O: 2.8 plokikaane e28le või terve auto varuosadeks

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
aftermatch

O: 2.8 plokikaane e28le või terve auto varuosadeks

Postitus Postitas aftermatch »

Ostaks siis plokikaane 2.8 mootorile, oleks hea kui tartu või valga kandist.
Autoks e28 ja mootor M30
Või kui on pakkuda mingi 1000-2000krooni eest samasugune auto varuosadeks, olen ostja
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

midagi mul on tartus. järg nv oleks võimalik vaadata.
aftermatch

Postitus Postitas aftermatch »

see on natuke jama et järgmine nv aga kui vahepeal ei leia siis oleks huvitatud...palju hinnaks oleks?
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

ei mäleta olukorda ja seega ei oska ka hinnata. kirvest selga ei löö.
aftermatch

Postitus Postitas aftermatch »

ok.
eelmise kaanega on niimoodi et jahutusvedeliku aukude juures on miski ära söövitanud...väikseid auke täis
ei hakka selle vana kaanega jändama....ma arvan et targem oleks ikka korralik kaas panna
aftermatch

Postitus Postitas aftermatch »

kas kellelgi siis tõesti rohkem pole??
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas akuula »

tahtsin ennist just üles panna et terve m30 mootor müügiks 2,8i (kuuesajase pealt) 4 käiguse kastiga, genekas puudu, pole ise käima pannud, praegu on e 21 peal, eelmine omanik on midagi seal hirmsasti aretand, 2 aju kaa. Hind võiks olla mingi 1000 kr saad terve kupatuse, eelmine omanik igatahes rääkis et käis küll... :? ei oska öelda mis seal sees head on, siuke põrsas kotis ta on
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas akuula »

alati saab tingida ja rääkida kaa :lol:
Arvo
Postitusi: 1377
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

akuula kirjutas:tahtsin ennist just üles panna et terve m30 mootor müügiks 2,8i (kuuesajase pealt) 4 käiguse kastiga, genekas puudu, pole ise käima pannud, praegu on e 21 peal, eelmine omanik on midagi seal hirmsasti aretand, 2 aju kaa. Hind võiks olla mingi 1000 kr saad terve kupatuse, eelmine omanik igatahes rääkis et käis küll... :? ei oska öelda mis seal sees head on, siuke põrsas kotis ta on
Kas ostsid selle Lordvampire pakutud isendi ära?
http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?t ... sc&start=0
E24 635CSi | E10 2002
akuula
Postitusi: 321
Liitunud: 01 Apr 2006 16:30
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas akuula »

ei tea, aga päris nimi oli kristo, igatahes on pakkuda siis ka need käpad ja tükid millega m30 mootorit e21 peale panna nii et ei ole vaja midagi lõikuda, ei tulemüüri ega nina( originaal radikas mahub ilusti oma koha peale) Ńii palju võin saladuskatet kergitades öelda et Selle mootoriga ta sõitnud ei ole (2,8i) Väitis et ennist oli mingi 3,0/3,2 karpa olnud, seega on kogu juhtmestik kokku vusserdatud, ühesõnaga tööd on ikka väga palju, et ta käima saada. niisiis juhtmestik, gaasiajam, filtrikinnitused jne jne :? kere on kahjuks väga mäda, poolraami pole ollagi, hea et tõstukiga tõstes nina küljest ära ei kukkund koos mootoriga. autos leidus veel 6 se kaitsme plokk kui kellelgi juhtub vaja minema. Auto on algselt pärit pärnu kandist, aga ma arvan et ta on jõudnud terve eesti läbi rännata enne kui ta minu kätte sai
aftermatch

Postitus Postitas aftermatch »

tänan pakkumise eest. Aga tänu ühele lahkele foorumiskülastajale saan plokikaane 300-400krooniga. Vaja järgi minna ainult tallinna(ise elan tartu kandis).
Vasta