O: e28

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Suletud
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

O: e28

Postitus Postitas Ruut »

O - nagu otsin või ostan. Nimelt üks maal elav vanem sugulasest härrasmees soovis, et ma talle auto ostu juures konsultandiks hakkaksin. Ma ei ole veel ta täpseid soove kuulnud aga arvan, et viiene võiks talle sobida.
Niipalju tean, et hinnapiir on paika pandud - 10k. Ise arvan, et oleks hea kui saaks korraliku 524td või siis 518/520. Teoorias võiks ka 525 kõne alla tulla aga siis tõesti korralik. Kütusekulu on teema. Soovitavalt käsikast. Igasugune tuuning võiks olemata olla - valuvelgi, toonitud klaase, sportjalamatte pole vaja. Hea oleks, kui auto asuks Järva-, Rapla-, Harjumaal.
Andke tulla, kellel midagi sellist üle on!
Arvo
Postitusi: 1375
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Re: O: e28

Postitus Postitas Arvo »

Lihtsalt väike hint: turbodiislit 10k eest küll osta ei tasu, kui isegi algul on kõik korras, ökonoomne jne siis pikemas perspektiivis võib see auto üsna kalliks minna (vana mees arvatavasti mootorit remontida ei taha :roll: )
E24 635CSi | E10 2002
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

OK võtame td nimekirjast maha, kui just keegi ei taha väikest garantiid juurde pakkuda :wink:
maxx_520

Postitus Postitas maxx_520 »

hmm pakkuda on aga tallinnas asub asi, asi on lihtsalt j22nud hetkel maja ette seisma kuna raha l2heb igale poole mujale ja olex tore kui keegi tegelex selle autoga :) 520i 87a oma. viimati liikus t2iesti, a nuh ex oma silm ja k6rv on kuningas mudugi.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

maxx_520 kirjutas:hmm pakkuda on aga tallinnas asub asi
Tallinn ongi Harjumaa keskus. Seega asukoht sobib täiesti. Ma ei ole ikka veel inimeselt autoeelistusi kuulnud aga võin Sinu oma välja pakkuda. Räägi mis vead autol on ja kui palju küsid. Võid PS-i panna. Su masina pilte vist galeriis ei ole.
Kasutaja avatar
Priit
Klubiliige
Postitusi: 2556
Liitunud: 29 Mär 2005 11:13
Asukoht: Estonia

Postitus Postitas Priit »

minu viiene on ka endiselt pakkuda, saaks võibolla kokkuleppele :roll:
müügiteema ka http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?t=539&highlight=
e12, e21 Baur, e46 Alpina, e85, e90 Alpina
maxx_520

Postitus Postitas maxx_520 »

katsun t2na pildid teha ja siis kriban mis viga ka on.
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

pr117 kirjutas:minu viiene on ka endiselt pakkuda, saaks võibolla
Räägi hinnast ja kas masin on endiselt samas seisus nagu müügiteemas - tiib ja puks(id) tahavad vahetamist. Vaatasin, et EBKF-s - on üks 520i 4k-ga müüki pandud aga tartusse ei viitsi hästi sõitma hakata.
maxx_520

Postitus Postitas maxx_520 »

saatsin psi :arrow:
tmz

Postitus Postitas tmz »

Arvad, et 525 võtab rohkem kütust kui 520 :lol: Võid rahuga 525 võtta 8)
Ruut
Klubiliige
Postitusi: 2634
Liitunud: 15 Okt 2004 09:54
Asukoht: Harju

Postitus Postitas Ruut »

Selle teema võib nüüd sulgeda ja lukku panna. Ja põhimõtteliselt selle ka
http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?t=818
See 518i on ajutiselt minu hoovi peal aga rändab varsti uuele omanikule. Tehniliselt tundub masin enamvähem korras olevat: mingi jama on tagumise käiguga, termostaati pole või on jäänud avatud asendisse ning tulede kojamehed ei tööta. Aga kosmeetiline pool jätab veidi soovida. Seega avan juppide kohapealt uue teema
http://www.e21.ee/forum/viewtopic.php?p=10820#10820
Suletud