Hoiatus! Kasutaja JARX

Vestlused vabadel, aga siiski vanu BMW'sid puudutavatel teemadel.
Vasta
Kasutaja avatar
karlerik
Postitusi: 299
Liitunud: 17 Veebr 2009 14:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Hoiatus! Kasutaja JARX

Postitus Postitas karlerik »

Ka siin foorumis esinenud(müügiteema all) kasutaja nimega Jarx (Jarko Arge) on tõenäoliselt petis.
Sai heauskselt tellitud temalt M20 plokikaas, raha üle kantud ja siis jäin ootele. Ennem ostu oli suhtlus ilus ja sujuv, vastuseid minu järelpärimistele tuli pidevalt ja vastustega ei venitatud. Kõik muutus kuni olin raha üle kandnud. Mees kadus kui tina tuhka. Olen saatnud mitmeid kirju ja kui ühes kirjas lubasin kaasata meievahelisse asjaajamisse politsei(kas kasu??) siis tuli kahe päeva pärast ka vastus: "Ei m6ista teie probleemi hetkel.Pakk on pakitud ja ootab ainult posti viimist". Sellega andis ta hetkeliselt mõista, et on aus mees. Kõigest on nüüdseks möödas poolteist nädalat. Kontakti olen otsinud igalt poolt. Telefonile ta ei vasta, internetiavarustest saadud vist 4- jale e-mailile samuti ei vasta.
Kui keegi teab sellist isikut, siis ehk saab kaasa aidata selle tegelase leidmisel. Võiks ju käega lüüa aga seda ma ei tee.
Mingi lootus minus veel eksisteerib ja kui peakski kas raha või plokikaane kätte saama, tema algatusel, siis kustutaks ka selle teema.
320i 83a. Saab9-3 08a.
Tambet
Postitusi: 125
Liitunud: 01 Veebr 2005 22:01
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tambet »

Tänapäeval ju meie kõigi kasutuses suht piiramatu mahuga info allikas FB!
http://www.facebook.com/#!/profile.php? ... 1440003811
Kasutaja avatar
karlerik
Postitusi: 299
Liitunud: 17 Veebr 2009 14:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas karlerik »

Kasutaja Jarx võttis ühendust, paari päevaga ehk saab asi positiivse lahenduse. Annan siia teemasse kindlasti teada.
320i 83a. Saab9-3 08a.
Arvo
Postitusi: 1378
Liitunud: 09 Sept 2004 08:41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Arvo »

Kui see asi sul ka positiivse lahenduse saab ei tohiks seda teemat minuarust ikkagi kustutada, sellistest ullikestest peab kindlasti vähemalt netti märk maha jääma. Parem kui politseisse.
Ei ole normaalne olukord kus inimene hakkab kirjadele ja telefonikõnedele reageerima alles politsei, kaika vms ähvardusel, olen isegi mitmel korral selliste "ärimeeste" otsa komistanud ja enam võõrastele raha ette ei kanna.
E24 635CSi | E10 2002
Kasutaja avatar
karlerik
Postitusi: 299
Liitunud: 17 Veebr 2009 14:55
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas karlerik »

Laupäeval saabus plokikaas. Osaliselt pidas müüja oma sõna.
320i 83a. Saab9-3 08a.
Vasta