Pildistama - Pildistama....

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
dreamstyle
Postitusi: 27
Liitunud: 05 Okt 2006 14:13
Asukoht: tallinn

Pildistama - Pildistama....

Postitus Postitas dreamstyle »

Mõtlesin ja mõtlesin ja mõtlesin..... Et teeks siia kah siis juba oma korraliku teema.
Tee fotograafia juurde sai alguse üsna nooruses, kui sai paar korda vana Zenitit näpitud. Klõpsisin siis peamiselt kõike mis mulle meeldis ja ette jäi.
Aastaid hiljem lastekodus elades kingiti mulle tavaline filmikaamera - suur ja kobakas :D Sai sellega oma pikki aastaid klõpsitud, kui otsustasin lõpuks uue kaamera soetada. Selleks sai Olympus SP-550UZ. Kaamera oli üsna korralik, kuid ajapikku jäi asi ikkagi lahjaks - aeg oli peegelkaamera kasuks paras. Sai uuritud erinevaid kaameraid - nii kasutusmugavus jne. Sai korra Photopointist Pentax K200 rendiks võetud - ja hakkas kohe meeldima. Ostsin siis endale kasutatud kaamera. Pildistan siis 2007 aasta väljalastud Pentax *istDL kaameraga - meiemail suht vähe levinud.
Olen sellega nüüd klõpsinud üsna palju pilte - hobist on saanud juba pm. haigus tasapisi :D

Long talk - S*it talk, seega kostitan paari pildiga :D

Pilt
Pilt

Kui nüüd on huvi tekkinud ja tahad pilte, siis kontakti saab minuga niimoodi:
email: shadowracer2@gmail.com
msn: harri.vaher.002@mail.ee
tel: 53857073
ja foorumi oma PM kastike

http://www.flickr.com/photos/packmanshoots/
http://www.shadowphotography.deviantart.com Lihtsalt pildigalerii, kus on kõike.
Viimati muutis dreamstyle, 04 Mär 2011 19:24, muudetud 1 kord kokku.
Pildistan autosi 8) 53857073
Kasutaja avatar
nuga
Klubiliige
Postitusi: 3082
Liitunud: 01 Sept 2004 13:42
Asukoht: Tartu - Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas nuga »

Mul tekkisid seda pakkumist lugedes paar küsimust...
Kas pildistamine on raha eest või niisama hobikorras?
Kas ainult tallinn või ka muud ilusad eestimaa paigad?
323i, 320 Baur & 750iAL Highline
ArdoH
Postitusi: 185
Liitunud: 12 Nov 2007 21:42
Asukoht: Tallinn, Lasnamägi
Kontakt:

Postitus Postitas ArdoH »

Ning ka minul püsib kaamera endiselt peos!

Pilt

Pilt

Pilt

jne.

Erinevaid töid jooksvalt näeb blogist aadressil http://blog.ardoholts.com/ , veidi vananenud kodulehelt leiate valiku paremaid pilte - http://ardoholts.com/

Asun peaasjalikult Tallinnas, kuid Tartu ning Pärnu jt. jäävad ka tihtipeale marsruudile.

Olgu mainitud, et minu pildistamistel on üldiselt (aegajalt tuleb ette ka erandeid) kulude tasandamiseks ka sümboolne tasu, kuid seeeest julgen lubada üle harju keskmist tulemit!

Kontakti saate eelkõige mailitsi - ardoholts@gmail.com v6i telefoninumbril 56 56 26 76.

Ardo.
Pildid Sinu autost - http://ardoholts.com/
dreamstyle
Postitusi: 27
Liitunud: 05 Okt 2006 14:13
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas dreamstyle »

Võib ka mujal, aga siis peamine aind bussipileti raha - aga see ka läbiräägitav ;) Peamiselt hobikorras, kuid ausalt öeldes on mõned ka peale pildistamist nö. burgeri raha näppu viskand tänutäheks.
Pildistan autosi 8) 53857073
Kasutaja avatar
lamp
Postitusi: 706
Liitunud: 01 Veebr 2005 10:23
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas lamp »

Idee poolest oleks endalgi paarist autost nn raami pilti vaja. Siit küsimus sa teed pildi ja kas selle mingile paber kandjale ka saad panna, ntx fotopaberile?
e28 528i & e21 316
e21 315 & e6 2000
Saab 900c
dreamstyle
Postitusi: 27
Liitunud: 05 Okt 2006 14:13
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas dreamstyle »

Eks midagi saab ikka panna :)
olemas paar tuttavat kes tegelevad fototeenustega - print jm. sellega seoses olev.
Pildistan autosi 8) 53857073
Muhv
Postitusi: 272
Liitunud: 13 Nov 2005 14:44

Postitus Postitas Muhv »

ArdoH - respect! On silma ja kätt.
Helar1
Postitusi: 367
Liitunud: 13 Veebr 2010 20:26
Asukoht: Tartu/Otepää

Postitus Postitas Helar1 »

to dreamstyle:
Pildid ise normaalsed, kuid liigne pilditöötlus on pildid perse keeranud. Soovitaks sulle ühte asja, mis paneb värvigamma paikka, aga kuramus, asjanudse nimi meelde ei tule. Ühesõnaga on see selline hall/läikiv kate(päris täpselt ei teagi milline) objektiivi ette, teed pildi ning paned tollega värvid paika. Tulemus on uskumatu, usun et sulle meeldib, midagi ilusat ja reaalset selle photoshopi kõrvale. Pentaxi kaameraid kahjuks ei tunne, kuid Canonil on asi lihtsalt lahendatud nagu alati. Umbes sama effekti saab ka tavalise valge paberiga, pildistades seda ja selle valge lehe järgi vajutad värvigamma paika.

Okei, pikk jutt, sitt jutt. Ise olen ka fotograafiaga tegelenud nii mõninga aasta, kuid viimastel aastatel on asi soiku jäänud ja pole aega olnud end sellele pühendada, kuigi võiks küll mõne päeva võtta ja pildistama minema.

Tervitused! :)
dreamstyle
Postitusi: 27
Liitunud: 05 Okt 2006 14:13
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas dreamstyle »

Mõnikord olen ka ise oma kaameral WB otsind, st paika pannud.
Pildistan autosi 8) 53857073
dreamstyle
Postitusi: 27
Liitunud: 05 Okt 2006 14:13
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas dreamstyle »

Keegi talviseid pilte tahab teha?? :roll:
Pildistan autosi 8) 53857073
dreamstyle
Postitusi: 27
Liitunud: 05 Okt 2006 14:13
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas dreamstyle »

Uusi pilte on tekkinud kõvasti:

shadowphotogaphy.deviantart.com
Pildistan autosi 8) 53857073
Vasta