ja siis võin küsida, et mis plaanid temal autoga on(ilmselt kisub laiali) ja kui on huvitatuid, siis mis hinnaga ära annaks.
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

igaks juhuks võiksid kirjutada auto asukoha ja tel nr kust saaks edasist infot auto kohta küsida!
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

siim528 kirjutas:igaks juhuks võiksid kirjutada auto asukoha ja tel nr kust saaks edasist infot auto kohta küsida!
+ rahasumma mida nad tahtsid.

Kui siia ei taha panna siis PS-le või priitpeljo@hot.ee

Tänades Priit.
Priit Peljo
Postitusi: 858
Liitunud: 02 Veebr 2005 23:47
Asukoht: Tallinn. 5179063. Priit
Kontakt:

Postitus Postitas Priit Peljo »

:arrow:
--overdose--
Postitusi: 25
Liitunud: 14 Nov 2006 12:29

Postitus Postitas --overdose-- »

Priit Peljo kirjutas::arrow:
kui hinda mainid siis võib isegi rääkida..:)
Vasta