O: E28 ventileeruv-Piduriketas(esi) ja TERMOSIDURI (tiiviku)

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Vasta
Sass9

O: E28 ventileeruv-Piduriketas(esi) ja TERMOSIDURI (tiiviku)

Postitus Postitas Sass9 »

vaja siis MITTEKÕVERAT PIDURIKETAST, mis on töötavast autost pärit, hind ei tohiks ka suur olla... ´

(Asi selles et kuskil foorumis ostsin juba poolkõvera ketta, nüüd siis on mul kodus kolm kõverat ketast , ei taha et see koorduks )
Viimati muutis Sass9, 16 Apr 2006 20:45, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
tõnis
Klubiliige
Postitusi: 876
Liitunud: 07 Sept 2004 21:03

Postitus Postitas tõnis »

Mis sa neist kasutatd ketastest ostad, uue saad juba alates 300-350 kroonist kätte.
Carclassic OÜ
Sass9

Postitus Postitas Sass9 »

tõnis kirjutas:Mis sa neist kasutatd ketastest ostad, uue saad juba alates 300-350 kroonist kätte.

Tean-tean aga äkki on kellegil on sirge olemas, ja ka nüüd vaja TERMOSIDURIT.. olen siin kuna raha napib.... rahakott tühienamvähem ja bensiini vaja osta....
Sander
Postitusi: 427
Liitunud: 11 Apr 2005 12:37
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Sander »

Sass9 kirjutas:
tõnis kirjutas:Mis sa neist kasutatd ketastest ostad, uue saad juba alates 300-350 kroonist kätte.

Tean-tean aga äkki on kellegil on sirge olemas, ja ka nüüd vaja TERMOSIDURIT.. olen siin kuna raha napib.... rahakott tühienamvähem ja bensiini vaja osta....[/quote ]

:lol:



k2id jala paarp2eva ja saad ketta k2tte,ilm on ilus ju.
...
Kasutaja avatar
siim528
Postitusi: 250
Liitunud: 05 Jaan 2005 01:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas siim528 »

ära piduriketaste ostuga küll kokku hoia. väga tähtis funktsioon ikkagi piduritel :wink:

ja tiiviku sidurit sa vaevalt leiad kasutatud ja norm korras.

kolm neli aastat tagasi oli see aeg kus e28 remondi peale eriti raha ei kulunud, nüüd on aga see aeg kätte joudnud kus peab hakkama uusi osi ostma sest kasutatud osade seisukord pole enam kiita.
Sass9

Postitus Postitas Sass9 »

:arrow: äkki kellegil on pakkuda siis pakkuge. :arrow: :arrow:
Kasutaja avatar
Ihv
Postitusi: 338
Liitunud: 13 Okt 2005 11:43
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ihv »

ehk on e23ga sama? vähemalt tagumised küll on. teadaolevalt on mittekõveraid pakkuda, annaksin kommiraha eest mitu tk sulle :wink:
Vasta