O:e28 Piduritorud

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
Tartlane
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Nov 2011 14:46

O:e28 Piduritorud

Postitus Postitas Tartlane »

Oleks vaja siis nii esimest, kui ka tagumist jooksu, võivad olla ka kasutatud. Peaasi, et enamvähem roostevabad ja korralikud. Oleks vaja siis 524 TD-le. Ei tea, kas bensuka omad sobivad, ehk keegi valgustaks mind (sorry, kui väga loll küsimus on)? Ise asun Tartus.
redline
Postitusi: 489
Liitunud: 29 Juul 2006 22:06
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas redline »

Erinevus ilmselt ainult abs ja ilma variandil.
Mine Laki autosse ja osta uued vasest torud, kataloogist saad pikkused vaadata ja siis juba ise kodus painutad kasvõi vana järgi.
Tartlane
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Nov 2011 14:46

Postitus Postitas Tartlane »

redline kirjutas:Erinevus ilmselt ainult abs ja ilma variandil.
Mine Laki autosse ja osta uued vasest torud, kataloogist saad pikkused vaadata ja siis juba ise kodus painutad kasvõi vana järgi.
Seda küll ja ilmselt oleks see kõige mugavam varjant. Samas tuleks siis ju lasta kuskil lasta teha need piduritorude otsad.
einar
Postitusi: 89
Liitunud: 11 Jaan 2008 16:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas einar »

Minu käest saad vajaliku pikkusega uued vasest torud.


http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?t=6651&highlight=
auto remont ja rehvitööd tartus
tel 5015578
redline
Postitusi: 489
Liitunud: 29 Juul 2006 22:06
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas redline »

Lakiautost saab ka otstega toru osta juba. Laos valmis asjad olemas.
Kõige odavam tuleb siiski kui ise otsad teed.
5m toru maksis paar kuud tagasi letis 14eur, lepinguga firma nimele saab veel odavamalt :D
Ilma ABS e28 peale kulub umbestäpselt 10m toru kui kogu torustik välja vahetada.
see teeb kuskil 28 eur + siis hunnik otsikuid (maksid ca 50 senti tükk)
Tartlane
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Nov 2011 14:46

Postitus Postitas Tartlane »

redline kirjutas:Lakiautost saab ka otstega toru osta juba. Laos valmis asjad olemas.
Kõige odavam tuleb siiski kui ise otsad teed.
5m toru maksis paar kuud tagasi letis 14eur, lepinguga firma nimele saab veel odavamalt :D
Ilma ABS e28 peale kulub umbestäpselt 10m toru kui kogu torustik välja vahetada.
see teeb kuskil 28 eur + siis hunnik otsikuid (maksid ca 50 senti tükk)
Okei, jätan selle meelde. Põhimõtteliselt ongi vaja kogu torustik välja vahetada. Vanad torud olid praktiliselt sellised, et kui näpuga kõvemini peale vajutad, vajutad augu sisse :lol: . Eks see 3 aastat seismist ka oma töö teinud. Üks teine probleem on ka see, et tänu nende torude sellisele sitale seisule ei tea ma täpset pikkust, aga eks ma siis ~10 M ostan sealt. Mul endal kahjuks ei ole kuskil võimalust neid otsi teha. Igatahes, tänud abi eest, eks mingi lahenduse ikka leiab.
redline
Postitusi: 489
Liitunud: 29 Juul 2006 22:06
Asukoht: Võru/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas redline »

Pikkused saad www.bmwfans.info
einar kindlasti aitab otste tegemisel ka :wink:
Vasta