M: 16x8 style 5

Klassikaliste BMW'de varuosad, varuosadeks müüdavad autod ja ajastukohane lisavarustus.
Suletud
Kasutaja avatar
J.T
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Aug 2013 20:46

M: 16x8 style 5

Postitus Postitas J.T »

Müüa 16x8 style 5 veljed.
ET 23
Keskava 72,6
Veljed sirged, rehvideta.
Kõik kapslid olemas.

Pilt


175eur.


Tartus; 568 11 22 7
Kasutaja avatar
Cardo
Postitusi: 1656
Liitunud: 17 Jaan 2007 09:05
Asukoht: Jüri , M:5158627

Postitus Postitas Cardo »

Muidu täiesti pandav pakkumine, aga keskava on minujaoks liiga suur :)
e28
Kasutaja avatar
J.T
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Aug 2013 20:46

Postitus Postitas J.T »

Müüdud!
Kasutaja avatar
udumon
Postitusi: 39
Liitunud: 22 Nov 2012 19:13

Postitus Postitas udumon »

Mulle ei meeldi teha müüjaga kokkuleppe - et oled kindel ostja.
Müüja lubab transpordi organiseerida.
2 päeva vaikust ja siis on kaup müüdud kellegile kolmandale ja kõnedele ei vastata.
Kasutaja avatar
J.T
Postitusi: 18
Liitunud: 25 Aug 2013 20:46

Postitus Postitas J.T »

Vabandust, aga kui kaks Tallinna inimest näitavad huvi millegi vastu üles, siis on ilmselge et asi saab müüdud inimesele, kes suudab ennem tekitada logilistilised võimalused esemete transpordiks. Antud juhul tooks esile selle, et mu eesmärgiks oli siiski müük, mitte telefoninumbrite jälgimine, et asi saaks müüdud esimesele huvilisele. Mitte et mul selle vastu oleks midagi olnud, aga juhtus selline eksimus, millest ma sain ka alles aru, kui su sõnumit nägin. Antud juhul ma ei mõista su frustratsiooni, hommikul kui sa helistasid, siis ma olin hõivatud ja vastasin esimesel võimalusel SMS'ga.
Minul ei lasunud otsest kohustust otsida 24/7 transporti, ma otsisin sobivat võimalust, aga läks nii nagu läks. Ma ei pidanud vajalikuks igaõhhtust teavitamist sellest, et hetkel ei leidu võimalust nende transpordiks.
Kasutaja avatar
mds
Klubiliige EBK
Postitusi: 60
Liitunud: 14 Mai 2012 13:09
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas mds »

udumon kirjutas:Mulle ei meeldi teha müüjaga kokkuleppe - et oled kindel ostja.
Müüja lubab transpordi organiseerida.
2 päeva vaikust ja siis on kaup müüdud kellegile kolmandale ja kõnedele ei vastata.
Kindel ostja kinnitab soovi (kuni 50%) ettemaksuga. Terve internet on kindlaid ostjaid täis. Ära võta seda palun isiklikult!
Suletud